Zrealizowane fantazje

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Michal_symp
    Banned
    • Aug 2013
    • 283

    Dzisiaj udało mi się zrealizować fantazję polegającą na seksie z megalachonem, z figurą jak z playboya, zrobinymi cyckami i takie tam.
    Oczywiście za kasę. Długo szukałem divy, która spełniałaby warunki (lachon, cycki, zaangażowanie, brak kombinowania no i nie za miliony :-)
    Udało się, ciało petarda, uroda, znakomity seks, mogę na swojej liście odznaczyć kolejną pozycję.

    Skomentuj

    • Scaramanga
      Perwers
      • Dec 2010
      • 849

      Swego czasu z podobną się zanosiłem, szukałem sobowtóra głównej aktorki z Showgirs, ale chwilowo sobie odpuściłem.

      Skomentuj

      • Michal_symp
        Banned
        • Aug 2013
        • 283

        No fakt, cierpliwość trzeba mieć. Polecam garsonierę, mi pomogła znaleźć.

        Skomentuj

        • mientus
          Erotoman
          • Feb 2019
          • 607

          Napisał Scaramanga
          Swego czasu z podobną się zanosiłem, szukałem sobowtóra głównej aktorki z Showgirs, ale chwilowo sobie odpuściłem.
          Pisze z pamieci - blondi z loczkami i nieduzym biustem? I do tego szczupla? No, robila robote.

          Zrealizowane fantazje? Tak bardzo na swiezo to dosc mocne posuwanie jej w usta gdy byla na kolanach i oddala mi cala wladze nad ustami, glowa, tempem posuwania i poziomem "brutalnosci". A przedtem byl krotki ale uroczy spacer po mieszkaniu. Ona w smyczy i obrozy na czworaka w seksi ciuszkach proszaca o kutasa.

          W sumie moge jeszcze dopisac kolejna, nie wiem juz ktora pozycje w ktorej zrobila mi cudny rimming.

          No i lodzik na balkonie.

          Skomentuj

          • sova100
            Świntuszek
            • May 2010
            • 68

            Ja po kilu latach ochoty na posmakowanie innego kutaska w końcu to zrealizowałem. A że jestem CD to zrobiłem to również z innym CD. Całkiem przyjemnie było.

            Skomentuj

            • blick
              Świętoszek
              • Jun 2010
              • 16

              Dawno nic nie pisałem na forum, ale jest teraz okazja, aby dopisać się do tego wątku i może kogoś zachęcić do śmielszego realizowania swoich fantazji erotycznych (oczywiście za zgodą wszystkich stron ), gdyż jest to w moim odczuciu coś co powoduje, że żyje się troche lepiej.

              Pare dni temu udało mi się zrealizować dwie fantazje i to jednego wieczoru, jedna bardzo stara, a druga bardziej „świeża” chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu.

              Pierwsza z nich - ta starsza - teraz wydaje sie taka prosta w realizacji, wcześniej bardzo trudna ze względu na mniejszą dojrzałość seksualną, wynikającą zapewne z wieku i innego podejścia do seksu. Był to równoległy seks z inną parą.
              Razem z żoną spotkaliśmy się z naszymi dobrymi przyjaciółmi i umówiliśmy się, że zostaniemy na noc, aby nie mieć niepotrzebnej presji czasu, że trzeba wracać, itp itd.
              Gdy miesliśmy się zbierać do spania, bo zrobiło się już sennie, ale wina jeszcze troche było, zrobiliśmy sobie odświeżający pit- stop (prysznice, przebranie bla bla bla) i odświeżeni wróciliśmy, aby dokończyć napoczęte butelki. A. (moja piękniejsza połowa) i O. (narzeczona mojego serdecznego przyjaciela) wróciły przebrane w nocne, delikatnie prześwitujące suknie. Ja byłem w bardzo krótkich spodenkach (nie posiadam nieskromnej bielizny). Uwagę O. zwróciły moje wydepilowane nogi. Regularnie je woskuje, ogólnie nie akceptuje u siebie owłosienia poza rękami i głową/brodą - reszta regularnie usuwana. A. szybko musiała dodać, że „K. to wszystko ma wydepilowane”. O. zaczeła pobieżnie sprawdzać gładkość ud, a ja już czułem jak krew mi napływa i twardnieje. O. zauważyła i mówi do T. „Widzisz? Wystarczy dotknąć i gotowy” T. odpowiedział „Jak mnie dotkniesz to pokaże, że też tak potrafie” O. się odwróciła i odsunęła spodenki i wyciągnęła jego penisa i wzięła go przy nas do ust. Zaczeliśmy się nawzajem rozbierać, niezapominając o uzupełnianiu wina Nie mając już nic na sobie, zajęcia odbywały się w parach. I nagle do głowy przyszedł mi pomysł, aby może spróbować zrealizować tą drugą fantazję - chciałem poczuć penisa w ustach i obciągnąć. Myślałem sobie, że pewnie skoro połowa ludzkości bierze penisy do ust to nie może to być nic trującego, a dreszcz emocji i adrenalina jak przy pierwszym razie. Dziewczyny mogą sobie robić minetki i jest to traktowane jako coś normalnego, to czemu facet facetowi nie może obciągnąć.

              Przybliżyliśmy się z A do naszych przyjaciół i powoli wyciągając rękę złapałem T za worek i zacząłem miętosić jego jądra odciągając w dół. O. wyjęła jego penisa z ust, spojrzała na mnie i „Chcesz spróbować?” Nic nie odpowiadając sciągnąłem jego napletek odsłaniając całe berło, położyłem sobie jego kutasa na języku i zacząłem przesuwać i dociskać sobie do gardła. Serce mi waliło, podnieciłem się bardzo, nie spodziewałem, że coś takiego bedzie sie działo. Wsadziłem sobie jego członka kilka razy za głęboko, prawie się dławiąc. T z kolei po takich głębszych połknięciach wyjmował pytę i klepał mnie nią po twarzy, co okazało się mnie jeszcze bardziej nakręcać. Czułem jak mnie rucha w usta. Oprzytomniałem, gdy dostałem klapsa w tyłek, z informacją, że to robienia laski jest kolejka. Na koniec swojego pierwszego loda possałem mu jeszcze jajka.
              Tak wyglądał mój pierwszy blowjob jako strona dająca.

              W dalszej części spektaklu zajmowaliśmy się swoimi partnerkami, nie śpiesząc się, przeżywając maksymalnie każde pchnięcie.

              Mam jeszcze jedną fantazję, która po tym wieczorze niespodziewanie może się zrealizować, opisze jak sie uda zrealizować.

              Ale sie rozpisałem....

              Skomentuj

              • MarcinWrzesien
                Świętoszek
                • Feb 2021
                • 3

                Trójkąt k+m+m i taka sama konfiguracja bi.

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator
                  • Mar 2012
                  • 2689

                  Od moich ostatnich wpisów minęło trochę czasu, mogę dodać lesbijski czworokąt i dwa trójkąty 2k+m, resztę jak widzę wpisywałam dawniej, jak mi się przypomni to dorzucę
                  Aa i bycie zaspokajaną na odległość przy pomocy lusha.
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • foot_lover
                    Banned
                    • Mar 2022
                    • 12

                    1. Hattrick, czyli jednego wieczora w obydwie dziurki i lodzik
                    2. Może naciągane w tej kategorii, ale widziałem hardcorowe fotki i filmy pewnej osoby z rodziny żony, o której fantazjowałem
                    3. Lodzik z połykiem

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5246

                      Zobaczyć bańkę wyświetleń tego tematu. Tak, ****a. Bańkę. Idę sobie fokę wyczesać z tej okazji.

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • Yebi
                        Świętoszek
                        • Nov 2022
                        • 11

                        Napisał Raine
                        Zobaczyć bańkę wyświetleń tego tematu. Tak, ****a. Bańkę. Idę sobie fokę wyczesać z tej okazji.
                        hahahaha tak bańka wystrzeliła ��

                        1. Seks w przebieralni na basenie
                        2. seks w toalecie w szkole wyższej
                        3. Seks z otwartym drzwiami ( za ścianą jej ojciec)
                        4. Seks Analny i oralny
                        5. Cyber sex

                        Skomentuj

                        • NightManPL
                          Świętoszek
                          • Dec 2022
                          • 4

                          Zrealizowane fantazje- "aktywne" podglądanie fitness

                          Witam,podglądanie aerobiku wieczorowa pora ok20.00 zza wertikali a mnie nikt nie widzął więc...

                          Skomentuj

                          • Foliowy
                            Świętoszek
                            • Jan 2023
                            • 15

                            Pewnie najbardziej przyziemna spełniona fantazja ale po prostu powiedzienie ukochanej o swoim fetyszu.

                            Skomentuj

                            • krau_li
                              Świntuszek
                              • Dec 2021
                              • 65

                              Seks z shemale. Nie w moją stronę.

                              Skomentuj

                              • sparky_fairy
                                Świętoszek
                                • Feb 2023
                                • 15

                                Z spełnionych fantazji w końcu przeleciałam swoją przyjaciółkę!
                                Było cudownie, chociaż teraz ona się krępuje całą tą sytuacją.
                                Ale ile bym dała by poczuć ją jeszcze raz!

                                A z takich śmieszniejszych chciałam zamienić się z jakąś dziewczyną majtkami i na woodstocku (jak jeszcze był woodstockiem), znajoma stwierdziła "czemu nie" i tak resztę festiwalu przechodziłam w majtkach innej dziewczyny Super uczucie i nawet pasowały!

                                Dziś są w mojej szufladzie jako "trofeum"

                                Skomentuj

                                Working...