Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • konan
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 8

    A ja niewiem. Żaden z tych wymienionych przykładów stulejki nie pasuje do mojego Stanu. U mnie wygląda to tak że skóra schodzi w stanie spoczynku w stanie że tak powiem "gdy mi stoi" ale nie chce się naciągnąć gdy mam wzwód. Czyli skóra zakrywa żołędzia pomoże ktoś? :>

    Skomentuj

    • Buntownik
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 2

      Ja też mam problem.. Polega on na tym iż w spoczynku mogę ściągnąć napletek bez problemu, jednak podczas wzwodu gdy probuję owszem schodzi, ale z bólem i boję się go ściągnąć Co może być tego przyczyną i jak można temu zaradzić?? Proszę o pomoc (

      EDIT. Dodam, że miałem stulejke ale pozbyłem się tego w dzieciństwie ( w wieku około 6 lat jak dobrze pamiętam) i czy możliwe jest ze powróciła?
      Last edited by Buntownik; 28-07-07, 23:33.

      Skomentuj

      • CezaryCezary
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 19

        nie wiem czy powrocila ale ja "cwiczylem" codziennie w cieplej wodze sciagac napletek codziebnnie wiecej i teraz juz jest ok stopniowo doszedlem do wszystkiego
        Bless Ya!

        Skomentuj

        • Buntownik
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 2

          CezaryCezary oczywiście "ćwiczyłeś" w wzodzie tak? :> I jak to robiłeś? Ściągałeś napletek na chama?

          Skomentuj

          • Dentka
            Świętoszek
            • May 2007
            • 4

            Mam taki problem.

            W stanie spoczynku napletek sciaga mi sie bez wiekszych problemow (mam takie dziwne uczucie przez setna sekundy przy sciaganiu ale nie przeszkadza mi to), z zołedzia. Zatrzymuje sie on jednak tuz za zoledziem i tworzy taki jakby kolnierz. Nie wiem, ale wydaje mi sie ze to normalne w stanie spoczynku. Jesli nie to mnie poprawcie.

            Niezbyt duzo zmienia sie gdy jestem w stanie erekcji. Kolnierzyk nadal jest i mam wrazenie jakbym byl za malo podniecony, mial zbyt mala erekcje aby skora napletka rozciagnela sie na calej dlugosci.

            Drugi problem.

            Moje jajka wcale nie sa hm.. nabrzmiale, takie skupione w trakcie wzwodu. Wciaz oklaple. Nie wiem w sumie czy to cokolwiek oznacza. Podpowiedzcie.

            Skomentuj

            • CezaryCezary
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 19

              nie na chama tylko stopniowo , sam zauwazysz do kiedy mozesz;p
              Bless Ya!

              Skomentuj

              • JarHeaD
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 1

                Siema
                mam takie pytanie ->
                Gdy mi staje to moge go ściągnąć tylko do połowy bo wydaje mi się że jak by skóra była za wąska. Niewiem czy to jest normalne a jeśli nie to co z tym zrobić ??
                ps. jeżeli ktoś o tym już pisał to sorry ale nie chciało mi się czytać 12 stron

                Skomentuj

                • nicniewiem
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 39

                  ja tez mam problem. mam 17 lat zaledwie a jak mi staje waclaw, to jakos tak jakby nie do konca. ogolnie wac caly jest niby twardy i "wyprostowany" lecz moja zoladz jest taka miekka i nie taka nabrzmiala jak kiedys
                  co to oznacza?? zyzyl sie??

                  Skomentuj

                  • roman g
                    Świętoszek
                    • Jun 2007
                    • 25

                    ja w swojej karcie medycznej zaobaczylem ze miale stulejke i ze została usunieta chirurgicznie jak mialem 7 lat nic nie pamietam zebym nie pprzeczytal to bym nie wiedzialale ciesze sie ze wzieli mnie pod noz jak byle malyteraz bym mial lekki przypal isc z tym do lekarza
                    Im wyżej wylatujemy, tym mniejsi wydajemy się tym, co nie umieją latać

                    Fryderyk Nietzsche

                    Skomentuj

                    • lolek1524
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 2

                      U mnie występuje coś takiego że centymetr pod żołędzią wędzidełko robi na skórze coś na kształt litery "S". Przez to jest ono trochę przy krótkawe. Skórę mogę normalnie ściągać ale przez to skręcenie żołądź skręca mi trochę w bok. Czy ktoś ma lub miał podobnie jak ja?

                      Skomentuj

                      • dyzio
                        Świętoszek
                        • Aug 2007
                        • 3

                        a wiec u mnie wyglada to tak.

                        w stanie spoczynku sciagam naptetek z zoledzia normalnie w sam dol tylke ile sie czyli do konca.

                        podczas wzwodu jest juz troche gorzej, mianowicie:
                        dam rade sciagnac napletek gdzies 2 cm pod zoledzia ale po chwili wraca napletek na rowno z zoledziem.Nie wiem co jest:
                        - mam za dluga skorke(napletek) czy co

                        i druga rzecz ktora mnie martwi to to ze dotykajac zoledzia odczuwam lekki bol, tak odruchowo.nie jest to jakies pieczenie czy cos, poprostu nie jest to zbyt przyjemne.

                        mam 18 lat i potrzebuje waszej pomocy.

                        poczytalem to ten caly temat i teraz codziennie bede "cwiczyl" sciaganie napletka moze wtedy bedzie lepiej.

                        przy masturbacji mam zakrytego zoledzia, bo wtedy czuje sie komfortowo, z odkrytym zoledziem byloby ciezko...

                        najgorszy jest ten bol przy dotykaniu, ze sciaganiem napletka nie ma problemow ogolnie.

                        czy ktos wie jak sie tego pozbyc, prosze pomozcie...

                        Skomentuj

                        • MaaN
                          Świntuszek
                          • Aug 2007
                          • 94

                          sprubuj uzyc przy mastrurbacji np.wazeliny lub olejku.Zoladz sam w sobie jest bardzo wrazliwy. Jezeli uzyjesz wazeliny to zobaczysz ze zamiastast bolu odczujesz wileka przyjemnosc. Lub poprostu sprubuj poslinic palec i przejedz delikatnie po glowce zobaczysz jaka roznica

                          Skomentuj

                          • dyzio
                            Świętoszek
                            • Aug 2007
                            • 3

                            sprobuje i dam znac czy pomoglo, ale wydaje mi sie ze maly problem i tak jest...

                            bo wiekszosc nie ma zadnych wrazliwosci przy dotykaniu zoledzia a ja niestety czyje dyskomfort, ale nic dzieki za rade, odezwe sie niebawem, pozdro

                            Skomentuj

                            • fasiak
                              Świętoszek
                              • Apr 2007
                              • 2

                              Napisał RnE6
                              jka byłem mały (około 7 lat) to byłem na kontroli u lekarza rodzinnego. lekarz poviedział mi vtedy żebym v czasie kąpieli ściągał napletek z vędzidełka, nei viedziałem o co chodzi vięc tego nie robiłem, zrozumiałem dopiero gdy zacząłem się masturbovać, jednak mój problem nei ejst chyba az tak povazny jak viększosć pozostałych, napletek schdozi pravie do samego konca, zatrzymuje sie dopiero na samym końcu żołędzia, pytanie następujące: czy bedzie to problemem v czasie stosunku? plx reply
                              jeśli napletek zatrzymuje się w rowku zażołędnym i nic cię nie boli to jest raczej wszystko ok i w czasie stosunku także nie powinno być problemów

                              Skomentuj

                              • MaaN
                                Świntuszek
                                • Aug 2007
                                • 94

                                ja mam dyskomfort gdy moj zaladz jest wysuszony...dlatego zawsze nawilzam go wazelina lub slina i jest ok. Normalnie jezeli jest wysuszony to poprostu drazni sie jego dlikatna skorke

                                Skomentuj

                                Working...