W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pyskówka o byciu homo

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nico25

    #16
    czemu mam sam do siebie gadać?sam do siebie gadaj.

    Skomentuj

    • koksiwo
      Banned
      • Aug 2007
      • 42

      #17
      A temu, że piszesz takie bzudry. Człowieku zostanów, sie dla homo nie ma i nie bedzie w Polsce miejsca i jestem z tego dumny, że żyję właśnie w takim kraju gdzie się tego nie toleruje.

      Skomentuj

      • nico25

        #18
        sam piszesz bzdury i człowieku zastanow sie co piszesz.

        Skomentuj

        • koksiwo
          Banned
          • Aug 2007
          • 42

          #19
          A co, pedałek jestes, że sie tak bronisz ;>

          Skomentuj

          • nico25

            #20
            ****** to masz od roweru.czemu tak nienawidzisz gejow?

            Skomentuj

            • koksiwo
              Banned
              • Aug 2007
              • 42

              #21
              Za jajco. Nie będę z Tobą nawet gadał, bo szkoda mojego wysiłku na stukanie w klawiaturę. Wole pogadać z kimś NORMALNYM, a nie z pedałem.

              Koniec OFF-Topa ;P

              Skomentuj

              • nico25

                #22
                no niezly argument.gratuluje.

                Skomentuj

                • ankka84
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 491

                  #23
                  boze nietolerancyjne stworzenie ktore nawet nie odpowiada konkretynie na pytania.maly szczyl

                  Skomentuj

                  • kv60
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 5

                    #24
                    Do tych co żyją w CIEMNOGORDZIE czyt. min. "KOKSIWO":
                    Jak możecie dzielić ludzi wg. ORIENTACJI, płci, wyznania, koloru skóry, narodowości i niewiadomo czego jeszcze?!
                    Dla mnie to jest śmieszne i ten brak tolerancji zasługuje jedynie na pogardę. I jeżeli jesteś sobie tym HETERO, to chyba masz wielkie kompleksy.
                    Kiedy niektórzy w końcu dojdą do tego, że CZŁOWIEK jest CZŁOWIEKIEM!?

                    Do tematu-już wcześniej pisałem, i nic się nie zmieniło. Żeby nie był off.
                    Chociaż kolejna okazja była.

                    Skomentuj

                    • turtle
                      Świntuszek
                      • Apr 2009
                      • 64

                      #25
                      Chłop chłopa całuje, koniec świata niewątpliwie zbliża się wielkimi krokami.

                      Skomentuj

                      • koksiwo
                        Banned
                        • Aug 2007
                        • 42

                        #26
                        Napisał turtle
                        Chłop chłopa całuje, koniec świata niewątpliwie zbliża się wielkimi krokami.
                        Chociaż jeden mądry.

                        Do KV. Co do narodowości, wyznania, koloru skóry ludzi nie dziele i wszystkich toleruje, a dlaczego? Bo nie przynoszą swoją odmiennością wobec mnie światu nic złego. Czy biały, czy czarny, czy żyd czy jeszcze ktoś inny, to jest OK. Natomiast wyobraź sobie sytuację, gdyby wszyscy na świecie stali się nagle HOMO. Co by było? Świat przestałby istnieć.

                        Skomentuj

                        • ankka84
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 491

                          #27
                          nie przestalby istniec.homo maja instynkt rodzicielski (tak samo jak hetero)wiec dawcy spermy dla par lesbijek oraz ,,nosicielki,,ciaz dla pary gejow by sie znalazly i mialy naturalna racje bytu.

                          Skomentuj

                          • koksiwo
                            Banned
                            • Aug 2007
                            • 42

                            #28
                            Tak czy inaczej, uważam, że dla takich "ludzi" miejsca być nie powinno i nikt ani nic mnie nie przekona ze powinno być inaczej. KONIEC.

                            Skomentuj

                            • Gurgun
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 707

                              #29
                              A ja uważam, że skrajne takie uprzedzenie bierze się stąd, że ktoś nie jest do końca pewien swojej orientacji seksualnej. Obrazając homoseksualistów niejako stara się sam przekonać, że jednak go nie pociągają.

                              Kosiwo, czy Ci się to podoba czy nie to homoseksualizm jest naturalny i zaskakująco często występuje w przyrodzie, człowiek nie jest jedynym gatunkiem z takimi zachowaniami.

                              A co Ci przeszkadza, że jeden chłop drugiego całuje? Przecież nikt Ciebie nie przymusza żebyś go całował. Ba! Nawet nie musisz na to patrzeć, możesz perfidnie odwrócić wzrok albo zamknąć oczy jak facet się całuje z facetem w pobliżu.
                              Gurgun - jaki jest każdy widzi

                              Skomentuj

                              • ankka84
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 491

                                #30
                                koksiwo jak dla mnie na swiecie powinno byc jak najmniej takich nietolerancyjnych ludzi jak ty.

                                szerza tylko nienawisc do czegos czego nawet nie znaja dla samej zasady...pffffff..

                                Skomentuj

                                Working...