Seks i podroze w czasie :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Redchemist
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 396

    #46
    Ello! Czy właśnie trafiłem na topic:"rojze vs. reszta forum"??? Tego typu kłótnia z takim odejściem od zagadnienia to chyba bezprecedensowe wydarzenie tutaj?! Uznacie mnie za masochistę, ale ja natomiast cieszę się, że ktoś mi w dobrej wierze wytyka"byki"bo wtedy już będę miał pewność,że błędu w danym wyrazie nie popełnię a pomimo, że dysleksji ani nawet dysgrafii u mnie nie stwierdzono trzaskam ich niestety od groma o czym można się nietrudno przekonać czytając moje wypowiedziTym bardziej zapamiętam, kiedy zwróci mi uwagę dziewczyna Ostatnia moja kobieta tak"ni z gruszki ni z pietruszki"mówiła mi o tym. Siedzimy sobie i gadamy a ona spontanicznie bierze do ręki telefon, następuje przerwa w dyskusji i pokazuje mi błąd w przesłanym do niej sms-ie Męczyło mnie to nieco gdyż odnosiłem wrażenie, że na siłę chce mi wytknąć ortografy, ale za to później już nie miałem wątpliwości co do pisowni konkretnego słowa
    A tak wracając do TEMATU:
    Chciałbym znaleźć się w Austrii okresu Fin de Siecle i kochać się z późniejszą żoną cesarza Franciszka Józefa: Elżbietą von Wittelsbach.
    zwaną również"Sisi". byłą to przepiekna osoba. I ten styl strojów tamtejszego okresu oraz scenariusze balów i przyjęć; piękne długie muślinowe wydekoltowane suknie wieczorowe ówczesnych kobiet wraz z całym wyszukanym Savoir vivre'm i etykietą dworską... Strasznie mnie kręci ta cała elegacja i chyba bym się odnalazł w tamtych czasach
    Alternatywny okres to II połowa lat 30-tych w USA, ale chodzi tutaj konkretnie o sex z moją ulubioną, najpiekniększą(niestety już nieżyjącą) aktorką: Vivien Leigh z"Przemineło z wiatrem" Swoja podówczas śliczną buzią i oszałamiającą urodą po prostu rzuca mnie na kolana i targa po glebie!!! Gdybym znalazł wehikuł czasu to oddałbym fortunę za możność pocałowania jej w choćby w policzek
    Varium et mutabile semper femina

    Skomentuj

    • Avery
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 293

      #47
      redchemist - skoro mialbys kwote na taka maszyne to sadze ze oddala by cie sie w calosci a tak apropo to zabierzasz mnie ze soba ok?
      Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #48
        Napisał mirakla
        Ja bym chciała cofnąć się do starożytnego Rzymu,gdzie panowała rozwiązłość sexualna...każdy z każdym i wszędzie.Te uczty u Nerona opisane przez Sienkiewicza...
        Ja takze ;> Z tego co wiem to chyba w tamtym okresie byl tez zwyczaj ze goscia nalezy przyjac jak najlepiej, zeby dobrze wspominał. I taki gospodaz dawal wedle zyczenia swoje corki albo zone, tylko zeby bylo ok tak bym chodzi l od domu do domu, od wioski do wioski
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #49
          Jestem w stanie zrozumieć, że taki na przykład Jakub ma dysgrafię.
          Jestem w stanie zrozumieć, że komuś czasem zdarza się literówka.
          Jestem w stanie zrozumieć, ze bywają czeskie błędy.
          Ale bardzo mnie denerwuje widoczna niestaranność i chaotyczność wypowiedzi, brak interpunkcji i nadmiar emotek.
          Uważam, że bylejakość w pisaniu postów jest lekceważeniem odbiorcy.
          Czasami po prostu trudno dojść, co autor miał na myśli.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Redchemist
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 396

            #50
            ...bo to świadczy o niemożności poprawnego sklecenia zdania co wynika m.in. z ubogiego zasobu słów oraz u co poniektórych odwrócenia algorytmu "myślę co mam napisać-piszę"
            Swoją drogą wpienił mnie trochę ten personalny atak na rojze przez kilku forumowiczów. Jedyne do czego ja mogę się jej czepnąć to fakt, że wysunęła ta kwestię w tym topicu ale przecież uczyniła to w dobrej wierze. Ludzie! Zbesztaliście dziewczynę jakoby usiłowała wmówić nam aksjomat,że ziemia jest płaska i podparta czterema żółwiami! To może nie jest najlepsze porównanie, ale poziom absurdu ten sam!
            Varium et mutabile semper femina

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #51
              Bzdura.

              Jest forum o seksie, piszesz o seksie. A nie przypitalasz się do błędów, rany boskie!
              Wyobrażasz sobie taki dialog?

              A: Ile czasu zajmuje wam zwykle sex :>
              B: Pisze się "seks".
              A: Dobra ile czasu zajmuje wam zwykle seks :>
              C: 15 minut, czasami więcej.
              B: A, dlaczego zakończyłeś pytanie emotką a nie znakiem zapytania? Sorry, ale mnie to mierzi.
              A: Dobra ile czasu zajmuje wam zwykle seks?
              D: Mój rekord to godzina, ale bywa też 5 minut.
              B: A, na litość boską! Po "Dobra" powinien być albo przecinek, albo kropka - jak zaczynasz nowe zdanie!
              A: Czemu siem ciagle mnie czepiasz :>
              X: Ostatnio mój chłopak *******ił mnie ponad dwie godziny, ale była jazda
              B: X, jestem przekonana, że znasz inne wyrażenia, mniej wulgarne. Czemu ich nie zastosujesz? A - a Ty kup sobie słownik!

              Itd, itp, etc.
              Pytanie dnia: kto robi najwięcej zamieszania?

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #52
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #53
                  Ostatnio dałeś mi tylko dwie 'ziewki' - czy to oznacza, iż robię postępy... ?

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #54
                    Popieram w rojze w tym ze totalnie niezwracanie uwagi na pisownie jest troche lekcewazeniem odbiorcy... nie mniej ciagle upominanie jest "dosc" uciazliwe... szczegolnie gdy robi ot
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • Falcon
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2005
                      • 369

                      #55
                      ej tam czepiacie, dla mnie jesli potrafie zrozumiec post bez grafologa czy prof. miodka to to mi wystarcza w zupelnosci zwlaszcza ze sam nie pisze najpeiej
                      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #56
                        Raine,
                        lepiej by było, gdybyś napisał zamiast "bzdura" na przykład "mam na ten temat inne zdanie".
                        Nie piszemy tutaj postów dla siebie samych, tylko dla innych.
                        Jeżeli szanujemy swoich rozmówców, dbamy o staranność wypowiedzi (no, ale ty akurat wypowiadasz się bardzo starannie).
                        Proste.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5246

                          #57
                          To nie ma nic wspólnego z szacunkiem.
                          Dla mnie sprawa wygląda tak, jakbyś jechała Arabowi, że pisze niezrozumiałymi dla Ciebie znaczkami ;]

                          Każdy ma inny styl i należy to uszanować. Mi ortografia czy fleksja nie przeszkadza. Jeśli mam kłopoty z doczytaniem się to po prostu pytam o wyjaśnienie. Ot - to TAKIE trudne?
                          Nie wierzę.

                          PS - O ile bardzo Ciebie lubię, to tu akurat Twoje stanowisko jest dla mnie nie do przyjęcia.

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #58
                            Ja jednak uważam, że jakiś zasad trzeba przestrzegać. Nie chodzi o drobiazgi. Ale niektóre wypowiedzi NAPRAWDĘ dużo osób irytują.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5246

                              #59
                              Napisał rojze
                              Jeżeli szanujemy swoich rozmówców, dbamy o staranność wypowiedzi (...)
                              Parafrazując - jeżeli szanujemy swoich rozmówców, jesteśmy wobec nich tolerancyjni - według zasady "nie każdy może być dentystą..."

                              Poza tym, odsyłam Ciebie do działu Offtopic - jest tam *regulamin*. Policz myślniki, chodzi mi o siódmy od góry - w punkcie pierwszym...

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #60
                                Owszem Raine, stoi tam jak byk o ortografii. Ale czy mi chodzi tylko o ortografię?
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...