W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pryszcze (na plecach)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    Pryszcze (na plecach)

    Dokłdanie chodzi o trądzik na plecach. Na twarzy i kladce nie ma większego problemu. A naplecach niestety jest. I to stwarza to moje pewne obawy co do pieszczot. Wcześniej dziewczyny zawsze wiedziały że mam z tym problem bo poprostu było widać na twarzy, więc podejżewały że może być też na kladce czy na plecach wystarczała krótka rozmowa. Miałem takie szczęście że akceptowały to. Ale teraz jest tak że nowo poznana dziewczyna nie widziała jeszcze moich pleców. Obawiam sie że zanim zdąże jej wyjaśnić tą sytacje, to ona sama może to dokryć, np. zacząć głaskać albo całować. Nie wiem jak ona zaraguje na to. A wy dziewczyny jak byście zaragowały?

    (pytanie skierowana do dziewczyn, ale zdanie facetów też mile widziane )
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Ale jest jakiś tragicznie duży? To znaczy się- drastycznie wygląda? I masz pryszcze, czy blizny? Czy coś z tym robisz?
    Mnie osobiście to nie przeszkadza jakoś bardzo, oczywiście nie wygląda apetycznie, ale nie jest problemem.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      Oj 5 lad pod stałą opieką dermatologiczną i nie da sie tego wytępić :/ Może aż tragicznie nie wygląda jest pare blizn (które zejdą za jakiś rok moze więcej - lekkie wgłebienia średnicy 3 cm) i pare dużych białych - w jednym miejscu uda sie je wytępic to zaraz są następne po pare i na ramionach dość dużo wągrów (małe czarne zapychające pory). Znając swój stan wcześniejszy to nie jest to najgorsze, ale wiem że też plecy do pokazów to nie są :/

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Jakub,
        to naprawdę nie ma się czym martwić. Spotykałam się z facetem, który miał dużo gorzej i wcale mi to nie przeszkadzało.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #5
          Mam nadzieje że jej też to nie będzie przeszkadzało

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #6
            Na plecach to niewielki problem.
            Na pletach - gorzej

            Powinienes sie cieszyc, chlopie ;D

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • mirakla
              Perwers
              • Feb 2005
              • 805

              #7
              Hej!!Ja wiem co czujesz bo mam ten sam problem:/ Więc jesli akurat mi by sie taki facet trafił to potrafiłabym to zaakceptować,gdyż znam ten ból.Dla mnie to naprawde nie jest żaden kłopot jesli ktoś ma jakies tam defekty kosmetyczne!Ważne aby umiał zaspokoić mnie w łóżkuA reszta sie nie liczy
              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

              Skomentuj

              Working...