W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks oralny kręci mnie bardzej od seksu klasycznego... też tak macie?;)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angelo81
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 11

    #16
    Ja czasami wole orala od stosunku. Moja uwielbia jak bawie sie jej wlosami, a ja jak mnie piesci ustami i jezyczkiem po penisie. Tak wiec kiedy ona go obejmuje ustami to ja sie bawie jej kosmykami wlosow od czasu do czasu nadajac tempo zabawie. W zwiazku z tym kazde z nas w tym momecie czerpie radosc z danego momentu.

    Skomentuj

    • Cicho_sza
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 668

      #17
      Nie potrafię wybrać co lubię bardziej, natomiast rozumiem ludzi, którzy wolą orala, pewnie dlatego że kocham minetkę za doznania i, egoistycznie, za to że w tym momencie jestem najważniejsza, nie skupiam się na niczym prócz własnej przyjemności, a jeszcze jak faceta cieszy to co mi robi i jak moje ciało reaguje na jego pieszczoty i dotyk, to tym bardziej :-)
      Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
      Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
      Bo jestem sprytna i wybitna
      Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

      Skomentuj

      • CTP001
        Świętoszek
        • Jan 2013
        • 18

        #18
        Uwielbiam robić partnerce minetę, patrzeć i czuć jak robi się wilgotna, a potem mokra. Jak najpierw jęczy, a później krzyczy i wiję się. Sprawia mi wielką przyjemność kontrola nad doznaniami partnerki i dawkowanie jej przyjemności.

        A co do lodzika, to penis znikający w ustach dziewczyny jest moim fetyszem.

        Skomentuj

        Working...