W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Picie swojej spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    Picie spermy to przyjemność przewidziana przez naturę dla kobiet. Mężczyźni nie powinni tego robić, nie mam zamiaru spróbować własnego nasienia.
    Ale teksty i zdjęcia notagi są tak groteskowe, że aż komiczne

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      akumulatorem sie pobaw to sie rozerwiesz.

      Nie p.ilem ale znam smak swojej spermy, nie bylo to zamierzone.
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • nimfafetish
        Świętoszek
        • Mar 2014
        • 9

        Jeżeli ma się na coś ochotę powinno się tego spróbować. Lepiej żałować, że się spróbowało niż tego, że się nie spróbowało. A co do picia własnej spermy. Facet z którym spotkaliśmy się na trójkącik miał taką fantazję. Zapytał nas czy jak skończy mi w ustach to czy mogłabym się z nim wtedy przelizać tak żeby On wypił spermę z moich ust. Zgodziliśmy się, a On właśnie tak zrobił. I to mu się spodobało. Może jak będizemy mieli uległego niewolnika to zrobimy zdjęcia i filmik jak po zrobieniu mu loda On skończy na talerzyk, a później zliże z niego swoją spermę
        Mam fetysz, nie umiem czytać regulaminu.

        Skomentuj

        • Cichy96
          Świętoszek
          • Jan 2014
          • 36

          Ostatnio po masturbacji zostało mi trochę na palcach więc z czystej ciekawości zlizałem. Myślałem że będzie gorsza, ale i tak jakoś nie mam ochoty próbować ponownie...

          Skomentuj

          • Micra21
            Świntuszek
            • Oct 2014
            • 62

            Pić to za dużo powiedziane, ale mi nie przeszkadza. Po lodziku swobodnie całuję się z moją Panią, a ona lubi z "połykiem". Tak samo po wytrysku w środku mogę Ją wylizać, tak samo jest w drugą stronę, zresztą napisałem to w innym wątku.
            Taki sobie Starszy Pan

            Skomentuj

            • Robert_b

              Ja próbowałem. Myślę, że każdy swojej próbował

              Skomentuj

              • onanista biseks
                Świntuszek
                • Jan 2014
                • 58

                Niektórzy nazywają to "śnieżynką"... , też tego doświadczam, czasami dziewczyna robi to z własnej inicjatywy, czasami sam jej to proponuję.

                Skomentuj

                • sporypotencjał

                  całowanie po lodzie tak, ale żeby tak samemu to nie :p

                  Skomentuj

                  • prthvi
                    Świętoszek
                    • May 2017
                    • 3

                    Ja jak się onanizuję lubię to robić "na mokro" tzn wielokrotnie oblizuję i ślinię swoją rękę dla lepszego poślizgu. Jak mam wytrysk to po fakcie mam oczywiście dużo spermy na ręce i praktycznie zawsze (jeśli robie to w domu nago i mam ku temu spokojne warunki) jeszcze kilka minut po masuję się wielokrotnie oblizując swoją rękę i dalej masując. Przez to wiele spermy chcąc nie chcąc trafia do moich ust.
                    Nie widzę w tym nic złego.

                    Skomentuj

                    • Big_dick
                      Świntuszek
                      • May 2017
                      • 52

                      Hmm... Pić nie lubię, jest mi całkowicie obojętna chociaż nie lubię całować się z laską zaraz po lodziku... Lubię natomiast pomieszane zapachy spermy i cipki :-).
                      "Bo życie jest za krótkie na kiepski seks i nieszczęśliwe związki. Więc znajdź kogoś kto Cię szczerze pokocha i dobrze przeleci..."

                      Skomentuj

                      • Ericlaang
                        Świętoszek
                        • May 2022
                        • 3

                        Ja często próbowałem swojej spermy. Jeśli ktoś chce spróbować i przełamać ten moment gdy po dojściu odechciewa się połykania tej spermy, to spróbujcie w pozycji na plecach z nogami wywiniętymi za głowę, włóżcie lejek kuchenny do buzi i na spokojnie wtedy dojdźcie sobie (bez konieczności aż tak się wyginania na plecy) do lejka i wszystko spłynie Wam do buzi.

                        Raz jak tak się bawiłem to lejek wprowadził mi część ładunku od razu do gardła przez co podczas wstawania już ta część co była w gardle nie miała możliwości powrotu (gdyby odeszła ochota i chciałbym to wypluć) więc ją połknąłem Fajne zabawy, ale przyznam że też bardzo często po dojściu odchodzi mi ochota na połknięcie czy zlizanie z ręki.
                        Sposobem na spróbowanie własnej spermy jest spust do małego kubeczka (mam takie plastikowe do szotów 50ml) i potem ten kubeczek do zamrażarki. Na drugi dzień gdy znowu ochota na masturbację to biorę ten kubeczek i się bawię swoją zamrożoną spermą, idzie ją wtedy normalnie lizać i próbować. Raz taką ,,kostkę" lodu wrzuciłem sobie do drinka z whisky z colą, ciekawe doświadczenie podczas masturbacji tego wieczoru .

                        Od razu też napiszę- absolutnie nie jest to troll, po prostu lubię eksperymentować z masturbacją na różne sposoby, wiele doświadczeń mam już za sobą i cały czas je rozwijam

                        Skomentuj

                        • milymarcin
                          Świntuszek
                          • Jun 2020
                          • 56

                          Od dawna piję własną spermę. Z tą pozycją to masz rację. Jest idealna na początek. Jednak, moim zdaniem, tak samo wprowadzi w temat uczucie gdy się spuszczam jeszcze ciepłą spermą na twarz. Do ust też wleci.

                          Skomentuj

                          • onWponczochach
                            Ocieracz
                            • May 2022
                            • 143

                            Pierwszy mój kontakt z nasieniem to oczywiscie oblizanie palców po masturbacji, poznij zdarzylo sie zlizac z partnerki, czasami zdarza mi sie zrobic strzal na swoja twarz wiec mozna cos wtedy zlizac

                            Skomentuj

                            • milymarcin
                              Świntuszek
                              • Jun 2020
                              • 56

                              Sam kiedyś przy masturbacji lubiłem zbierać na palec płyn ejakulacyjny który wyciekał podczas długich zabaw. Jest bez smaku. Próbowałem też sam sobie obciągać ale tylko język dosięgał.

                              Skomentuj

                              • Gość

                                Też tak robię - zlizuję z palcy preejakulat, albo ze stóp

                                Skomentuj

                                Working...