W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy mężczyźni odczuwają ból??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    Czy mężczyźni odczuwają ból??

    Jestem ciekawa czy mężczyźni też odczówają dyskomfort podczas stosunku?Czy zdaża się że sex nie sprawia Wam przyjemności,a wręcz ból?Jeśli tak to z jakiego powodu?
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Cóż... moim partnerom to się czasem przytrafiło. Nie mam bladego pojęcia, czemu.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • mirakla
      Perwers
      • Feb 2005
      • 805

      #3
      no właśnie czemu??to mnie najbardziej interesuje...moze jakis pan sie wypowie??
      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #4
        Hmm, bólu seks raczej nie sprawia- w trakcie. Czasem po maratonie skutki odczuwalne są u mnie na drugi dzień i wtedy wyraźnie czuje ze mam penisa , sytuacja jest podobna do ćwiczeń na silowni- coś w stylu zakwasów tylko odczucie inne.
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • radzio_z
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 496

          #5
          Własciwie mogę napisać to co YoungStallion. Sex mężczyzną nie sprawia bolu chyba, że jest to niezły maraton, można się trochę przećwiczyć.

          Boleć może jesli nawilżenie jest zbyt słabe i chce się to zrobić za szybko, to tak jak napisałem już w innym temacie, uczucie jest trochę jakby obdzierać go ze skóry (za duże tarcie ).

          Oczywiście boli przy różnego rodzaju schorzeniach jak np. stulejka lub zapalenie cewko moczowej.

          Napewno pierwszy raz dla mężczyzny, pod względem fizycznym, nie różni się niczym od pozostałych razów.
          Jestem niepokorny

          Skomentuj

          • thomas83
            Ocieracz
            • May 2005
            • 178

            #6
            czemu ból? partnerka nie jest wystarczajaca nawilzona... to teraz osiagnij erekcje, zlap za ptaka i pociagnij sobie mocno w dol... ból w okolicach napletka?? niemozliwe! ;-)
            poza tym czlonek w erekcji przez dlugi czas to niezbyt dobry pomysl...
            a licznik postów bije...

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #7
              niezbyt dobry pomysł ? dlaczego
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5250

                #8
                Kiedys wypowiadalem sie juz na ten temat - na spolke z Beniem, zdaje sie...
                Bol jest - kiedy robi sie maly trick - tzn. zostaje w kobiecie po ejakulacji. Oczywiscie nie zawsze mozna ta sztuczke zrobic, ale efekt jest taki, ze odbywa sie dwa stosunki pod rzad - trzeba jednak 'przebic sie' przez chwile bolu - wiadomo, ze po stosunku pieszczoty penisa moga byc bolesne dla mezczyzny

                Bolu jako takiego, chyba nie bylo mi dane doswiadczyc. A szkoda - mam w sobie nutke masochisty...

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • rugio
                  Świntuszek
                  • Jun 2005
                  • 71

                  #9
                  Oczywiscie, ze odczuwamy od czasu do czasu ból:
                  próba wejścia w suchą parterke, wyskoczenie penisa z pochwy i udeżenie w kość kobiety (oj wtedy to potrafi zaboleć), długotrwała podnieta powoduje ból jąder (mozna je czuć nawet przez pół dnia)

                  Skomentuj

                  • Exile
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 334

                    #10
                    Czasami przy złym ułożeniu (szczególnie kiedy partnerka na górze) rytmiczne uderzanie kościami bywa bolesne!!
                    I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      Oczywiście że odczuwają ból. Jest tylko różnica między przypadkowym bólem, a zamierzonym.

                      Skomentuj

                      • mirakla
                        Perwers
                        • Feb 2005
                        • 805

                        #12
                        Napisał Jakub
                        Oczywiście że odczuwają ból. Jest tylko różnica między przypadkowym bólem, a zamierzonym.
                        a o co konkretnie chodzi??
                        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                        Skomentuj

                        • Jakub
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 702

                          #13
                          Gdy będziesz podniecony a penis na baczność spróbuj sie pstryknąć sie w jądro, najlepiej od dołu. Niewielkie pstryknięcie powoduje ból, idący jak udżający piorun, aż do samego brzucha. Powoli i namiętnie. Więc podczas sexu też może sie zdażyć jakieś udeżenie, wcale nie mocne ale sprawiające ból. Jest też jeszcze pare innych miejsc które wcale mocno nie trzeba dotknać aby sprawiły ból mężczyźnie. Podczas samego penetrowania kobiety może nie da sie tego zrobić, ale np podczas zmiany pozycji, przewracaniu sie, tarząniu jest to możliwe. Pozatym takie świadome pstryknięcie boli o 1/3 minej niż przypadkowe

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            Bol moze przytrafic sie gdy:
                            Po ejakulacji dalej sie go zaczepia - chwile boli.
                            Za długo stoi, cały czas na bacznosc - powiedzmy tak 3 godziny
                            Podczas roznych uderzen, niekoordynowanych ruchow partnerow.
                            Zbyt gwałtowne ruchy
                            Za mocne ssanie
                            Jak partnerka szczerzy zeby
                            Kiedy penis zostanie zanadto odciagniety w dół (w strone stóp)
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #15
                              To co tu przeczytalam nie wydalo mi sie zadnym odkryciem ...jednak jest kilka kwesti ktorych nie rozumiem ...

                              Bender co miales na mysli piszac... "Kiedy penis zostanie zanadto odciagniety w dół (w strone stóp)"

                              Young Stallion > hm... wiesz... czasem po w-fie boli mnie brzuch albo uda (bo nie cwiczylam 2 lata na w-fie ) ale ten bol to jest powodem braku kondycji nigdy nie slyszalam zeby kogos bolala "sikawka" po "maratonie" wogole to co wozumiesz pod pojeciem maraton ?? pozdrowionka...

                              Rainie > no nie spodziewalam sie ze Ty marzysz o tym zeby Cie bolal "siusiak" dosc orginalne pragnienia masz ale nie wydaje mi sie zeby to bylo dla Ciebie przyjemne :>
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              Working...