W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiece uda

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TomEwa
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 7

    Kobiece uda

    czy macie fantazje podniety odnośnie kobiecych ud mnie pociągają gdy kobieta ma mocno rozbudowane i umięśnione.
  • jrzyboy
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 227

    #2
    Silne uda i ładny okrągły pupy!!
    sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

    Skomentuj

    • Manolo
      Banned
      • Sep 2012
      • 2

      #3
      oj ja lubię duże uda... puszyste panie mnie kręcą takie z bardzo dużymi, grubymi udami...

      Skomentuj

      • janekrum
        Świętoszek
        • Jun 2011
        • 16

        #4
        Też lubię jak kobieta ma troszke więcej ciałka szczególnie właśnie w związku z udami

        Skomentuj

        • aryman
          Banned
          • Aug 2012
          • 136

          #5
          Odrzuca mnie jak kobieta ma grube uda. Wielkie umięśnione uda może mieć mężczyzna. Podobają mi się szczupłe 'wysportowane uda'.
          Nie wiem o jakie fantazje chodzi autorowi, lubię po prostu chwytać i oglądać takie nogi, fantazjuję jak widzę dziewczynę w obcisłych spodniach i rewelacyjnych nogach.

          Skomentuj

          • redxxx
            Świętoszek
            • Sep 2012
            • 23

            #6
            Sa spoko,kraglosci sa zajefajne,pulchne babenki maja w sobie to cos kurcze,duze tyleczki wypiete przyprwiaja mnie o nie dokrwistosc w zwiazku z pelna dokrwistoscia mojego sex narzedzia manuala

            Skomentuj

            • 3_grosze
              Świntuszek
              • Feb 2009
              • 78

              #7
              Uda sà pièkne. Nie tłuste - silne, sprèzyste. Jak kobieta stoi na bzcznosc, to z boku widac lekko wypukla linie z przudu uda. Kobieta, ktorej uda sa chudsze niz kolana kojarza mi sie z Majdankiem, a to dotyczy niestety wiekszosci modelek.

              Skomentuj

              Working...