W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ratunku jestem gejem!!!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czulyromantyk
    Świętoszek
    • May 2007
    • 5

    #16
    Napisał DJ.Tuning
    no co ty gościu. Tylko po tak błachym zpostrzeżeniu przekreśliłeś swoją hetero seksualność? masz dopiero 17 lat i na dobrą sprawę to sam jeszcze nie wiesz czego od życia chcesz. mi na widok kobiety też nie zawsze staje a zdaża się że na widok fiuta tak ale to nie dowód na to że jestem gejem i że musze iść do łużka z facetem. spokojna głowa jeszcze znajdziesz laskę ktura cie podnieci i rozwieje twoje wątpliwośi ( a tak wogule to miałeś jakąś wpatkę że się już martwisz czy to tylko na podstawie zdięć? )


    Co ty gadasz moj drogi...to ze ma 17 lat to wcale nie znaczy ze nie wie co pisze i nie wie jak jest z jego seksualnoscia. Ja jestem gejem "odkad pamietam", dokad tylko mi pamiec siega to wiem ze jestem taki a nie inny. Na poczatku tez z tym walczyłem, myslałem ze mi przejdzie ale ......jest jak jest i jest bardzo dobrze. Jesli faktycznie kolego masz pociag do facetów to spróbuj to zaakceptowac wowcvzas bedzie ci łatwiej, wiem co mowie.

    Skomentuj

    • FireExit
      Świntuszek
      • Apr 2007
      • 59

      #17
      mam tak samo :cry: masakra...
      dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

      Skomentuj

      • redhanded
        Świętoszek
        • Jun 2007
        • 4

        #18
        nie jestes

        Napisał nowiuski
        Część jestem nowy i mam 17 lat.
        Potrzebuje waszej opinii i pomocy. Otóż chyba jestem gejem, ponieważ na widok gołego mężczyzny mi staje, a na widok gołej kobiety nie.
        Co mam zrobić? Nie chcę być gejem. Pomóżcie mi czy sa jakieś sposoby aby poczuć pociąg do kobiet???
        Napiszcię
        Witam,

        Hej chcialbym cie uswiadomic ze to naprawde zalezy od wilu czynnikow. Ale sam fakt twojej obawy przed preferencja homoseksualna swiadczy o tym ze jestes hetero. Masz swiadomosc ze twoj mlody organizm reaguje na rozne bodzce. W tym facetow. I to wlasnie jest argument za tym ze jestes hetero. Bunt. Chce byc hetero!. Ja w twoim wieku tez interesowalem sie facetami. Zostalo mi to do teraz. Jestem gejem. Nie buntowalem sie przeciw temu. W podswiadomosci wiedzialem ze jestem gejem i jest mi z tym dobrze. A tobie przestana sie podobac faceci i nie bedzie ci juz do nich stawal w momencie tak jak juz to zaznaczylo wiele osob, jak znajdziesz sobie jakas fajna kobietke :-). Pozdrawiam i mam nadzieje ze podnioslem na duchu.

        Skomentuj

        • Paveo
          Ocieracz
          • Feb 2006
          • 139

          #19
          redhanded co ty za głupoty wygadujesz?
          Pociąg do tej samej płci można blokowac/hamować/zwalczać ale to nie zmienia tego, ze jest się homo. Nowiuski ma już 17 lat, więc faza homofilna (czy jakoś tak) u niego zapewne mineła i kształtuje sie u niego własnie orientacja. Ma wybór: zaakceptowac to jakim jest i sie nie przejmować, tylko czerpać radość z przyjemności, albo tłamsić się i okłamywać, ze z kobieta jest mu lepiej niz z facetem.

          nowiuski najlepiej przyjmij, ze jesteś bi i daj sobie spokój z tym. W miłości gejowskiej nie ma nic złego. To tak samo piekne uczucie jak miłość do kobiety! Nie musisz sie tego wstydzić.!

          Skomentuj

          • B@RM@N
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 219

            #20
            W wieku 17 jeszcze spooookojnie mozna miec watpliwosci, redhanded ma racje.

            Skomentuj

            • Kasia21
              Świętoszek
              • Dec 2005
              • 34

              #21
              Napisał nowiuski
              Część jestem nowy i mam 17 lat.
              Potrzebuje waszej opinii i pomocy. Otóż chyba jestem gejem, ponieważ na widok gołego mężczyzny mi staje, a na widok gołej kobiety nie.
              Co mam zrobić? Nie chcę być gejem. Pomóżcie mi czy sa jakieś sposoby aby poczuć pociąg do kobiet???
              Napiszcię
              Jesteś w takim wieku, że na wiele widoków Ci będzie stawał. Ktoś kto jest gejem i zdaję sobie z tego sprawy nie piszę postu "ratunku jestem gejem i nie chce nim być", to że CI akurat stanął na widok penisa o niczym nieświadczy, to Twój wiek tak robi, nie upodobania.

              Skomentuj

              • redhanded
                Świętoszek
                • Jun 2007
                • 4

                #22
                Napisał Paveo
                redhanded co ty za głupoty wygadujesz?
                Pociąg do tej samej płci można blokowac/hamować/zwalczać ale to nie zmienia tego, ze jest się homo. Nowiuski ma już 17 lat, więc faza homofilna (czy jakoś tak) u niego zapewne mineła i kształtuje sie u niego własnie orientacja. Ma wybór: zaakceptowac to jakim jest i sie nie przejmować, tylko czerpać radość z przyjemności, albo tłamsić się i okłamywać, ze z kobieta jest mu lepiej niz z facetem.

                nowiuski najlepiej przyjmij, ze jesteś bi i daj sobie spokój z tym. W miłości gejowskiej nie ma nic złego. To tak samo piekne uczucie jak miłość do kobiety! Nie musisz sie tego wstydzić.!
                Chyba nie czytales dokladnie mojego wpisu. Bo to co napisales jest dokladnoscia moich slow. Powinien siebie zaakceptowac takim jakim jest. Nie oszukiwac sie. I nadal podtrzymuje moj argument ze na homoseksualizm wpywa wiele czynnikow. Nigdy sie nie dowiesz czy dziewczyna ktora miala bardzo dominujaca i ingerujaca matke bylaby inna (mniej niesmiala i ciapowata) gdyby jej matka byla spokojna osoba.

                nowiuski, pozatym ze mu stanal na widok golego faceta czy penisa i niczym nie swiadczy, mojemu koledze stanal pod prysznicem a jest zadeklarowanym hetero.
                0statnio edytowany przez redhanded; 24-06-07, 22:15.

                Skomentuj

                • chwilaa
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 1

                  #23
                  jestem dziewczyna, i na widok dziewczyny 'jest lepiej' niz na widok golego faceta. nie wiem czemu.
                  nie martw sie : )

                  Skomentuj

                  • lolek222
                    Świntuszek
                    • Jun 2007
                    • 87

                    #24
                    Spoko loko kolego, w tym wieku to się zdarza, a nawet w poźniejszym....

                    Skomentuj

                    • rozpruwacz
                      Świntuszek
                      • Jul 2007
                      • 88

                      #25
                      ehhh to prawie jak ja.. odkad pamietam zawsze wolalem facetow... nigdy tego nie lubialem i niechcialem ale to sie nasila -_- nie mam dziewczyny (ale chcial bym miec...) chcial bym miec rowniez normalne zycie... zona dziecko.. (chlopczyk najlepiej bo dziewczynka mi nie pasuje ze wzgledu na to ze mam siostre i widze jak sie zachowuje xD) ale od zawsze pociagali mnie chlopcy... gdzies w moim wieku i mlodsi troche jakos od niedawna chcialbym seksu z chlopakiem etc.. z dziewczyna troche mniej mi sie to widzi

                      zaakceptowac.. ale ja niechcem akceptowac tego akceptowac ... wolal bym poprostu miec normalne zycie a pozatym orientacja homo jest przeciw mojej religi i ze wzgledu na to tez niechcem byc homo:/


                      PS:
                      noo a tak pozatym to moj 1 post wiec WITAM wszystkich mam na imie Konrad mam prawie 17 lat i mieszkam w brd mam nadzieje ze na tym forum bedzie mila atmosfera w porownaniu do innych for bo z tego co przegladalem to tu najmilsi i bardziej wyrowumiali ludzie sa:]

                      ups troche sie rozpisalem

                      Pozdrawiam jeszcze raz

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3900

                        #26
                        Napisał rozpruwacz
                        orientacja homo jest przeciw mojej religi i ze wzgledu na to tez niechcem byc homo:/
                        chodzi o religie katolicką, prawda? niestety homoseksualiści są na straconej pozycji, kościół bardzo jasno potępia tą "dewiacje" i "chorobę". Trochę szkoda, że jedna grupa ludzi traktuje inną grupę jak małpy w cyrku, no ale ja nic na to nie poradzę.



                        Napisał rozpruwacz
                        noo a tak pozatym to moj 1 post wiec WITAM wszystkich
                        Cześć i czołem!
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • Domciok1311
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 29

                          #27
                          Spokojnie, nie potrzebnie panikujesz...
                          Nawet jak jesteś gejem , to co? Rozumiem ze w dzisiejszym swiecie w ktorym brak tolerancjii to codziennosc trudno zaakceptowac swoją inna orientacje.Ja osobiscie do gejow , les i bi nic nie mam , ba sa fajniejsi niz niektorzy hetero;] da sie z nimi porozmawiac , rozmawialem na ten temat ze swoją ciocia , ale nie jestem gejem I powiedziala ze ludzie odmiennej orientacji są poprostu super, ona ma kolege geja, byla u fryzjera ktory jest gejem i mowi ze bylo poprostu super , rozmawiali na rozne tematy , noi super ją obciął! Dlatego niepotrzebnie się martwisz A to ze Romek mowi ze Homoseksualizm to choroba...to niech doda ,że debilizm też.Jak chcesz pogadać na gg to napisz swoj nr na PW!

                          Pozdrawiam:!

                          Skomentuj

                          • rozpruwacz
                            Świntuszek
                            • Jul 2007
                            • 88

                            #28
                            heh ale mi nie do końca o to chodzi:] ja tez nie miałem i nie mam nic do innych orientacji ale ja chcem mieć dom, żone, dzieci...;P a na dzień dzisiejszy za bardzo jak już pisałem sex z kobieta nie widzi mi sie...

                            ja też słyszałem że większość bo to wspaniali artyści etc etc... dlatego tym bardziej nic nie mam do nich

                            tylko że jak już jestem bi (o ile jestem) to wolał bym jednak nie mieć takiej blokady do hmmm... cipy?? czy ogólnie do stosunku z kobietą??


                            PS: widzę że ktoś zrobił mały porządek z "śmieciami" o religii ale czemu?? to przecież było bardzo mądre xD

                            Pozdro

                            Skomentuj

                            • Domciok1311
                              Świętoszek
                              • Sep 2006
                              • 29

                              #29
                              Napisał rozpruwacz
                              heh ale mi nie do końca o to chodzi:] ja tez nie miałem i nie mam nic do innych orientacji ale ja chcem mieć dom, żone, dzieci...;P a na dzień dzisiejszy za bardzo jak już pisałem sex z kobieta nie widzi mi sie...

                              ja też słyszałem że większość bo to wspaniali artyści etc etc... dlatego tym bardziej nic nie mam do nich

                              tylko że jak już jestem bi (o ile jestem) to wolał bym jednak nie mieć takiej blokady do hmmm... cipy?? czy ogólnie do stosunku z kobietą??


                              PS: widzę że ktoś zrobił mały porządek z "śmieciami" o religii ale czemu?? to przecież było bardzo mądre xD

                              Pozdro

                              Nie sądzę aby homoseksualizm był nie zgodny z religią.
                              To co wymyślili Księża to inna sprawa.
                              Ale przypuśćmy ,że jestes Chrześcijaninem, to powinieneś wiedzieć ,iż czy jesteś mordercą, czy gejem czy hetero to dla Boga jestes rowny.Gdy umrze jakas osoba , np Bardzo Religijna,(wypadek we Francji) np w tym wypadku gdzie zginęło tyle osób bardzo wierzących, ludzie pytają dlaczego nie zginął pijka, złodziej czy morderca, a Ja cały czas powtarzam ,że Dla Boga każdy jest równy!

                              Skomentuj

                              • rozpruwacz
                                Świntuszek
                                • Jul 2007
                                • 88

                                #30
                                no tak może i równy ale by być św czy cuś to trzeba jednak czegoś przestrzegać... słyszałeś żeby gej czy bi był święty??:p ja o takim nie słyszałem jeszcze

                                napisał bym na ten temat coś jeszcze ale nie moge -_- tzn. rozumiem i wiem co można by napisać, swoje spostrzeżenia itp ale nie wiem jak to sformułować żeby było w miare logiczne ^_^

                                Skomentuj

                                Working...