Opalanie całkiem nago

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wodnik1984
    Świntuszek
    • Feb 2010
    • 60

    #61
    Ja co roku się tak opalam, w końcu jak mam wybór, opalać się w gaciach czy bez wybieram bez. Chłodniej, równomierna opaleniana...
    I tak na łące, na której się opalam nie ma ludzi, więc po co się grzać.
    Tylko chciałbym żeby ktoś poszedł ze mną, a nie tak ciągle muszę siedzieć sam ciach!
    Last edited by Kata; 02-06-11, 19:56. Powód: Nie próbuj anonsów
    Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

    Skomentuj

    • Kropla Seksu

      #62
      ja sie lubie nago opalac ale nie mam warunków :/ jedynie na dzialce w gorach na tarasie

      Skomentuj

      • Czarna20
        Banned
        • Apr 2010
        • 264

        #63
        Napisał rimmingator
        Bladość nie jest sexy
        Kwestia gustu, Tobie się nie podoba, ale niektórzy to lubią.

        Skomentuj

        • Zwyczajnie
          Erotoman
          • Jun 2009
          • 412

          #64
          Tak, na solarium Na poważnie to zdarzyło się być na plaży nudystów. Mimo, że czułam pewne skrępowanie, dreszczyk to chętnie bym to kiedyś powtórzyła.Tym bardziej, że coraz bardziej lubię swoje ciało.
          A w 'domowym' zaciszu nie mam możliwości. Na basenie też średnio, a najbliższe jeziora/żwirownie są tak oblegane w ciepłe dni, że opalając się przynajmniej topless byłabym niezłą 'sensacją'.
          Forever young.

          Złe języki obgadują,
          dobre dają orgazmy.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            #65
            Mam rodzinę w germańskich kniejach więc jeśli wpadam w odwiedziny (a robię to czesto)
            czasem wystawię rowa na słońce, tutaj to normalka cale rodziny siedza na FKK . Lata temu nad Baltykiem kobieta zdarła ze mnie kąpielowki myslac ,że za nią pognam a ja ku jej zdziwieniu nadal leżalem z bladymi kulkami na wierzchu.

            Skomentuj

            • Alexandra
              Banned
              • Mar 2011
              • 382

              #66
              Bladość jest fajna.

              Skomentuj

              • snb_girl
                Banned
                • Oct 2010
                • 213

                #67
                Swoje ciało lubię, ale poza solarium i własnym ogrodem, nie odważyłabym się opalać nago ani topless. Po co odkrywać to, co normalnie na plaży jest zakryte i pewnych mogłoby bulwersować? moim zdaniem skąpe bikini zdecydowanie ładniej się prezentuje niż goła baba z cyckami i mychą na wierzchu )

                A co do bladości..skandynawskie dziewczyny z porcelanową cerą, blond włosami i ślicznymi piegami na buzi zdecydowanie bardziej sexy są niż skwary solary

                Skomentuj

                • Alexandra
                  Banned
                  • Mar 2011
                  • 382

                  #68
                  Ja osobiście nie przepadam za opalenizną, ewentualnie taka w granicach rozsądku. A na solarium to nigdy nie byłam. Opalanie się to nie moja bajka.

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #69
                    Kryspinów jest ok. Nie każdego stać na zagraniczne wyjazdy przecież. Atmosfera tam jest całkiem w porządku.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Hal
                      Perwers
                      • Oct 2010
                      • 1366

                      #70
                      Co przeglądam BT to ten temat wpada mi w oko.
                      Tak, tak, tak, lubię z gołymi jajkami leżeć na plaży, rozwalić bezstresowo nogi tak żeby mnie nic nie uwierało nie gniotło itd. Lubię wskoczyć do morza i popływać bez majtów z powodów jw ale... zawsze mam pietra żeby mi jakaś ryba nie ugryzła fiutka bo to byłaby niepowetowana strata taką piękną zabaweczkę utracić.

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        #71
                        Napisał paffcio
                        Mam rodzinę w germańskich kniejach więc jeśli wpadam w odwiedziny (a robię to czesto)
                        czasem wystawię rowa na słońce, tutaj to normalka cale rodziny siedza na FKK . Lata temu nad Baltykiem kobieta zdarła ze mnie kąpielowki myslac ,że za nią pognam a ja ku jej zdziwieniu nadal leżalem z bladymi kulkami na wierzchu.


                        na zachodzie przynajmniej tu u mnie powoli zaczyna robić sie c***ówka, jeszcze rok rok temu było grejt! ale nagle tera jeszcze przed sezonem jakiś allah z mozambiku przypruł sie że plaże niby są dla wszystkich i nagość tudzien gołe cycki urażają uczucie religijne muzumaniana czy jak im tam, k**** mać mówie do baby, jeszcze wiecej ich wpuście. reasumując jakiś zakaz niby obowiązuje, oczywiscie nie egzekowany ale nierób z wielbłąda sie uweźmie może pozwać człowieka o to że przy zmianie gaci pokazał jego wybrańce upocone jajka

                        Skomentuj

                        • cocalover
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jul 2010
                          • 207

                          #72
                          W Danii takie numery? Przecież, to taki libertyński kraj? Już raz chyba tych muzułmanów- zadymiarzy masowo przeganiali, nie?

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            #73
                            somalijczycy niby sie zawineli (przynajmniej tak im król związku nakazał) na wyspy bo tu ponoć szykany

                            Skomentuj

                            • cocalover
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jul 2010
                              • 207

                              #74
                              No i dobrze. Na wyspach wszystkich przyjmą, a później ludzie z domów boją się wychodzić.

                              Skomentuj

                              • rruda
                                Świętoszek
                                • Jun 2011
                                • 26

                                #75
                                Miałam ostatnio taką okazję, no ale oczywiście zanim się zdecydowałam przyszło dużo ludzi(bo było to na łące) gdzie o dziwo mało kiedy ktoś chodzi.
                                No ale oczywiście na moje szczęście musiałam kogoś spotkać(;

                                Skomentuj

                                Working...