W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem natury chłopięcej

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • matex34
    Świętoszek
    • May 2005
    • 10

    Problem natury chłopięcej

    Witam. Mam ponad 15 lat a nawet można powiedzieć że 15,5 i do tej pory nie miałem pierwszego wytrysku. Słyszałem, że niektórzy dostają mając ok.14 lat. Do tego podejrzewam u siebie stulejkę ponieważ podczas wzwodu skóra mi nie schodzi. Jeśli możecie mi jakoś poradzić odpowiedzcie.
  • cabah1
    Świntuszek
    • May 2005
    • 87

    #2
    Skóra Ci nie schodzi..a próbowałeś ją ściągać. A i czy nie miałeś wytrysku(zmazy nocne) czy podczas masturbacji?

    Skomentuj

    • cubexxx
      Świętoszek
      • May 2005
      • 3

      #3
      ja mialem 1. wytrysk po dwoch, czy trzeh masturbacjach.. :/ polucje (zmazy nocne) mam juz od roku... :/ a co do stulejki, to na bilansie 14.latka doktor nie zobaczyl jej? no to kicha... :/

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Wytrysk nie zalezy od masturbacji tylko od wieku. Kwestia kto kiedy zaczął.
        Matex34 - a masturbowales sie do orgazmu? (wiem ze to glupie pytanie ale bardzo wazne)
        Wiesz co to orgazm?
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Avery
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 293

          #5
          Ja dawno temu mialem orgazm bez wytrysku. A teraz to nie wytrzymuje dnia bez masturbacjii
          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

          Skomentuj

          • matex34
            Świętoszek
            • May 2005
            • 10

            #6
            Sorry że nie odpowiadałem ale mnie nie było przez kilka dni w domu.
            Próbowałem ja sciągnąc ale tylko nieco bo gdy naciągam mocniej to boli i to nieżle. A co do masturbacji to kilka razy próbowałem ale nigdy tak do orgazmu. Wiem że powinienem iść do lekarza ale to dość krępujące

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              Nie miales orgazmu i ty sie wytryskiem martwisz? O.o Jak bedziesz szczytowal na sucho to wtedy sie martw. Moze i miales nawet polucje ale nie obudzlo cie to i poprostu zanim wstales to juz wyschlo.
              Co do skorki - albo lekarz albo powoli malymi kroczkami najlepiej w wannie (chocto nei zawsze mozliwe). Czego tu sie krepowac? Myslisz ze jak bedziesz mial 20 lat np to bedzie ci latwiej ?
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Bamboocha
                Świntuszek
                • May 2005
                • 67

                #8
                Też miałem stulejkę... ale w wieku lat 6-7. Zapowiedziana była nawet operacja, ale z racji wieku udało się bez inwazji w ciało Dostałem krople na instrument i pomogło, chociaż czasem miałem ciężkie chwile. Jestem zdania ze trzeba to załatwić jak najszybciej. Potem może być niebezpiecznie. Odrzuć wstyd, chodzi o twoje zdrowie.
                0statnio edytowany przez Bamboocha; 01-06-05, 22:33.
                You`re essential to me
                You`re the air I breathe
                I believe if you ever leave me
                I`d probably have no reason to be.

                Skomentuj

                • Frodo
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 48

                  #9
                  Napisał matex34
                  Witam. Mam ponad 15 lat a nawet można powiedzieć że 15,5 i do tej pory nie miałem pierwszego wytrysku. Słyszałem, że niektórzy dostają mając ok.14 lat. Do tego podejrzewam u siebie stulejkę ponieważ podczas wzwodu skóra mi nie schodzi. Jeśli możecie mi jakoś poradzić odpowiedzcie.
                  Witam wszystkich serdecznie (to mój pierwszy wpis ).

                  Matex, nie wiem czy moje sugestie coś wniosą i czy będą dla Ciebie pomocne ale spróbuję. Mam nadzieję, że nie będziesz mi miał za złe zbyt osobistych pytań, ale chodzi raczej o to byś odpowiedział na nie nie tyle nam co SOBIE... A więc po pierwsze: czy w ogóle wystąpiły u Ciebie objawy dojrzewania (włosy łonowe i powiększenie członka...). Pytanie może wyda się głupe, ale na innym forum zgłosił się kiedyś 17-letni koleś z problemami przy pierwszym stosunku i po wymianie maili okazało się, że ma jeszcze wręcz dziecinne narządy płciowe!...

                  Jeśli nie wystąpiły to znaczy, że opóźnia się trochę u Ciebie dojrzewanie. W sumie 15 lat to nie jest jeszcze problem i możesz np. rok z tym poczekać. Gdyby jednak po tym okresie nadal coś było nie tak to zgłoś się do lekarza (chyba endokrynologa). W sumie nie musisz się w tym przypadku krępować bo możesz mu mówić o swoich obawach co do rozwoju fizycznego (a nie o swoich problemach seksualnych )...

                  Nawet jeśli "zewnętrznie" wszystko jest w normie to ... może jednak dojrzewanie u Ciebie odrobinę się opóżnia. Ogromna większość z nas w wieku 15 lat trzepała (trzepie ) regularnie i ma raczej problem jak się ograniczyć ... Jeśli więc jak piszesz, tylko kilka razy "próbowałeś" masturbacji to może nie odczuwasz po prostu jeszcze takiej potrzeby , a to może (chociaż nie musi) oznaczać, że "burza hormonalna" jeszcze się u Ciebie nie zaczęła...

                  Napisał matex34
                  ....
                  Próbowałem ja sciągnąc ale tylko nieco bo gdy naciągam mocniej to boli i to nieżle. A co do masturbacji to kilka razy próbowałem ale nigdy tak do orgazmu. Wiem że powinienem iść do lekarza ale to dość krępujące
                  Spoko. Jeśli się nie masturbowałeś to prawdopodobnie masz tylko mało rozciągnięty napletek lub wędzidełko (to takie sznurkowate ustrojstwo mocujące napletek do żołedzi). To w sumie częsty przypadek. Przede wszystkim: czy możesz go ściagnąc w stanie "wiotkim"? Jeśli tak to prawie na pewno jest tak jak mówię. Musisz w takim przypadku tylko poćwiczyć delikatnie próbując go ściągać w stanie wzwodu (najlepiej użyj jakiegoś kremu albo oliwki to łagodzi ból). Jęsli nie możesz go ściągać w stanie "wiotkim" to gorzej (to może być rzeczywiście stulejka) ale bez paniki. Spróbuj jak wyżej - to może pomóc. Jeśli nie idź do urologa...

                  Na koniec: rzeczywiście nie da się nic powiedzieć na temat czy możesz czy nie mieć wytrysku jeśli tego nie spróbujesz!
                  Jeśli chcesz mieć pewnośc musisz doprowadzić się do orgazmu! To, nawiasem mówiąc, chyba prostsze i bardziej przyjemne niż od razu iść dolekarza

                  Skomentuj

                  • q1w2e3r4
                    Świętoszek
                    • May 2005
                    • 5

                    #10
                    Ja też w Twoim wieku tak miałem, ale sam sobie z tym poradziłem. Moje sposób polegał na codziennym masażu . Napletek schodził coraz dalej i teraz jest ok. Należy też pamietać o częstym myciu pały.

                    Skomentuj

                    • L.J.Silver
                      Świętoszek
                      • May 2005
                      • 46

                      #11
                      A fe q1w2e3r4! troche kultury tu nie o2! A jesli chodzi o problem to jak najbardziej proboj malymi kroczkami. Ja mialem stulejke i obylo sie bez lekarza (obywatelu zrob sobie dobrze sam ) tylko trzeba pomalu i z wyczuciem. No i jak prawi Bender nie zawsze sie da, nic na sile... A napletek powinienes odciagnac to kwestia higieny. (to dosyc wazne dla zdrowia) A z masturbacja to tez nic na sile niektorzy pozniej zaczynaja Ja w wieku 15 lat to jeszcze klocki lego mialem w glowie nie sex (ehhhh ...) Takze jak nie czujesz bluesa to sie nie zmuszaj "bo juz wypada" zawsze masz czas.. A jak sie poprostu boisz dojc to wyluzuj! Przytocze kawal:
                      leci wrona i kracze ORGAZM!! ORGAZM!! Znasz to?...
                      A szkoda za*****te uczucie!
                      Naprawde!
                      pozdrawiam
                      Etiam sanato vulnere cicatrics manet

                      Skomentuj

                      • matex34
                        Świętoszek
                        • May 2005
                        • 10

                        #12
                        Witam i sorrki coś mi się komputer popsuł i piszę z kawiarenki. Odp. dla Froda - w stanie "wiotkim" także schodzi tylko odrobinę, a co do włosów to w tych okolicach mam ich trochę a nawet więcej niż trochę.Zapewne jeśli będę odpowiadał to z dużymi przerwami aż zrobią mi kompa.Jeszcze raz dzięki i podrawiam.

                        Skomentuj

                        • Frodo
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 48

                          #13
                          Napisał matex34
                          Witam i sorrki coś mi się komputer popsuł i piszę z kawiarenki. Odp. dla Froda - w stanie "wiotkim" także schodzi tylko odrobinę...
                          Jeśli Ci nie schodzi w stanie "wiotkim" to, jak już pisałem, może to być "prawdziwa" stulejka tzn. napletek masz zrośnięty z żołędzią. W takim przypadku nie obejdzie się bez lekarza ...

                          Może jednak być to tylko zwężenie napletka (a konkretnie otwór w napletku przez który wysuwa się zołądź masz niedostatecznie "wyrobiony" ). Jeśli twój member jest prawie nieużywany to jest to w sumie normalne. Niestety jak jest naprawdę będziesz mógł się przekonać tylko albo idąc do lekarza albo ... ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć (może pomoże). Osobiście doradzam to drugie (na pierwsze tzn. wizytę u lekarza zawsze masz czas...) chyba, że masz problemy z utrzymaniem higieny pod napletkiem. W takim przypadku możesz mieć kłopot (stany zapalne itp...) więc jeśli ćwiczenia nie dadzą rezultatu to idź jednak do lekarza.

                          Napisał matex34
                          [...] a co do włosów to w tych okolicach mam ich trochę a nawet więcej niż trochę. [...] .Jeszcze raz dzięki i podrawiam.
                          Jeśli "zewnętrznie" wszystko jest ok. to w takim razie powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie czy seks Cię już pociąga czy jeszcze nie (pytanie jest może obcesowe, ale jeszcze raz zaznaczam, że to Ty sam powienieneś SOBIE na nie odpowiedzieć).
                          Jeśli nie za bardzo to może to oznaczać, że Twój rozwój w tej mierze jest jeszcze na wczesnym etapie, albo masz po prostu niespecjalnie wysoki poziom temperamentu (każdy z nas ma inny poziom potrzeb seksualnych i inną "produktywność" organizmu w tym względzie i jest to normalne). To mogłoby tłumaczyć dlaczego nie obserwowałęś jeszcze u siebie wytrysków...

                          Po drugie - mogłeś już mieć polucje, ale tego nie zauważyć, zwłaszcza jeśli wytrysk był nieduży. Slady po wytrysku najlepiej można wyczuć dotykiem. Sperma zawiera białko, które po wyschnięciu zostawia sztywne ślady, łatwo wyczuwalne dotykiem na miękkiej tkaninie.
                          Ale oczywiście najprościej jest zrobić test samemu . Pisałeś, że "próbowałeś" masturbacji ale nigdy do orgazmu. Dlaczego? Bolało?... Czy może zrobiłeś to trochę "na siłe" nie mając na to tak naprawdę ochoty?... Jeśli to drugie to masz odpowiedź na pytanie postawione na wstępie (seks Cię chyba jescze nie pociąga). W takim wypadku mogę Ci tylko radzić aby ... cierpliwie czekać (w sumie 15,5 lat to nie jest jescze wiek w którym brak takich potrzeb byłby dziwny). Jeśli przyczyną był ból to może to być wynikiem kłopotów ze ściąganiem napletka. Nie znam dokładnie Twoich problemów więc spytam wprost: czy w stanie wzwodu odczuwasz dyskomfort (ból)? Jeśli tak to jest on prawdopodobnie spowodowany faktem, że znacznie powiększony w czasie erekcji członek "nie mieści się" pod napletkiem, a z racji jego zwężenia nie może się z niego wysunąć. Musisz w takim razie spróbować rozwiązać najpierw ten problem (poćwicz z użyciem oliwki, albo środka nawilżającego, który złagodzi ból). Jako warunek minimum dalszych działań musisz osiągnąc stan gdy w pełnym wzwodzie nic Ci nie dolega.
                          Daj znać jak Ci leci. Może będę mogł Ci jescze coś doradzić. Sam miałem kiedyś podobne problemy więc mam w tym niejakie doświadczenie . Pozdrawiam.

                          Skomentuj

                          • Słodka*LoLa
                            Ocieracz
                            • May 2005
                            • 154

                            #14
                            ....ojej to aż takie macie chłopcy z tym problemy....nie wiedziałam.....bidulki.....

                            Skomentuj

                            • dragon
                              Ocieracz
                              • May 2005
                              • 90

                              #15
                              Ja tu już pisałem posta na temat stulejki co robić i do jakich lekarzy sie konkretnie udać. A co wytrysku - dojrzewanie jest fikuśne i niektóry mają wczęsniej a niektórzy później. Z tego co czytałem a czytam dosyć sporo. Chłopak który rozpoczyna masturbacje nie musi mieć zmaz nocnych ponieważ rozładowuje swoje napięcie seksualne. Ale nie wiem czy do końca jest to prawda A z tą stulejką to nie czekaj za długo bo potem jest coraz gorzej. Udaj się do lekarza jak najszybciej
                              - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                              Skomentuj

                              Working...