Penis - nie naciaga sie...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FoX
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 6

    Penis - nie naciaga sie...

    Witam
    Nie wiem czy dobrze nazwany temat, ale zaraz to dokładniej opisze. Otóż mam 14 lat i gdy mam wzwód i próbuje wyciągnąć penisa ze skóry (żółędzia) to boli... ale nawet jak boli to udaje mi sie go całego wyciągnąć, lecz gdy puszczam to skóra wraca i nie widać całego. Czy to wiek ? ... Gdy mam opadnietego i naciągne to wszystko widać i nie boli ani nic, ale jest lekko naciągniety w strone ciała tak jakby ta "żyłka) co łączy żołędź ze skórą była za krótka.
    Prosze fachowców o pomoc
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Problemy z penisem
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • FoX
      Świętoszek
      • Apr 2005
      • 6

      #3
      No nie stamdat wynikają strasznie złe rzeczy ale ja nie mam takich problemów jak ze stulejką czy coś takiego, ja może jeszcze raz inaczje to opisze
      Podczas wzwodu moge go naciągnąć i jest naciągnięty CAŁY ale jak puszcze to kawałek schodzi, i widac główke ale nie całego żołedzia. Jak samoczynnie staje (np. przy całowaniu itd bez pomocy reki) to widac główke przez którą wytryska sperma. No ale może jeżeli bede naciągał co jakiś czas to pomoze ?... ps. moze dac fotki ?
      Last edited by FoX; 13-04-05, 17:06.

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        ja sie na tym nie znam bo nie jestem facetem ale fotki mozesz dac
        a tak na serio to czemu nie pojdziesz z tym do lekarza??
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • FoX
          Świętoszek
          • Apr 2005
          • 6

          #5
          Ja potrzebuje kogoś kto te z tych fotek da mi pomoc a nie pooglada
          Nie pojde bo... nie powiem o tym rodzicom, jestem zbyt wstydliwy...

          Skomentuj

          • mirakla
            Perwers
            • Feb 2005
            • 805

            #6
            przecież nie musiszim mówić,nie mozesz sam pójśc do lekarza??a fotki wklej bo może akurat ktos na forum będzie umiał Ci pomóc...
            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

            Skomentuj

            • FoX
              Świętoszek
              • Apr 2005
              • 6

              #7
              Klick mam nadzieje ze ktos pomoze...

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #8
                To nie mow rodzicom A pozatrym co sie wstydzisz? Nie chesz do starszej to zrozumiem, ale ojcu? On to zrozumie jako facet ze sie martwisz o swoje skarby
                Pozatym lepiej pojdz do lekarza bo lepiej dmuchać na zimne... Chyba ze ci na nim nie zalezy ;P
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Marquer
                  Świętoszek
                  • Mar 2005
                  • 20

                  #9
                  Stary, jeżeli przeczytałeś uwaznie temat "Problemy z penisem" i przeczytałeś ostatniego posta to wiedział bys że to o czym mówisz to jest KRÓTKIE WĘDZIDEŁKO - ponieważ w twoim przypadku jest ono bardzo krótkie to powinieneś wybrać sie do lekarza i koleś powinien Ci je naciać troche i wtedy już będzie wszystko ok.

                  pzdr.

                  Skomentuj

                  • Lwica_Elza
                    Świętoszek
                    • Mar 2005
                    • 8

                    #10
                    Napisał FoX
                    Witam
                    Nie wiem czy dobrze nazwany temat, ale zaraz to dokładniej opisze. Otóż mam 14 lat i gdy mam wzwód i próbuje wyciągnąć penisa ze skóry (żółędzia) to boli... ale nawet jak boli to udaje mi sie go całego wyciągnąć, lecz gdy puszczam to skóra wraca i nie widać całego. Czy to wiek ? ... Gdy mam opadnietego i naciągne to wszystko widać i nie boli ani nic, ale jest lekko naciągniety w strone ciała tak jakby ta "żyłka) co łączy żołędź ze skórą była za krótka.
                    Prosze fachowców o pomoc
                    wydaje mi sie ze nie masz sie czym przejmowac - z wiekiem minie - ale na wszelki wypadek ja tez wysłałabym sie do urologa
                    BUZIACZEK :*

                    Skomentuj

                    • FoX
                      Świętoszek
                      • Apr 2005
                      • 6

                      #11
                      dzieki za pomoc Marquer faktycznie to jest to też tak podejrzewałem ale nie byłem pewny... Mój tato jest lekarzem :p I cały szpital go zna wiec dlatego balem sie isc bez wiedzy rodzicow, ale... chyba powiem tacie o tym i tyle Dzieki wszystkim (ps. a to boli ? wędzidełko...)

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        nas pytasz skoro to twoj ojciec jest lekarzem ? Na znieczuleniu sie to robi.
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • FoX
                          Świętoszek
                          • Apr 2005
                          • 6

                          #13
                          Wlaśnie rozmawiałem z tatą...
                          Wynika że jestem w 100% zdrowy, bo penis w tym wieku nie musi podczas wzwodu mieć max. naciągnietej skórki, ważne ze podczas spoczynku spokojnie można ją naciągnać Problem rowziazany - to przez mój wiek, z czasem to sie zmieni. Pozdrawiam i dziekuje wszystkim

                          Skomentuj

                          • mirakla
                            Perwers
                            • Feb 2005
                            • 805

                            #14
                            no widzisz....nie bylo powodu żeby sie martwićna przyszłość będziesz wiedzial że zawsze jak masz jakis problem to musisz przełamać wstyd i pytać o radę
                            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                            Skomentuj

                            • Barque
                              Świntuszek
                              • Apr 2005
                              • 73

                              #15
                              A wiecie że ja kiedyś jak miałem jakieś 14 lat miałem problem, tzn myślałem że to stulejka bo nie mogłem ściągnąć skórki. Ale poźniej jak zacząłem regularnie walić sobie konia udało mi się skórkę ściągnąć do dońca (choć zabolało) ale poźniej zrobiła się luźna i dziś schodzi bez większych problemów. Jak ktoś nie wierzy to w dziale ciekawe fotki są zdjęcia zrobione wczoraj

                              Skomentuj

                              Working...