W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wrodzony biseksualizm?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Domciok1311
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 29

    Wrodzony biseksualizm?

    Wiem ,że po tym co napisze wiele osob moze uwazac mnie za Ukrytego Geja ,lecz nie jestem gejem.

    Oto rozmawialem w drodze powrotnej autobusem, ktora trwała 4 godziny z pedagogiem na temat Biseksualizmu.
    Pani Pedagog powiedziała , iż biseksualizm mamy wrodzony.
    Wiem ,może to głupio zabrzmialo ale dokoncze.
    Dała na przykładzie Chłopaka który rozmawia z innym chłopakiem na temat tego czego słucha, cieszy się słysząc ,ze lubi ten sam typ muzyki i ma bardzo podobne zainteresowania , a wiec bierze odniego numer telefonu czy tam gg:]Po jakims czasie dzwoni/pisze cos typu "jak tam?" lub "masz jakias nowa muze?" i tak zaczynają się rozmowy między nimi,chłopcy się strasznie polubią , moze nawet się spotkają zeby pogadac i moze urodzić się między nimi uczucie.Uzasadniła to tym ,że to organizm i uczucia kreują więzi i to nie nasza wina ,że się zakochamy w osobie tej samej płci wiem ,że większosc osob to nie przekona, ale sprobowałem
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Widać, że pani pedagog jest miłośniczką p2p a co do reszty to jedni zatrzymują się na etapie przyjaźni inni idą krok dalej. czy biseksualizm jest wrodzony?

    nie wiem. tak samo jak nie wiem czy homoseksualistą jest się od urodzenia. naukowcy od kilku lat kruszą kopię o to, a nic z tego do tej pory nie wynikło.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • lolek222
      Świntuszek
      • Jun 2007
      • 87

      #3
      Nie zgadzam się z tą teorią, choć jest w niej ociupinka prawdy. Każdy chłopak potrzebuje kupla, z którym może pogadać, iść na imreze, czasami może nawet zwierzyć się, ale to nie oznacza, że ten ktoś, jest jego obiektem pożądania, że ma jakieś zamiary wobec niego. Trzeba umieć rozgraniczyć męską przyjaźń, homoseksualizm od bieksualzimu i jakoś się określić.
      A może ta pani pedagog sama nie potrafi określiś swojej seksualności i wciska takie teorie?

      Skomentuj

      • markg
        Ocieracz
        • Apr 2007
        • 116

        #4
        pewnie, tendancje do mordowania tez mamy wrodzone i to nie wina moredercow ze maja potrzebe zabijania. Na przyklad, spotyka sie dwoch ludzi, skinhead z discopolowcem, chlopcy sie roznia i strasznie nie lubia, jeden mowi "ty lysa palo" , tamten odpowiada "ty disco mule" i rozwija sie miedzy nimi negatywne uczucie i jeden drugiemu ma potrzebe dac w ryja, albo nuz w bebechy. To ich organizm i negatywne uczucia kreuja takie potrzeby, to nie ich wina.

        Widzisz, takim przykladem co pani pedagog podala, mozna wytlumaczyc wszystko.

        Skomentuj

        • Domciok1311
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 29

          #5
          Napisał lolek222
          Nie zgadzam się z tą teorią, choć jest w niej ociupinka prawdy. Każdy chłopak potrzebuje kupla, z którym może pogadać, iść na imreze, czasami może nawet zwierzyć się, ale to nie oznacza, że ten ktoś, jest jego obiektem pożądania, że ma jakieś zamiary wobec niego. Trzeba umieć rozgraniczyć męską przyjaźń, homoseksualizm od bieksualzimu i jakoś się określić.
          A może ta pani pedagog sama nie potrafi określiś swojej seksualności i wciska takie teorie?
          Może nie odnalazłes takiego chłopaka który by ci mega zaimponował? I dlatego tak mówisz

          Skomentuj

          • rozpruwacz
            Świntuszek
            • Jul 2007
            • 88

            #6
            hmm analizując zachowanie dziewcząt to racja teoria owej pani sprawdza się.... przecież dziewczyny mają przyjaciółki z którymi często całują się (takie przyjacielskie buzi xD) spią w jednym łóżku... (lol w internacie było nie raz... 4 dziewczęta w 1 pokoju złączały 4 łóżka i spały tak ^_^) nie mają tajemnic przed sobą :]
            ale z chłopakami aż tak nie jest

            Skomentuj

            • viper_88
              Erotoman
              • Mar 2005
              • 417

              #7
              Napisał rozpruwacz
              hmm analizując zachowanie dziewcząt to racja teoria owej pani sprawdza się.... przecież dziewczyny mają przyjaciółki z którymi często całują się (takie przyjacielskie buzi xD) spią w jednym łóżku... (lol w internacie było nie raz... 4 dziewczęta w 1 pokoju złączały 4 łóżka i spały tak ^_^) nie mają tajemnic przed sobą :]
              Jedna, wielka racja Aż dziw, że tylko dziewczyn nikt się o takie rzeczy nie czepia (albo prawie nikt)

              Skomentuj

              • rozpruwacz
                Świntuszek
                • Jul 2007
                • 88

                #8
                no wlaśnie ja jeszcze nie widziałem żeby ktoś się czepiał o to dziewczyny.. a jak by tylko chłopacy tak robili xDxD to juz inna sprawa...

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Moje zdanie jest takie, że zakoc***emy się w człowieku, a nie w mężczyźnie czy kobiecie.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Domciok1311
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 29

                    #10
                    Napisał rojze
                    Moje zdanie jest takie, że zakoc***emy się w człowieku, a nie w mężczyźnie czy kobiecie.

                    Rojze pięknie zakończyłes/as temat...mozna go zamknąc. To wystarczy.

                    Skomentuj

                    • rozpruwacz
                      Świntuszek
                      • Jul 2007
                      • 88

                      #11
                      taak piekne słowa.....

                      ale moim zdaniem można by nie zamykać.. :p niech sie inni wypiszą na ten temat.... ale bez żadnych głupich postów -_-

                      ale of corz nie moj temat ^_^ więc to tylko propozycja xd

                      Skomentuj

                      • Domciok1311
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 29

                        #12
                        Napisał rozpruwacz
                        taak piekne słowa.....

                        ale moim zdaniem można by nie zamykać.. :p niech sie inni wypiszą na ten temat.... ale bez żadnych głupich postów -_-

                        ale of corz nie moj temat ^_^ więc to tylko propozycja xd

                        powiem tak: Róbta co chceta...;]

                        Skomentuj

                        • Ygreko
                          Erotoman
                          • Sep 2006
                          • 557

                          #13
                          Napisał rozpruwacz
                          hmm analizując zachowanie dziewcząt to racja teoria owej pani sprawdza się.... przecież dziewczyny mają przyjaciółki z którymi często całują się (takie przyjacielskie buzi xD) spią w jednym łóżku... (lol w internacie było nie raz... 4 dziewczęta w 1 pokoju złączały 4 łóżka i spały tak ^_^) nie mają tajemnic przed sobą :]
                          ale z chłopakami aż tak nie jest
                          nie prawda jestem tego dowodem.

                          Skomentuj

                          • rozpruwacz
                            Świntuszek
                            • Jul 2007
                            • 88

                            #14
                            hehe xD spoko ale ludzie jak to widzą nie są aż tak pobłażliwi jak w stosunku do dziewczyn??:>

                            Skomentuj

                            • Ygreko
                              Erotoman
                              • Sep 2006
                              • 557

                              #15
                              niby czemu właśnie? A co to faceci juz nie mogą? Do bani taki pomysł. I ma byc rzekomo równouprawnienie? ech...

                              Skomentuj

                              Working...