Gdzie poznać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • markus9292
    Świętoszek
    • Dec 2011
    • 33

    Gdzie poznać?

    Witajcie


    Nastały czasy w moim życiu, że wszystkie znajomości się wykruszyły, nie ma z kim gdzieś pójść więc i jest problem, żeby poznać jakąś dziewczynę, a mój poprzedni związek się rozsypał. Może polecicie jakieś portale bo sympatia i tinder już chyba się nie nadają, żeby kogoś poznać. Chyba 95% kont są fake.
  • Scaramanga
    Perwers
    • Dec 2010
    • 849

    #2
    Wszędzie 95,% to fake

    Skomentuj

    • mientus
      Erotoman
      • Feb 2019
      • 607

      #3
      Tak, tinder bywa zlem. Ale naprawde da sie tam poznac kogos realnego, kogos do lozka tez.

      Obecnie jestem w dosc specyficznej relacji z kobieta poznana na tinderze. Wczesniej zaliczylem jedno spotkanie face to face, takze z dziewczyna z tindera ale to bylo kompletne nieporozumienie, pod wieloma wzgledami. A korzystam z tindera od naprawde dawna. Rozmow z kobietami to mysle, ze na luzie mozna to liczyc w setkach jednak tylko promil prowadzi do czegos wiecej.

      Co nie znaczy, ze nie warto tam np szukac ale to tez w duzej mierze zalezy od tego do jakiego typu relacji/seksu szukasz kobiety w tym momencie.

      Skomentuj

      • markus9292
        Świętoszek
        • Dec 2011
        • 33

        #4
        Ja korzystam z Tindera od ok. 3 tygodni zdarzyły się jakieś pary ale zero odzewu po napisaniu wiadomości, pewnie fake konta Chyba, że jak się polubi 400 dziewczyn dziennie to może coś z tego będzie xD

        Skomentuj

        • Feniksw
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2013
          • 210

          #5
          Nawet jeśli prawdziwe konta to polubiły wielu mężczyzn, a odzywają się tylko do wybranych.

          Na czacie erotycznym są prawie same fałszywe kobiecie profile. Na Sympatii nie jest aż tak źle. Odnoszę natomiast wrażenie, że użytkowniczki się postarzały, wzrosła średnia wieku, i o wiele trudniej obecnie trafić na "dziewczynę z sąsiedztwa". Takie profile często są usuwane po kilku dniach.
          O ile ma się odpowiedni wygląd to można spróbować szybkich randek.
          Tinder nie jest zły, ale trzeba się liczyć z tym, że spotkanie może potrwać tylko kilka minut. Dziewczyna nie zapyta o wzrost i jak zobaczy, ze ktoś jest jej zdaniem za niski to kilka zdań i do widzenia.

          Skomentuj

          • FeniksUwodzenie
            Świętoszek
            • Nov 2021
            • 3

            #6
            Wszystkie portale randkowe sprawdzają się dobrze, kwestia wyboru sprowadza się raczej do tego, który z portali najbardziej będzie Ci odpowiadać - a to z kolei zależy od tego, jaki jesteś i czego szukasz.
            Dla przykładu:
            Jesteś przystojny, zadbałeś o to, by twoje zdjęcia świetnie wypadały na tle innych facetów? Wybierasz Tindera, bo tam zdjęcie ma największe znaczenie.
            Wyglądasz trochę poniżej przeciętnej, ale masz bogatą osobowość? Badoo pozwoli Ci lepiej ją zaprezentować podczas wypełniania profilu.
            Ogólnie pisałem jakiś czas temu na swojego bloga artykuł dotyczący wybierania portalu randkowego, nie chcę tu się pchać z reklamą, ale jak się postarasz, to pewnie go znajdziesz choćby googlując mój nick.

            Skomentuj

            • Closetowhatever
              Świętoszek
              • Nov 2021
              • 1

              #7
              Napisał FeniksUwodzenie
              Wszystkie portale randkowe sprawdzają się dobrze, kwestia wyboru sprowadza się raczej do tego, który z portali najbardziej będzie Ci odpowiadać
              Z tym się osobiście nie zgodzę, moim zdaniem różne osoby przesiadują na różnych portalach randkowych. Tinder to dużo młodych kobiet, które niekoniecznie szukają stałych związków, ale trzeba umieć z takimi rozmawiać. Szczerze mówiąc, 90% FWB które miałem, poznałem właśnie na Tinderze i były to profile kobiet, które wyraźnie zaznaczały, że takich relacji nie szukają.

              Na Badoo zauważyłem, że siedzą kobiety, które należą do trochę innej kategorii, ale nie wiem jak to sprecyzować. Mniej "charakterne"? Oczywiście mówię o ogóle z którym osobiście miałem kontakt.

              Tam botów nie spotkałem, jest ich za to sporo na Facebook Dating. Wszystkie o azjatyckiej urodzie.

              Testowałem jeszcze milion innych aplikacji, ale wszystkie trawią te same problemy: zapłać, żeby rozmawiać, mało członków i boty, które same zaczynają rozmowę krótkimi tekścikami z translatora. Oczywiście żeby odpisać, musisz zapłacić

              Teoretycznie od szukania FWB jest Datezone i Erodate, ale:
              - Na Datezone jest nadpodaż facetów. Moja znajoma, jak założyła tam konto, dostała około 200 wiadomości w godzinę. Wszystko dzięki temu, że raz na dobę możesz rozpocząć rozmowę za darmo. Znajoma nawet zdjęcia nie zdążyła dodać. Dodam, że jest less, a pisali sami faceci I to niestety odstrasza kobiety, dużo kont po prostu znika po pierwszej dobie.
              - Na Erodate jest mało kont kobiet, na dodatek żeby odpisać trzeba wykupić premium można to postrzegać jako zaletę, ale tam też panie mają spam. A potem się okazuje, że zdecydowana większość kont to profesjonalistki, trudno o hobbystkę! Gdyby użytkowniczek było tyle co na DZ, zdecydowanie wolałbym Erodate.

              Skomentuj

              Working...