Jeansowe mini

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Clasica erotica
    Świętoszek
    • Jul 2016
    • 26

    Jeansowe mini



    A czy ktoś lubi i uważa za seksowne jeansowe miniówy? Dla mnie również dojrzalsze zadbane panie z dobrą figurą wyglądają w tym bosko i seksownie, zwłaszcza z topem czy bluzką bez rękawów. Są tak seksowne i uwodzicielskie. Już w latach osiemdziesiątych pojawiły się te dekatyzowane, dziś mamy nieprzemijające bardziej klasyczne. Jeansowa mini spódniczka zawsze kojarzyła mi się z dziewczynami które lubią taniec i dyskoteki, a to też seksowny temat. Co sądzicie?
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Sadzimy że jesteś facetem.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • kkamilla89
      Świętoszek
      • Jul 2016
      • 20

      #3
      Rzadko chodzę, ale mam takie mini

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator

        Demoniczna Bogini

        • Mar 2012
        • 2688

        #4
        Nie no ok, ale gdzie tu ten cały fetysz?
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • Clasica erotica
          Świętoszek
          • Jul 2016
          • 26

          #5
          Napisał wiarus
          Sadzimy że jesteś facetem.
          No co ty, przecież mam zaznaczone ze jestem. I żadnym transwestytą, ale seksowna moda damska bardzo mnie interesuje, fajny temat, cieszy oko i nie tylko

          Skomentuj

          • Clasica erotica
            Świętoszek
            • Jul 2016
            • 26

            #6
            Napisał Kalilah
            Nie no ok, ale gdzie tu ten cały fetysz?
            Wiesz, dla mnie fetysz to nie tylko ekstrema BDSM i takie rzeczy ale wszystko co seksowne. Fetysz soft bywa i mocniejszy jak hard, przez niedopowiedzenie. Najbardziej naga jest przecież kobieta częściowo ubrana... Nie tylko bielizna, szpilki ale i zewnętrzny seksowny ubiór kobiety to też często wstęp do naszego tematu. Choćby i wszystkie mini a dla mnie jakoś tak szczególnie jeans. Wszystko co seksowne, no nie mam trochę racji? Oczywiście sprzeczać się z Tobą nie będę...

            Skomentuj

            • Clasica erotica
              Świętoszek
              • Jul 2016
              • 26

              #7
              Napisał kkamilla89
              Rzadko chodzę, ale mam takie mini
              A jak ubierzesz, czujesz się w tym seksowna i atrakcyjna?

              Skomentuj

              • Kalilah
                Administrator

                Demoniczna Bogini

                • Mar 2012
                • 2688

                #8
                Napisał Clasica erotica
                Wiesz, dla mnie fetysz to nie tylko ekstrema BDSM i takie rzeczy ale wszystko co seksowne. Fetysz soft bywa i mocniejszy jak hard, przez niedopowiedzenie. Najbardziej naga jest przecież kobieta częściowo ubrana... Nie tylko bielizna, szpilki ale i zewnętrzny seksowny ubiór kobiety to też często wstęp do naszego tematu. Choćby i wszystkie mini a dla mnie jakoś tak szczególnie jeans. Wszystko co seksowne, no nie mam trochę racji? Oczywiście sprzeczać się z Tobą nie będę...
                Tak, to ma sens - fetysz soft bywa mocniejszy niż hard. No tak. To logiczne.
                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                Regulamin forum

                Skomentuj

                • Clasica erotica
                  Świętoszek
                  • Jul 2016
                  • 26

                  #9
                  Napisał Kalilah
                  Tak, to ma sens - fetysz soft bywa mocniejszy niż hard. No tak. To logiczne.
                  I fajnie jest dojść razem do wspólnego zdania... Na przykład - jak to dziś jest bywa w modzie, zamiast w scenerii jakiejś katowni robić sobie bez sensu krzywdę w lateksowym wdzianku płetwonurka, albo z drugiej strony uprawiać małżeński seks na golasa po ciemku i dziwić się że to jakieś smutne, czy nie lepiej razem z partnerką ładnie się ubrać, pójść z nią gdzieś potańczyć, a potem już w pokoju przed dłuższym kochaniem się w szpilkach pończochach i koronkach zrobić szybki numerek podsuwając miniówę. A mi się właśnie między innymi te jeansowe mini bardzo podobają, czysty seks w moich oczach. A kabaretkami, klasycznymi samonośkami czy z gołymi nogami. Plus szpilki i top na ramiączkach. A jakie pocałunki bywają wtedy spontanicznie gorące... Może być fajnie, prawda?

                  Skomentuj

                  Working...