Projekt: Soundsleep, czyli - jak to rzeczywiście jest? :)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Soundsleep
    Erotoman
    • Mar 2011
    • 734

    Projekt: Soundsleep, czyli - jak to rzeczywiście jest? :)

    EDIT:Wszystko zostało już powiedziane
    Dzięki.
    30
  • Soundsleep
    Erotoman
    • Mar 2011
    • 734

    #2
    Poprawione. W załączniku dodałem

    Skomentuj

    • spirit_of_orb
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2007
      • 397

      #3
      Ten kolo to Denzel Washington, nie Malcolm X

      A Ty z wyglądu jestes, jak to mówią, podobny zupełnie do nikogo (bez obrazy, szczerze) i stąd może cały ambaras.
      przez pryzmat dialektyki sado maso

      Skomentuj

      • holly
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1090

        #4
        Dwa pytania:
        1) czym się różni przeciętna od normalnej?
        2) jeszcze raz i jak do blondyny, bo mam problem ze zrozumieniem pytania. Jako osoba postronna mam zanalizować twoją twarz i napisać, dlaczego uważam, że jest brzydka/normalna/ładna? ;]
        C'est la vie.

        Skomentuj

        • spirit_of_orb
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2007
          • 397

          #5
          Też nie do końca łapię, ale chyba chodzi o to dlaczego łatwo określić że ktoś jest ładny (i dlaczego), a trudno określić powody, dla których uważamy kogoś za przeciętnego/brzydkiego (???)
          przez pryzmat dialektyki sado maso

          Skomentuj

          • Hal
            Perwers
            • Oct 2010
            • 1366

            #6
            W ankiecie ja zaznaczyłem normala / normalna

            widze ze 50/50 % procent zaznaczyło normalan lub przecietna czyli ... jaki stąd wniosek? - jest normalnie czyli przeciętnie

            Sound ten "Frendzel" wyglada bardziej interersujaco bo jest starszy i w oczach ma wiecej doświadczenia zyciowego a poza tym pracuje nad nim sztab fachowców. Zapewniam Cie ze gdyby Ci sami fachowcy wzięli Ciebie w swoje ręce odpowiednio uczesali i upudrowali, oczu nadali odpowiedni kolor i dobrali okulary, wyglądałbyś znacznie ciekawiej niż " Frendzel" a na pewno znacznie młodziej

            Dodam jeszcze - Dendzel na pewno częściej niż Ty wpatruje sie w lustro i ćwiczy mimikę twarzy.

            Skomentuj

            • dzika kotka
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2007
              • 202

              #7
              Mhm, przyznam, iz jest to jeden z bardziej zawilych tematow na tym forum. I nie za bardzo zrozumialam co mam zrobic?

              I nie rozumiem takze dlaczego poddajesz ocenie swoja twarz?
              W sensie, az tak Cie interesuja opinie innych?

              Skomentuj

              • Hal
                Perwers
                • Oct 2010
                • 1366

                #8
                Jeszcze dodam - to nie jest najlepsze Twoje zdjęcie

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Demoniczna Bogini
                  • Mar 2012
                  • 2689

                  #9
                  Napisał spirit_of_orb
                  Ten kolo to Denzel Washington, nie Malcolm X
                  To oceniamy Denzela czy Malcolma? Bo dla mnie jest różnica.
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • spirit_of_orb
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2007
                    • 397

                    #10
                    Zakładam, że Denzela, to on jest na foto... zresztą obaj przystojniejsi od kolegi Soundsleep

                    edit: albo raczej "ładniejsi z twarzy"
                    przez pryzmat dialektyki sado maso

                    Skomentuj

                    • Kalilah
                      Demoniczna Bogini
                      • Mar 2012
                      • 2689

                      #11
                      Łatwiej byłoby gdyby do porównania była postać osoby nieznanej za bardzo. Prawda jest taka, że na Denzela patrzy się też przez pryzmat jego kreacji aktorskich i bardzo trudno będzie tu o obiektywną ocenę.
                      Chociaż zdjęcie Denzela wybrane takie sobie
                      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                      Regulamin forum

                      Skomentuj

                      • nuova
                        Perwers
                        • Aug 2009
                        • 823

                        #12
                        Skoro Twoja była nie umiała podać argumentów, czemu według niej jesteś przeciętny, a umiała podać argumenty, czemu jakiś nieznajomy facet jest piękny to chyba problem z twoją byłą - nie wiem, zabrakło jej określeń, nie chciała Cię urazić? Ja bez problemu umiem określić, czemu ktoś nie jest dla mnie zbyt pociągający. No na przykład Twoje zdjęcie - widzę na nim normalnego, przeciętnego faceta. Czemu nie pięknego? Bo wolę "kudłatych", ciemnych brunetów, z dużymi, wyrazistymi oczami, średnimi ustami, bez okularów. Poza tym zupełnie nie kręcą mnie ciemnoskórzy mężczyźni. Ani sporo starsi (40+) W związku z tym ani Twoja twarz, ani twarz pana obok nie wywołuje u mnie większych emocji. Mogę załączyć fotkę twarzy, która DLA mnie jest piękna (chociaż mało wyraźna )
                        Attached Files
                        Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                        Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                        Skomentuj

                        • spirit_of_orb
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2007
                          • 397

                          #13
                          Napisał Kalilah
                          Łatwiej byłoby gdyby do porównania była postać osoby nieznanej za bardzo.
                          jeszcze łatwiej (i lepiej - obiektywizm) gdyby był to przedstawiciel rasy białej
                          przez pryzmat dialektyki sado maso

                          Skomentuj

                          • Soundsleep
                            Erotoman
                            • Mar 2011
                            • 734

                            #14
                            1. Malcolm X, to po prostu Denzel. Tyle, że grał w tym filmie, a ja po prostu zastąpiłem Denzela Malcolmem, tak dla picu. Macie oceniać Denzela.
                            2. Holly
                            1) czym się różni przeciętna od normalnej?
                            ano tym, że może niczym się nie różnić. Tyle, że ludzie oceniali moją twarz przeciętną, albo normalną, stąd znalazła się w ankiecie, aby większy był wybór.
                            ako osoba postronna mam zanalizować twoją twarz i napisać, dlaczego uważam, że jest brzydka/normalna/ładna? ;]
                            Już tłumaczę. Napisałem, że moja ex oceniła faceta, którego nie znała, że ma urodę piękną. Ona jest wtedy osobą postronną, bo faceta nie znała, i też nic ją z nim nie łączyła. Holly, Ty jesteś postronną osobą, a osoby postronne, mają łatwiej ocenić, z tego powodu bo, nie łączy Ciebie ze mną żadna więź itd.
                            3. Spirit
                            Też nie do końca łapię, ale chyba chodzi o to dlaczego łatwo określić że ktoś jest ładny (i dlaczego), a trudno określić powody, dla których uważamy kogoś za przeciętnego/brzydkiego (???)
                            Otóż to. Oto mi w tym temacie chodzi. Nie chodzi o to, czy ktoś jest postronny, czy nie, czy ktoś mnie lubi, czy nie - tylko dlaczego łatwiej jest ocenić czyjąś twarz, zarówno czy to przeciętna, czy piękna, ale tylko na jeden z tych ma argument dlaczego tak jest.

                            4. Dzika kotka
                            I nie rozumiem takze dlaczego poddajesz ocenie swoja twarz?
                            W sensie, az tak Cie interesuja opinie innych?
                            Przecież opisałem, dlaczego poddaje ocenię moją twarz.
                            Interesują, ale nie dlatego, że mam jakieś kompleksy. Dlaczego, napisałem wyżej.

                            5. Hal, lepszego nie będzie. Oto mi chodziło. Jest nie wypicowane Photoshopem, jest naturalne.

                            ----
                            Słuchajcie, ktoś Was pyta, nie ważne kto, znajomy, czy ktokolwiek, ale z nie-piękną urodą - wyobraź sobie człowieka, który dla Ciebie jest piękny z twarzy(aktor, muzyk, polityk, sąsiad etc), to robicie, i ktoś Wam każe teraz wyszczególnić cechy, dlaczego? Robicie to z łatwością.
                            Gdy każe Wam ocenić jego urodę (czyli nie-piękną), oceniacie z łatwością, ale powiedzieć dlaczego, jest nie łatwo.
                            Więc pytam się - dlaczego jest nie łatwo?

                            EDIT:
                            Red jakoś skumała

                            Skomentuj

                            • nuova
                              Perwers
                              • Aug 2009
                              • 823

                              #15
                              Napisał Soundsleep
                              Słuchajcie, ktoś Was pyta, nie ważne kto, znajomy, czy ktokolwiek, ale z nie-piękną urodą - wyobraź sobie człowieka, który dla Ciebie jest piękny z twarzy(aktor, muzyk, polityk, sąsiad etc), to robicie, i ktoś Wam każe teraz wyszczególnić cechy, dlaczego? Robicie to z łatwością.
                              Gdy każe Wam ocenić jego urodę (czyli nie-piękną), oceniacie z łatwością, ale powiedzieć dlaczego, jest nie łatwo.
                              Więc pytam się - dlaczego jest nie łatwo?
                              No nie wiem, ja bym umiała wymienić cechy, które mi się nie podobają albo są dla mnie nietrakcyjne: małe oczy, rzadkie włosy, wąskie usta.
                              Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                              Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                              Skomentuj

                              Working...