Dziewczyna problem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Michi123
    Świętoszek
    • May 2016
    • 3

    Dziewczyna problem

    Witam :p
    Mam do was prośbe a szczególnie, żeby doradziły mi jakieś panie o ile tu są :d.

    Otóż jestem zauroczony w pewnej dziewczynie 18 lat i ja też 18 lat no i jest takie coś, że znamy się tylko na cześc, cześć nic więcej. Pisaliśmy tam kilka razy na gg bo interesujemy się sportem, no i na razie skończyło się. Nie wiem jak mogłbym się dogadać, żeby gdzieś zaprosić czy coś, po prostu chciałbym zaczać, żebyśmy zaczęli ze sobą normalnie gadać no i zaprosić gdzieś wyjść na jakiś spacer czy coś. Problemem jest to, że czasami np. udaje, że mnie nie widzi i nie mowi mi cześc, jakby mnie nie znała, no i nie wiem w czym problem jest a nie chce spalić mostów i wyjść na pośmiewisko a naprawde mi się podoba, tylko nie wiem jak do tego podejść. Prosze was o pomoc
  • parka1178
    Świntuszek
    • Mar 2015
    • 74

    #2
    Trochę słabo podpowiadać gdy sie was słabo zna ... Ale skoro macie podobne zainteresowania sportem to zabierz ja na mecz

    Skomentuj

    • Michi123
      Świętoszek
      • May 2016
      • 3

      #3
      A zapomniałem napisać xd znaczy zle sformuowałem to. Sportem czyli siłownia xd chodzimy razem do tej samej siłowni

      Skomentuj

      • Falanga JONS
        Banned
        • Feb 2012
        • 1156

        #4
        Jeśli się skończyło pisanie, to jej pewnie nie zainteresowałeś a może czymś odepchnąłeś od siebie.
        Może tym, że za dużo owych "xD" w rozmowach.

        Jeśli mimo wspólnych wizyt w siłowni i rozmów na gg, udaje, że Cię nie zna, to cóż...

        Skomentuj

        • szych
          Świntuszek
          • Aug 2006
          • 75

          #5
          zaproponuj jej wspolne bieganie :-)
          ..spacer to za ostro jak na poczatek ;-)

          Skomentuj

          Working...