Old 23-06-05, 14:25   #1
luqas
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 12
Jak zdobyć dziewczynę
Co mam robić rzeby ona się we mnie zakochała ?
Może znacie jakieś tricki ? Prezenty ? Słowa ? Być wesołym czy raczej szlachetnym ? pomocy !!!
luqas jest offline  
Old 23-06-05, 15:00   #2
Jakub
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 702

Płeć: Mezczyzna
Według mnie to nie ma jakieś recepty, bo przecież kobieta to człowiek więc nie da sie jakoś jej zwabić (wiem że nie wszyscy sie ze mną zgodzą ;P ). A co do zachowania to napewno kultura (nie musisz być "ą, ę" bo to nie naturalne) ale ona napewno zwróci uwage na oznaki szacunku i kultury. Nie rozmaiwaj z nią o piłce nożnej czy samochodach (no chyba żę sama wyrazi taką chęć), dobrze wyrózniać sie (nie koniecznie irokez ) ale jakieś hooby, zajęcie. No co by jeszcze można tu wymienić z takich podstaw to ... sam tak właściwie nie wiem. Jak chcesz jakieś wskazówki to wejdz Tutaj
Jakub jest offline  
Old 24-06-05, 15:38   #3
ares
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 125

Płeć: Mezczyzna
hmmm Jakub ma rację ... na miłość nie ma recepty... ( ja tak tez uważam) juz troche pisałem na ten temat w jakimśpoście .. chyba w "co to jest miłość" czy jakoś tak wiec tu sie nie bede za bardzo rozpisywał... nie mozna sie zakochać w kobiecie ( lub w mężczyźnie) na zawoałnie... czy nawet jesli bedziesz bardzo miły, bedziesz pochlebiał, miłe słówka itp. to nie masz pewności ze dziewczyna sie w tobie zakocha. (to byłoby zbyt proste) mozecie zostac jedyny dobrymi przyjaciółmi i sie bardzo lubić a nie koniecznie musi sie w tobie zakochać ( chociaż wielu przyjaciół połączyła miłość ) a to co bedziesz robił i jak sie zachowywał to zalezy od dziewczyny... co ona lubi jaki ma charakter jak napisałeś .. czy lubi wesołych czy szlachetnych ... ale w miłości nie o to chodzi .. zeby "udawać" kogoś kim się nei jest! to jest bardzo uciazliwe .. i przede wszystkim dla ciebie ze musisz udawać .. czasami robić cos co ci sie nei podoba ale jej tak... najlepiej być sobą .. i niczego nieudawać zeby dziewczyna polubiałą cie i zakochała sie w tobie .. takim jakim jesteś!
ale powodzenia życze napisz jeszcze ...
ares jest offline  
Old 24-06-05, 17:19   #4
rugio
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Szczecin
Postów: 71

Płeć: Mezczyzna
Send a message via ICQ to rugio
Z własnego doświadczenia wiem, jak również z wiarygodnych źródeł (np. matka, kuzynka) że kobiecie trzeba czymś zaimponować ale tak na serio zaimponować. Pamiętaj nie rzeczą zaimponować tyko jakąś swoją jakaś cechą!!! Na jedne dziewczyny działa inteligencja, na inne duża kultura osobista, ja np. swojej obecnej zaimponowałem pracą pubiczną. Musisz sam odkryć w sobie swoje mocne strony, a później je odpowiednio dopasować do kobiety. Powodzenia
rugio jest offline  
Old 25-06-05, 18:26   #5
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
bodz mily i okazuj jej zainteresowanie! ale nie w jakis nachalny sposób tylk otak zeby wiedziala ze myslisz o niej na powaznie!!!!
omg jest offline  
Old 25-06-05, 18:57   #6
ympans
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 8
Tesh uważam ze na miłość nie ma recepty. Wydaje mi się że powinieneś być "ciepły" dla niej, rozmawiać na interesujące tematy. Zalezy jaka to dziewczyna ale na ogół nie lubią kiedy chłopacy uzywają nadmiernie wulgarnych przerywników. Jeśli jest to konkretna dziewczyna spraw jej niespodziankę moze poczta kwiatowa, bukiet róz; moze napisz wiersz tylko nie rób takich błedów jak w Twoim poście (rzeby) oj oj tak być nie moze. Nio i pamiętaj ze kobiety nie mozna mieć tylko mozna z nią być i reszta sama się rozwinie.

Dobry bajer połowa sukcesu.

Cytat:
nie koniecznie irokez
Hmm protestuje ja mam irokeza bo podoba mi się teki fryz i nic do niego nie mam Nie zrobiłem go dla tego zeby zarywać laski ;] Pozdrawiam
ympans jest offline  
Old 01-07-05, 21:09   #7
DajMiTęNoc
Perwers
 
Zarejestrowany: May 2005
Postów: 1 153
Bądź soba i nie przesadzaj z prezentami bo bedzie ztoba dla prezentów a nie dla tego że chce byc z toba. Prezenty sa dobvtre ale jak juz ja zdobedziesz to wtedy można rozpieszczac kobiete prezentami bo bedzie wiadomo że jest z toba dla ciebie a nie dla kaski ale tez nie za czesto ztymi prezentami
DajMiTęNoc jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.
   Archiwum