W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Z żołnierzem....

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #16
    Napisał Rafalus
    hmm a ja byłem w szkole oficerskiej we Wrocku, i co prawda wiem jak jest we wojsku to nie słuchałbym takiego "upoconejajka" wielu fajnych ludzi tam można spotkać a ty koelgo jeszcze pewnie zyjesz w innym świecie ale różne są jednostki i różne porządki więc nie uogolniaj - jak trafileś na taką ekipę to miałeś pecha.

    Ja do dziś wspominam bardzo dobrze wspólne wypady na Wrocek z ekipą oj się działo

    A co do munduru prawda jest taka że ja go nosiłem z takim powiedzmy poczuciem dumy, nie czułem się lepszy czy coś, ale troche tak wychowany w patriotyzmie byłem z tego bardzo zadowolony.

    Inna sprawa jak się w mundurze wychodziło to i jakoś te kobiety śmielej prosiły o pomoc..a t o w pociągu i wrzucenei na góre bagażu a to o wskazanie drogi i takie tam.

    Nie wiem czym to było spowodowane czy popularny szeregowy z zetki też miał takie sytuacje ? Nie wiem ja miałem pagony ze stopniem może przez to budziłem zaufanie

    Ale seks w mundurku fajna sprawa moja eks bardzo to lubiła kiedy z jednostki przyjeżdzałem do niej w mundurze ale każdy ma swoje fantazje ...
    chłopino szkoła oficerska w 500 tys Wrocławiu a zycie w 5 tys mieścinie na końcu Polski gdzie z trzech stron jesteś otoczony wodą to zupełnie inna bajka. przez letni sezon kobity same pchały sie za płot a jeszcze wypady na ul Wiejską zresztą praktycznie jedyną na Helu to już mega rwanie. zresztą kto chciał to kutasił, ja nie bo miałem niby zasady, bylem jeszcze patriotą i na dodatek miałem złamane serduszko


    tyle że to były weekend, wyskoki po zajęciach 17-ej ale potem trza było wrócić do syfu gdzie panowała fala i prawo pięści, oczywiscie bylem na Z. a u oficerów na etacie też nie było lepiej tyle że oni kradli oficjalnie my musieliśmy sie kitrać. wojsko to cyrk i instytucja do likwidacji

    Skomentuj

    • badacz
      Ocieracz
      • Oct 2009
      • 156

      #17
      ciekawe czy choć jedna zdaje sobie sprawe że ów bohater narodowy z armią ma chu***a wspólnego. tylko wódka/kradzieże/przemoc/mordobicia
      byłem rok w czołgistach i popieram SPOCONE JAJKA że to menele i żonobijcy na temat złodziejstwa nie wypowiem się bo nie mam podstawy.... ale też było kilka wyjątków które były dla mnie największym autorytetem pod każdym względem!!!


      co do tematu sex jak sex mundur każdy może se kupić i udawać żołnierzyka więc poprostu jak się komuś marzy sex z mundurowym to niech go kupi albo pożyczy i niech przeczołga kobiete czy faceta i zabawa za******a
      --->>>DaNgEruSe<<<---
      ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

      Skomentuj

      • Omnipotent
        Świntuszek
        • Sep 2012
        • 61

        #18
        A co z rozmarynem na parapecie?
        "Z tym lodem to jakaś ściema" - powiedział Kaj wychodząc z sypialni Królowej Śniegu

        Skomentuj

        • custodian
          Ocieracz
          • Jun 2012
          • 183

          #19
          A ze starszym szeregowym rezerwy ? Czyli mną ?
          Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #20
            st mar. upocone jajka, fala wiosna 02 9FOW garnizon Hel, Ewelina26 też bym chciał zakutasić koszarówe

            Skomentuj

            Working...