Widoczny penis na plaży.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • badacz
    Ocieracz
    • Oct 2009
    • 156

    #91
    Napisał ziomuś_39
    Nie wiem czy to są odjechane myśli ale od zawsze mnie to denerwowało a tym bardziej teraz bo mam 19 lat i widzenie u mnie takiego orzeszka po wyjściu z wody jest bardzo niemiłe, nawet jeśli inni tego nie oglądają(w co nie wierzę) to mnie to denerwuje.

    Jeszcze jedno pytanie. Często na plaży widzi się innych chłopaków, którzy pod szortami mają jeszcze jedną parę majtek(nieważne slipki czy tam bokserki). Po co?
    po pierwsze nie Ty pierwszy i nie ostatni masz taki problem... zmień szorty!!! z wewnętrznymi majkami z siatki... sam takie nosze i nie mam problemów... co do chłopaków co mają majtki posz szortami to logiczne że tak jak sam mówisz po wyjściu Ci się odznacza orzeszek to im się akurat mniej odznaczy bo mają ciaśniejsze majtki i nie lata wszędzie przy okazji no i nic nie widać jak np. ma jasne szorty to po wyjściu prawie prześwitujące się zrobią i widać dokładnie wszystko a tak majtki robią swoje.... a jak dalej masz problem to idź na plaże nudystów i zapytaj się tam kolesi jak oni się czują jak wchodzą do wody z trąbą słonia a wychodzą z orzeszkiem.... to jest chyba normalne że w wodzie i to zimnej się kurczy... kobietom sutki sterczą i nie mają problemów z kostiumami....
    --->>>DaNgEruSe<<<---
    ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

    Skomentuj

    • fiutomanka
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2011
      • 208

      #92
      O co chodzi w tym wątku??? Nie rozumiem, jakem fiutomanka!

      Skomentuj

      • Greedo
        Banned
        • Dec 2006
        • 1657

        #93
        O fiuty, że za małe, bo woda zimna.

        Skomentuj

        • badacz
          Ocieracz
          • Oct 2009
          • 156

          #94
          Napisał Greedo
          O fiuty, że za małe, bo woda zimna.
          jaka klarowna odpowiedź bardzo zrozumiała i bez zbędnego pie....dolenia o wszystkim i o niczym
          --->>>DaNgEruSe<<<---
          ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

          Skomentuj

          Working...