Czy wizyta u urologa kosztuje

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerry
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 34

    Czy wizyta u urologa kosztuje

    Tak jak w temacie czyli mam pytanie czy wizyta u urologa i jego opinia co zrobic z z problemem kosztuje czy to jak zwykla wizyta u lekarza rodzinnego ??? a jezeli kosztuje to ile mniejweicej oczywiscie
  • paul111
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2005
    • 234

    #2
    Ja zabardzo nie wiem i sam jestem ciekaw ale wiem że wizyta u prywatnego urologa na pewno będzie kosztowała a wizyta u urologa "publicznego" z NFZ nie będzie Cię kosztowała nic.
    I just wanna live ...

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      Jeny polecam google, albo książke telefoniczną, idz to jakieś przychodni i wrejestracji sie zapytaj, udzielą Ci wszystkich infomracji wyczerpująco i na temat, 3 teopic jest praktycznie to tym samym. Błagam rusz dupe z przed monitora i idz do jakieś przychodni powiedz o co Ci chodzi i tam grzeczna i miła pani odpowie Ci na wszystkie pytania

      Skomentuj

      • jerry
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 34

        #4
        sorry ze sie zapytalem.... ale skoro mowisz ze o tym samym 3 z rzedu topic to znajdz mi prosze na tym forum post gdzie jest napisane o kosztach wizyty u urologa no prosze !

        EDIT:
        Aha i nie Jeny tylko jerry

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5246

          #5
          "Jeny" moze byc rownoznacznikiem okrzyku zaskoczenia "o rety!", "rany!", "bosz!" i tak dalej
          Biore zatem strone Jakuba ;]

          Natomiast co do urologa, nie widze powodow, dla ktorych wizyta u niego nie mialaby byc refundowana przez NFZ.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • jerry
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 34

            #6
            no i tyle chcialem wiedziec co napisala raine dziekuje

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #7
              Kosz takiej wizyty prywatnej to ok 50 zl. Jak facet/babka zrobi jakies badania typu np. usg to podniesie stawke do ok 70-80zl.
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              Working...