W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Stosunek saksoński

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • klaus
    Świętoszek
    • May 2005
    • 3

    Stosunek saksoński

    "STOSUNEK SAKSOŃSKI

    Stosunek saksoński był kiedyś rozpowszechniony w zachodniej części Europy (stąd nazwa) jako jedna z form antykoncepcji. Do dziś cieszy się popularnością w Indiach i krajach Dalekiego Wschodu.

    Podczas stosunku bezpośrednio przed wytryskiem mężczyzna, albo jego partnerka, silnie uciska członek przy nasadzie, uniemożliwiając w ten sposób ejakulację na zewnątrz. Nasienie zostaje wtedy skierowane do pęcherza moczowego mężczyzny."

    Chodzi mi o to ostatnie zdanie czy to jest możliwe? Bo chcieliśmy z dziewczyną sprobować ale sie z drugiej strony troche boimy jak uważacie?
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    Wątpie w to. Sam ucisk na nasade żołędzia jest stosowany przy zbyt wczesnej ejakulacji z tego co wiem

    Skomentuj

    • mirakla
      Perwers
      • Feb 2005
      • 805

      #3
      Nigdy o takim czyms nie słyszałam a tym bardziej nie stosowałam więc trudno mi powiedzieć,ale chyba warto spróbować zeby sie przekonać
      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Ale brzmi obiecująco bardzo. Wiem, że taoiści to praktykują.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          Hmm prawda. Druga metoda jest jeszcze uciskanie pod zołędziem. Mnie tylko zastanwia czy to nasienei naprawde cofa sie do pecherza?
          BTW probowałem obu metod, narazie w pojedynke bo wychodzi mi to srednio (lepsze efekty mam przy uzyciu tylko swojej woli... Pozatym to dziwnie musiało by wygladac gdy facet nagle wychodzi z kobiety i zaczyna sciskac sie pod jajkami )
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #6
            To jest kretynizm i nic wiecej.
            Nasieniowod to nie pieprzona dwupasmowka, sperma sie nie ma jak 'cofnac' - powstrzymujac w ten sposob wytrysk, facet naraza sie na klopoty zdrowotne :>

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • szlahta
              Świntuszek
              • Feb 2005
              • 75

              #7
              Napisał Raine
              To jest kretynizm i nic wiecej.
              Nasieniowod to nie pieprzona dwupasmowka, sperma sie nie ma jak 'cofnac' - powstrzymujac w ten sposob wytrysk, facet naraza sie na klopoty zdrowotne :>
              Popieram !!! Jeżeli "coś" chce wyjść to nie powinniśmy tego powstrzymywać lub cofać.

              Skomentuj

              • Jakub
                Perwers
                • Jun 2005
                • 702

                #8
                Napisał szlahta
                Popieram !!! Jeżeli "coś" chce wyjść to nie powinniśmy tego powstrzymywać lub cofać.
                A słyszałeś o takim czymś jak przedwczesna ejakulacja

                Radze nie uogulniać tak szerokich tematów, ustrzeżesz sie takich błędów

                Skomentuj

                • Jamal
                  Świntuszek
                  • Jul 2005
                  • 43

                  #9
                  Napisał klaus
                  "STOSUNEK SAKSOŃSKI
                  Chodzi mi o to ostatnie zdanie czy to jest możliwe? Bo chcieliśmy z dziewczyną sprobować ale sie z drugiej strony troche boimy jak uważacie?
                  Stary jak jzu spróbujecie i nei wpadniecie, to daj mi znac ehheheh ja tez spróbuje.
                  p.s. nie bardzo w to wierze
                  Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #10
                    Znajomy mi wlasnie powiedzial na GG, ze podobno szanse na zaplodnienie podczas stosunku przerywanego maleja o 35%, jesli przy co czwartym pchnieciu powtarzasz slowo "abrakadabra"

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      Napisał Raine
                      Znajomy mi wlasnie powiedzial na GG, ze podobno szanse na zaplodnienie podczas stosunku przerywanego maleja o 35%, jesli przy co czwartym pchnieciu powtarzasz slowo "abrakadabra"
                      coraz bardziej zadziwiasz poczuciem humoru ;P

                      Skomentuj

                      • mirakla
                        Perwers
                        • Feb 2005
                        • 805

                        #12
                        Napisał Raine
                        Znajomy mi wlasnie powiedzial na GG, ze podobno szanse na zaplodnienie podczas stosunku przerywanego maleja o 35%, jesli przy co czwartym pchnieciu powtarzasz slowo "abrakadabra"
                        poważnie??to naprawdę skutkuje??Musze spróbować...może zadziała,a jak nie to będziesz Reine robił za ojca chrzestnego
                        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                        Skomentuj

                        • Avery
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 293

                          #13
                          Napisał Raine
                          Znajomy mi wlasnie powiedzial na GG, ze podobno szanse na zaplodnienie podczas stosunku przerywanego maleja o 35%, jesli przy co czwartym pchnieciu powtarzasz slowo "abrakadabra"
                          Hmmm musze to wyprubowac.ahahahahaha serio masz zabujcze poczucie humoru tak trzymaj
                          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #14
                            A nie lepsza jest mantra Om?
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • pushy
                              Świętoszek
                              • Apr 2005
                              • 1

                              #15
                              a ja wiem

                              to jest zazwyczaj stosowane wtedy kiedy chce sie przedluzyc rozkosz partnera np. kiedy kobiecie jeszcze daleko do orgazmu. pare sekund mozna przedluzyc stosunek i rozkosz a tym samym wytrysk... ale napewno to nie jest dobra metoda antykoncepcji... ze wyjmie partner zanim dostanie wytrysk... tyle przeczytalam w Cosmopolitanie

                              Skomentuj

                              Working...