Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 16-07-16, 16:02   #351
Robcik70
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Pojechaliśmy kiedyś z koleżanką na wakacje nad morze. Dostaliśmy pokój, to i ochota przyszła. I akurat w trakcje, w najlepszym momencie kiedy największe uniesienie, otwierają się drzwi i wchodzi właścicielka lokalu coś nam powiedzieć. Ona chyba była w większym szoku niż my. Nawet nas to dodatkowo podnieciło.
Robcik70 jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-16, 17:06   #352
Mniszek
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Postów: 78

Płeć: Mezczyzna
Raz była taka sytuacja. Pojechaliśmy do dobrej znajomej na drugi koniec Polski w odwiedziny. Znajoma ma dziecko i wieczorem poszła je usypiac do innego pokoju. Miała wrócić jak juz uspi. Nie było jej długo wiec wyszliśmy z dziewczyną z zalozenia ze pewnie sama też zasnela. I zebrało nam się na szybki numerek. W trakcie igraszkek wróciła znajoma. Jeszcze chwile nas obserwowala z uśmiechem na twarzy oparta o framuge zanim ją zauważyliśmy. Zaczęliśmy się w pośpiechu ubierać. Jak sobie teraz o tym pomyślę to gdybyśmy nie spanikowali to pewnie mogłoby się to skończyć ciekawiej :-)
Mniszek jest offline   Reply With Quote
Old 04-08-16, 12:45   #353
Motywatore
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Postów: 639
Jak ma się okazję, że jest ktoś trzecie to warto rozważyć prośbę aby podglądał w trakcie sexu- za****ste doznania.

W hotelu można zapłacić pokojówce albo boyowi- aby przyszli za np. 10min na 2minuty oglądania.
Motywatore jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-16, 10:53   #354
Cayen
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Postów: 13

Płeć: Kobieta
Oj zdarzyło się i to chyba ze trzy razy... Pierwszym razem jak kochaliśmy się w pokoju mojego chłopaka. Problem jest taki, że mieszka (w sumie teraz razem mieszkamy) na poddaszu i schody do pokoju są w salonie a co za tym idzie nie mamy drzwi... Pech chciał, że akurat jego mama chciała umyć schody ;-; na szczęście szybko zrezygnowała i się wróciła jak tylko zobaczyła, że kołdra nagle "ożyła" A dwa następne razy należały do mojego brata, młodszego niestety w domu moich rodziców. Raz jak chłopak mnie lizał i mój brat wszedł do pokoju (tutaj kolejny raz podziękuję kordle za osłonięcie nas przed maksymalnym przypałem) a następnie w nocy w łóżku moich rodziców kiedy zostaliśmy u nich na noc pod ich nieobecność. Teraz wystrzegam się przyłapania jak ognia.
155
Cayen jest offline   Reply With Quote
Old 23-08-16, 11:15   #355
Julka47
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Kraków
Postów: 2

Płeć: Kobieta
Nas przyłapał młodszy brat z kolegą narzeczonego było to dawno ale głupio mi do tej pory bo mieli 12 lat. ;p wbiegli do pokoju żeby zapyta o coś i stanęli jak wryci ;p
Julka47 jest offline   Reply With Quote
Old 29-12-16, 04:20   #356
RobM
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Miasto: Dublin
Postów: 52

Płeć: Mezczyzna
Kiedyś pojechaliśmy autem w jedną z dzielnic miasta, której nie znałem. Wieczór był i ciemno, więc zatrzymaliśmy się przy jakimś zaciemnionym budynku w zatoczce drogi wewnętrznej i zaczeliśmy bzykać na tylnej kanapie. Szyby totalnie zaparowane od środka i nic nie widać, a obok zatrzymał się jakiś SUV, wysiadł gość i walił mi łapą w szybę. Uchyliłem drzwi (szyby nie mogłem otworzyć bo zapłon wyłączony), a ten wielkie zdziwko strzela, że nagi jestem. Mówię mu, że owszem, jestem nagi w swoim zamkniętym aucie i to nie jego problem. Ten na to wsadza mi łeb do auta i pyta z kim tam jestem i każe wypierdzialać. Z racji, że obojgu nam zależało bardzo na dyskrecji i nie chcieliśmy ewentualnej przygody z policją, pośpiesznie się ubraliśmy i odjechaliśmy. Następnego dnia sprawdziłem na GMaps co to za teren. Okazało się, że był to budynek szkoły podstawowej...
RobM jest offline   Reply With Quote
Old 29-12-16, 08:12   #357
Elaseksi
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Postów: 57

Płeć: Kobieta
Na weselu kuzyna... robiliśmy to na parkingu przed salą weselną oparci o samochód, nie wiedzieliśmy że w samochodach wokół jest mnóstwo znudzonych ludzi którzy z zaciekawieniem patrzyli co robimy.
__________________
Kawa i cybersex - przyszłość tego świata !
Elaseksi jest offline   Reply With Quote
Old 03-01-17, 19:41   #358
Ola_18+
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Postów: 21

Płeć: Kobieta
tak kiedyś tato mnie złapał na masturbacji ale zmieszał się i wyszedł
Ola_18+ jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-17, 23:39   #359
Wędrowny Bard
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Postów: 74

Płeć: Mezczyzna
Jeszcze nie, ale dzieci rosną więc trzeba być czujnym
Wędrowny Bard jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.
   Archiwum