Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 04-07-15, 23:33   #351
MałaViolet
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Postów: 6

Płeć: Kobieta
Seks z przyjaciółką/przyjacielem jest jednak ryzykowny. Mi osobiście żal byłoby stracić przyjaciela tylko dlatego że któreś zaczęło się angażować.
Natomiast seks z kumplem/znajomym jak najbardziej na tak. Spotkać się, pogadać, zabawić się Osobiście od ponad roku jestem w takiej relacji. Mam 21lat i związku nie szukam a seks wiadomo fajna sprawa i brakuje. Idzie się dużo nauczyć i może się przydać w przyszłości dla tego jedynego
Ale powiem wam że jak sobie pomyślę, że ten mój kolega mógłby z jakąś inną laską to mnie zazdrość zalewa taka czysto fizyczna zazdrość, może pewnego rodzaju obrzydzenie (?) Staram się pozbyć tego uczucia ale ciężko
MałaViolet jest offline   Reply With Quote
Old 08-07-15, 19:32   #352
kamillolo
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
Musielibyście to między sobą ustalić, że to frends with benefits, tylko żeby potem nie wyszło jak w tym filmie "To tylko seks" http://kinofan.tv/to-tylko-sex-2011/ hehe. Musisz uważać, jeśli nie chcesz z nią być żeby jej nie zranić i nie stracić przyjaciółki, ale jeśli nic do siebie nie czujecie a chcecie tylko seksu, to czemu nie.
kamillolo jest offline   Reply With Quote
Old 09-07-15, 16:54   #353
Sollat
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 629

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Nie, nie zacznie. Zamień paczkę prezerwatyw na bukiet kwiatów - wtedy się zastanowię.
Ha, a więc oboje żeście zmaścili
Sollat jest offline   Reply With Quote
Old 10-07-15, 14:42   #354
men_anonim
Erotoman
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Opole
Postów: 426

Płeć: Mezczyzna
Seks to seks, jak któraś strona tego nie rozumie to zaczynają się kłopoty!!!
men_anonim jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-16, 09:48   #355
Marduk666
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 191

Płeć: Mezczyzna
Czy jest możliwy? ...wylądowałem w łóżku tylko z jedną koleżanką. Pracowaliśmy koło siebie (prawie razem), wychodziliśmy razem na imprezy, spędzała czas u mnie w domu i jednej nocy spontanicznie poszło. Podobało jej się, ale na początku robiła wrażenie tym trochę zaskoczonej, coś na zasadzie "to się nie może powtórzyć, nie będzie następnego razu" A następnych razów było sporo przez mniej więcej dwa miesiące. Z koleżanki z którą można było pogadać, pośmiać się i razem wyjść stała się moją totalnie uległą kochanką z którą robiłem co tylko chciałem gdy byliśmy we dwoje. Spędzaliśmy więcej czasu w łóżku niż poza nim. Seks, przyjaźń i ta cała znajomość skończyła się nagle i z hukiem. Niepotrzebnie mieszały między nami trzecie osoby, było minęło... Wnioski? Żadnych. Ale seks faktycznie był koleżeński, nie myśleliśmy o związku, liczyło się tylko zaspokajanie potrzeb.
Nie chcę zabrzmieć jak typowy samiec łowca, ale chyba coś w tym określeniu jest... Aktualnie odświeżam znajomość z jedną kumpelą, z którą urwał mi się kontakt, okazuje się, że mieszkamy niedaleko. Raz kiedyś gdyby nie śpiąca w tym samym pomieszczeniu para naszych znajomych to coś by z tego było, skończyło się tylko na niewinnych pieszczotach. Choć była mega rozpalona, ja podniecony to jednak obecność innych osób ją blokowała. Mnie tam pod kołderką to nie przeszkadzało. Jakoś później nie było kolejnych okazji, żeby uskutecznić z nią igraszki a teraz zaczęło to być w sumie możliwe. Wstępnie się z nią umówiłem i wstępnie dałem do zrozumienia, że mnie kręci i mam na nią chęć. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie i czuję, że może być lepszy ogień niż mi się wydaje
Marduk666 jest offline   Reply With Quote
Old 06-10-16, 12:21   #356
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 686

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Kalilah Zobacz post
Ja mam jednak inne odczucia, ze swoim ff mieszkam od siebie bardzo blisko dlatego dość często możemy się odwiedzać. Standardem jest chociażby raz w tygodniu 2 godzinne spotkanie na seks z rana, przed pracą.
Dla mnie akurat to układ idealny gdyż związku nie szukam i chociaż czuję niesamowitą fascynację, to dotyczy ona tylko i wyłącznie sfery seksu. Ale ja już się chyba powoli łapię w ten przedział dojrzałych emocjonalnie trzydziestolatków... o zgrozo.
Teraz mi się chce śmiać jak to czytam. Od tego czasu minął rok i 4 miesiące. Jestem już po rozwodzie z mężem, związałam się też z kolegą ff, którego opisywałam. Chyba więc nie jestem najlepszym przykładem na seks koleżeński
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 06-10-16, 12:47   #357
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 686

Płeć: Kobieta
Zgodzę się Ja się z tego układu bardzo cieszę, po prostu nie sądziłam, że w łóżku znajdę tak fajnego faceta, który poza idealnym zgraniem łóżkowych temperamentów jeszcze będzie mi tak bardzo odpowiadał w życiu. Chociaż nie twierdzę przez to, że inni nie byli fajni
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 06-10-16, 18:16   #358
ChybaNormalny
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Daleko.
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
jak najbardziej jest możliwy chociaż ustalenie reguł jest bardzo ważne.
ChybaNormalny jest offline   Reply With Quote
Old 06-10-16, 19:46   #359
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Słucham?
Bzykanie zgodne z Konstytucją, czy raczej według Kodeksu Boziewicza?
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 13-10-16, 06:21   #360
JKL
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Łódź
Postów: 375

Płeć: Mezczyzna
Seks taki jest możliwy -gdyż się zdarza , ale skutki takiego seksu już nie są bez konsekwencji - chyba ze jednorazowo .
JKL jest offline   Reply With Quote
Old 14-10-16, 20:13   #361
joedoe
Perwers
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Postów: 1 272

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał wiarus Zobacz post
Słucham?
Bzykanie zgodne z Konstytucją, czy raczej według Kodeksu Boziewicza?
Tak. Nie mozna byc do połowy w ciąży. Albo albo.
Ustalamy zasady gry, np. ze to tylko sex plus mila atmosfera, najlepiej na piśmie, i jak sie ktoras strona wychyla - mowi sie "przeczytaj co podpisałaś."
joedoe jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.
   Archiwum