Tematyka opwiadań erotycznych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Serlena
    Świętoszek
    • Mar 2017
    • 25

    #16
    Jeśli opowiadania,to tylko erotyczne fanfici. Jakby kogoś temat też interesował, to jest taka strona jak http://archiveofourown.org.
    jedyna wada tego typu opowiadań to powszechność kategorii G!P. Serio, widzisz w jakimś dziele atrakcyjną babkę i Twoja myśl to "hej, doczepmy jej kutasa!"?

    Skomentuj

    • DSD
      Perwers
      • Jan 2010
      • 1275

      #17
      Praktycznie dowolna tematyka oprócz przemocy. Ma być tylko dobrze napisane, czyli na dzień dobry odpada jakieś 90-95% tekstów.
      'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

      Skomentuj

      • xHaniax
        Świętoszek
        • Feb 2016
        • 33

        #18
        Sama piszę do szuflady i stwierdzam, ze doceniam jeśli mimo tego, że jest to opowiadanie erotyczne (i zmierza do jednego), to jest dobrze napisane i posiada chociaż trochę dobrej narracji...

        Skomentuj

        • Shani
          Świntuszek
          • Aug 2012
          • 71

          #19
          Napisał Falanga JONS
          Przemoc, uległość... Te tagi nigdy się nie zestarzeją.
          Otóż to. Nie każdy może sobie pozwolić na realizację powyższych w prawdziwym życiu i niekiedy pozostaje tylko lektura z wypiekami na twarzy.
          Napisał xHaniax
          Sama piszę do szuflady
          Wielu tak robi. Parcie by spłodzić i opublikować tekst w którym jakiś prężny kutas penetruje mokrą jaskinię rozkoszy jest większe niż rzetelna ocena własnych literackich możliwości, dlatego też niestety większość tych tekstów powinna szuflad nigdy nie opuszczać.
          Napisał Serlena
          Jeśli opowiadania,to tylko erotyczne fanfici
          Chyba fanfiki jak już.

          PS. Może ktoś poprawi tytuł wątku?

          Skomentuj

          • DrHyde
            Świętoszek
            • Nov 2014
            • 27

            #20
            niedawno trafiem na zwyczaje godowe elfów. Z opisem dźwięków, zapachów, kolorów i oczywiście skutków elfich feromonów. Świetna lekturka.
            Generalnie lubię przeczytać o czymś nowym, dać się zaskoczyć błyskotliwą puentą lub dowcipem autora.

            Skomentuj

            • zebrastycznie
              Świętoszek
              • Dec 2017
              • 1

              #21
              Napisał Darczas
              Anal, przemoc, uległość, lesbijki i tym podobne. Jakoś nie kręcą mnie opowiadania zwyczajne w których dominuje zwyczajny i romantyczny seks.
              Znasz może takie opowiadania i możesz się nimi podzielić?

              Skomentuj

              • Falanga JONS
                Banned
                • Feb 2012
                • 1156

                #22
                Napisał zebrastycznie
                Znasz może takie opowiadania i możesz się nimi podzielić?
                A choćby tu, przynajmniej w jakimś procencie - http://falangajons.blogspot.com/2015...V.RazyDwa.html

                Skomentuj

                • jrzyboy
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2010
                  • 227

                  #23
                  wszystko o temacie pupa i odbyt !!!! uwielbiam pupy !!! ����
                  sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                  Skomentuj

                  • Marduk666
                    Ocieracz
                    • Mar 2015
                    • 191

                    #24
                    Szkoda, że nie mam sprawnego laptopa bo bym tu już coś powrzucal do wątku z opowiadaniami a na telefonie pisanie choć jest możliwe tak jednak wkurza... Jak dotąd wrzuciłem tu chyba dwa opowiadania a pozytywne komentarze nakręciły na więcej Skoro mowa o tematyce to chyba większość historii przez nas pisanych jest odzwierciedleniem fantazji, które chcielibyśmy spełnić Dla przykładu w moich wypocinach często pojawia się
                    motyw romansu dojrzałej kobiety z młodszym facetem - czemu nie nastolatki z jakimś jurnym seniorem albo nie piszę o przygodach rówieśników w moim wieku? .... choć bym skłamał bo kilka m-cy temu napisałem o chłopaku i
                    dwóch laskach, które poznaje w pubie a później zaprasza do siebie na drinka. Jedna otwarta, ponętna sexy bitch a druga; jej koleżanka skromna szara myszka ostatecznie i tak zostaje wciągnięta w hardkorowy trójkąt z poznanym facetem. Mam na papierze, ale sporo tego a samo przepisanie telefonem byłoby nie mniej hardkorowe jak treść samego opowiadania. Innym projektem, który piszę na raty miewając chwilowe przypływy weny jest opowiadanie o 70latce (tak 70!!!) rozwòdce, która zawiedziona życiem erotycznym po wieloletniej abstynencji seksualnej decyduje się na odważny eksperyment z młodym chłopakiem poznanym w sieci. Z innej beczki kiedyś dla odmiany zacząłem pisać opowiadanie z perspektywy KOBIETY Chyba jeszcze nie skończyłem... Ale potencjał miało.

                    Skomentuj

                    Working...