Możliwa ciąża?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MrrrAucin
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 630

    #31
    Unendlichkeit, skoro nie było miejsca u prywatnych lekarzy to mogłaś pójść do weterynarza, mówię całkiem poważnie.

    Skomentuj

    • HotGuy
      Banned
      • Nov 2011
      • 188

      #32
      Napisał dahrehor
      Stosunek przerywany jest mniej więcej tak samo bezpieczny, jak seks z prezerwatywą.
      Absolutnie nie, nie gadaj tu bzdetow ze wzgledu na twoje przekonania ideologiczne. Uzywanie prezerwatywy w odpowiedni sposob praktycznie na 100% zabezpiecza ludzi przed ciaza, przez wlasciwe uzycie mam na mysli rowniez odpowiednie zalozenie i sciagniecie co jest bardzo latwa sprawa do zrobienia.


      Nie wiem jak mozna to porownywac do stosunku przerywanego gdzie preejakulat jest wszechobecny i moze swobodnie zaplodnic kobiete. Unendlichkeitt, tak jak pisalem praktycznie kazdy mezczyzna produkuje preejakulat, nawet jezeli nie jest on namacalnie widoczny u Twojego partnera, wiec nigdy nie powtarzaj tego doswiadczenia jezeli nie chcesz zajsc w ciaze.

      Skomentuj

      • dahrehor
        Banned
        • Jul 2007
        • 218

        #33
        Napisał HotGuy
        Absolutnie nie, nie gadaj tu bzdetow ze wzgledu na twoje przekonania ideologiczne. Uzywanie prezerwatywy w odpowiedni sposob praktycznie na 100% zabezpiecza ludzi przed ciaza, przez wlasciwe uzycie mam na mysli rowniez odpowiednie zalozenie i sciagniecie co jest bardzo latwa sprawa do zrobienia.
        Skonsultuj swoje wierzenia religijne z wynikami badań naukowych.

        Wskaźnik Pearla dla typowego stosowania prezerwatyw wynosi około 15-20, dla stosunku przerywanego podaje się przedział 15-25.

        Zakładając perfekcyjne opanowanie metody wskaźnik Pearla dla kondomów to 2, dla stosunku przerywanego 4.

        Ten sam rząd wielkości w obu kategoriach.

        Przewaga prezerwatywy polega na zmniejszeniu ryzyka zarażenia się chorobą weneryczną. Jeżeli chodzi o zapobieganie niechcianym ciążom obie metody mają zbliżoną skuteczność.

        Zajrzyj np. tutaj:

        Skomentuj

        • Lilith_666
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2011
          • 386

          #34
          Napisał Unendlichkeitt
          tyle, ze nie mogłam tak o pójść do lekarza/szpitala bo nie mam ubezpieczenia tzn jestem na ubezpieczeniu rodziców a nie mam jak od nich wyciągnąć tej "dokumentacji"
          A Twój facet?My wszystko załatwiliśmy na mojego.
          "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
          Witkacy

          Skomentuj

          • Robinson
            Erotoman
            • Sep 2011
            • 515

            #35
            Napisał HotGuy
            [...] Uzywanie prezerwatywy w odpowiedni sposob praktycznie na 100% zabezpiecza ludzi przed ciaza, przez wlasciwe uzycie mam na mysli rowniez odpowiednie zalozenie i sciagniecie co jest bardzo latwa sprawa do zrobienia.
            Dobrze prawi. 100% skutecznosci

            Skomentuj

            • Unendlichkeitt
              Świętoszek
              • May 2010
              • 35

              #36
              Napisał Lilith_666
              A Twój facet?My wszystko załatwiliśmy na mojego.

              nie jesteśmy razem, to był jednorazowy 'numerek', który się nie powinien zdarzyć, jeszcze przed zeszłym weekendem byłam dziewicą

              Skomentuj

              • Greedo
                Banned
                • Dec 2006
                • 1657

                #37
                Napisał Unendlichkeitt
                ale nie szło się zarejestrować "na już" na najbliższe 72h po stosunku nikt nie miał prywatnie terminu, w całym mieście!!
                Ciesz się zaoszczędziłaś pinionse

                Zresztą wcześniej oprócz mnie ktoś Ci jeszcze napisał, że takie recepty można też załatwić w szpitalu.

                Skomentuj

                Working...