W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Inne, nietypowe miejsca na wspólny raz;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woman88
    Świętoszek
    • Nov 2013
    • 28

    Inne, nietypowe miejsca na wspólny raz;)

    Zgodnie z tytułem: w jakim nietypowym, innym miejscu chcielibyście spędzić czas ze swoim partnerem? Jakie miejsce byłoby zgodne z Waszą wizją czy fantazją? Czy myśleliście np. o miejscu ciemnym, mrocznym w którym znajdywałaby się trumna albo ekspozyty przypominające lub kojarzące się z cmentarzem lub torturami? Co sadzicie o elementach typu nagrobek, skrzynia, znicze, krzyż, czarny długi stół itp. w zamkniętym pomieszczeniu?
    0statnio edytowany przez Astraja; 04-12-13, 15:25. Powód: czcionka i rozmiar
  • funky
    Świętoszek
    • Apr 2010
    • 29

    #2
    Trumna?? Cmentarz?? Nieeeee, jakoś mnie to nie kręci, co prawda pewnie odpowiednio podniecony mógłbym się zdecydować na zapodanie lodzika na jakimś mocno wyludnionym cmentarzu gdyby obie (lub jedną) stronę przycisnęło, ale same klimaty nie kręcą mnie wcale. Podobnie zresztą jak ekshibicjonizm polegający na dreszczyku emocji wynikłymi z tego, że ktoś może patrzeć/podglądać, nie kręci mnie to. Dlatego marzeniem na tę chwilę (no może jednak jak będzie nieco cieplej) jest to żeby sie oddać miłosnym uciechom na swoim ogródku choćby, bez podglądactwa sąsiadów, ale to w zasadzie nierealne stąd tylko jako marzenie

    Skomentuj

    • woman88
      Świętoszek
      • Nov 2013
      • 28

      #3
      Nie miałam na myśli przestrzeni otwartej, tylko miejsce "zamknięte" wyłącznie dla pary- coś w rodzaju pomieszczenia. ALE główną ideą postu było zapytanie ogólnie o miejsca inne, które byłyby skrywane na płaszczyźnie fantazji z zamiarem jej urealnienia.
      0statnio edytowany przez Astraja; 04-12-13, 15:25. Powód: cytowanie przedmówcy, jedynego zresztą

      Skomentuj

      • AC-DC
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2010
        • 251

        #4
        Mam takie miejsce, tylko do tej pory nie nadarzyła się okazja na jego wykorzystanie przeze mnie osobiście. Jest nie tyle mroczne, co posiada pewne cechy postindustrialne (klimat fallouta) i czerwony stół na środku. Przy odpowiednim oświetleniu doskonale nadaje się na różnego sortu zabawy z pogranicza BDSM.
        Sex is not enaugh

        Skomentuj

        Working...