W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Monula
    Ocieracz
    • Dec 2005
    • 154

    #46
    Napisał niegrzeczny83
    Mam dwie siostry. Jedna jest super pod względem charakteru, zawsze można na nią liczyć, pomaga finansowo, płaciła mi za prawko, studia już nie mówiąc o tym ile nam rzeczy kupiła, łącznie z mieszkaniem. Druga to jej przeciwieństwo, wieczna imprezowiczka i raczej egocentryczka, raczej z nią nie przepadam, ale ma jedną zaletę jest bardzo seksowna i to mimo że ma już 38 lat. Zawsze odkąd pamiętam seksownie się ubierała. Lubię czasem się przebrać w damskie ciuchy choć teraz to raczej chodzi tylko o dotykanie tej garderoby w czasie masturbacji więc wiecie hehe... Obie siostry nie mieszkają już z nami. Tak się złożyło że mimo iż mam już swój wiek i podobają mi się seksowne laski jestem ciągle sam powiem więcej jestem prawiczkiem. Nie był bym gdybym się postarał ale cóż...
    Siostra wcześniej ( ta seksowna) nigdy mnie nie pociągała, aż do pewnego zdarzenia jakie miało miejsce kilka lat temu. Wiozłem siostrę i jej koleżankę na dyskotekę. Obie były seksownie ubrane. Siostra miała na sobie mini kozaczki rajstopki. Jeździliśmy po miasteczku od lokalu do lokalu w końcu zostawiłem je i pojechałem do domu i wtedy pierwszy raz onanizowałem się myśląc o "niej". Obie wtedy były chyba napalone. Od tamtej pory w zasadzie 99 moich marzeń erotycznych dotyczy mojej siostry. Korzystam z każdej okazji aby zajrzeć do jej garderoby, pooglądać jej zdjęcia. Niedawno nawet na dyskotece pod nieuwagę szwagra dotykałem jej nóg i próbowałem całować, była tak pijana że nic nie pamięta i całe szczęście. Wiem że to może być uznawane za grzeszne, złe, niemoralne, a nawet niebezpieczne ale po prostu nie potrafię się temu oprzeć.
    Biedaku...to wszystko wyjaśnia.Prawiczek który ma zaburzoną psychikę przebierajacy się w damskie ciuchy....Do tego siostry.Ojojoj,bierz się chłopie za siebie,znajdź kobietę i odpusc siostrze.To niezdrowe

    Skomentuj

    • Nilieth

      #47
      Seks z siostrą, bratem, ciocią Genią, czy wujkiem Alfonsem definitywnie odpada. Kontakty intymne z bliską rodziną są dla mnie niewyobrażalne i mówię stanowczo NIE tego typu zabawom. Są miliony innych ludzi na świecie. Zresztą takie stosunki kojarzą mi się ze scenami z filmu ,,The Hills have eyes". Brrr.....

      Skomentuj

      • Tizio
        Erotoman
        • Aug 2006
        • 555

        #48
        ,,The Hills have eyes" fajny film swoja droga
        Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
        Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

        Skomentuj

        • Monula
          Ocieracz
          • Dec 2005
          • 154

          #49
          Napisał Tizio
          ,,The Hills have eyes" fajny film swoja droga
          o czym opowiada ten film ?

          Skomentuj

          • Nolaan

            #50
            Nie. Po tysiąckroć. Nigdy i nigdzie. Moje siostry są pięknymi, inteligentnymi dziewczynami i jestem z nich dumny z tego powodu, ale to są moje SIOSTRY na Boga! Musiałbym kompletnie ześwirować, żeby choć pomyśleć o jakimkolwiek odchyle seksualnym w ich kierunku. Jeszcze niedawno chciałem lać chłopaka jednej z nich, zanim się nie przekonałem że gość jest jak najbardziej w porządku i że jest z nią nie dla jej ciała.
            Jeśli ktoś myśli o seksie z kimś z bliskiej rodziny zdecydowanie powinien się leczyć. Finał.

            Skomentuj

            • luker704
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 3

              #51
              Jestem jak najbardziej za sexem z siostrą. Sam mam siostrę od siebie starszą ona ma 20 ja 18 lat. Zaczeło sie to dość nie dawno zaczołem ją podglądać w toalecie po prysznicemitp. Zawsze rano jak tylko usłyszałem że wstaje wyciągałem swojego małego tak żeby go widziała strasznie mnie to podniecało. W sumie to jest całkiem ładna fajna dupka ładne piersi które zawsze podziwiam jak tylko załoy bluzkie dekoldem robie to tak żeby ona widziałe że tam patrze. Nawet tak bardzo sie przed tym nie broni nie zasłania.

              Ostatnio przytrafiła sie nam taka prygoda że ona sie prebierała zawsze poprostu kazała mi wyjść a teraz nic nie powiedział poprostu zaczeła sie prebierać i paradować przedemną w samej bieliźnie. Chyba widziała że sie bardzo podnieciłem. Ja chce tego sexu ale nie jestem pewien czy ona też może coś mi poradzicie
              0statnio edytowany przez sister_lu; 21-08-09, 22:06.

              Skomentuj

              • Quiet
                Świętoszek
                • Aug 2009
                • 29

                #52
                Mam dla Ciebie, a raczej dla Was bardzo dobrą radę odnośnie seksu - dajcie sobie spokój ! Kazirodztwo jest karalne i zawsze istnieje ryzyko, iż Twoja siostra zajdzie w ciążę, a dziecko osób spokrewnionych może być "mutantem".

                Pozdrawiam.
                Imperare sibi maximum est imperium

                Skomentuj

                • nightnoisenobod
                  Świętoszek
                  • Jul 2009
                  • 30

                  #53
                  Ja również jestem za seksem w rodzinie, ale jestem świadomy tego, że nie wolno, że to nie na miejscu. Z resztą Quiet ma racje, to jest kazirodztwo.

                  Napisał Quiet
                  Kazirodztwo jest karalne i zawsze istnieje ryzyko, iż Twoja siostra zajdzie w ciążę, a dziecko osób spokrewnionych może być "mutantem".
                  I dlatego jestem za graniem w łóżku ról, np. udawanie "mamy" czy "syna". W ten sposób wilk jest syty i owca cała - mam na myśli to, że można tworzyć rożne układy i nikomu się nic nie dzieje.

                  Skomentuj

                  • luker704
                    Świętoszek
                    • Apr 2009
                    • 3

                    #54
                    ale mnie to jeszcze bardziej podnieca i wydaje mi sie że ona też tego chce

                    Skomentuj

                    • Topek
                      Banned
                      • Oct 2006
                      • 148

                      #55
                      Kazirodztwo jest karalne i zawsze istnieje ryzyko, iż Twoja siostra zajdzie w ciążę, a dziecko osób spokrewnionych może być "mutantem".
                      Ekhm, pier*olisz. W pierwszym pokoleniu szanse na urodzenie genetycznego śmietnika są takie same, jak w zwykłym związku dwojga obcych genetycznie sobie ludzi. Problemy będą dopiero, gdyby na takie związki decydowały się ich dzieci, a potem dzieci ich dzieci. Z każdym pokoleniem w takim przypadku rośnie na to szansa, ale teraz? Natura nie obdarzyła ich rodzinną aseksualnością to niech się ruchają, jak chcą. Druga sprawa to taka, że mogą się po prostu zabezpieczyć, bo jak wiadomo - nie wszyscy uprawiają seks, by posiadać dziecko.

                      Skomentuj

                      • Zahirek
                        Świętoszek
                        • Jul 2009
                        • 32

                        #56
                        Zgadzam się w Topikiem, z tym rodzeniem mutantów to trochę przesada.

                        Co do seksu z rodzeństwem - nie wyobrażam sobie tego. Rozumiem, może tak interesować w jakimś wieku siostra/brat, ale żeby od razu seks, czy masturbowanie się ciuchami siostry/brata? Mi to nie podpada

                        Skomentuj

                        • Ironista
                          Świntuszek
                          • Aug 2009
                          • 87

                          #57
                          Nie mam siostry.Ale mój przyjaciel ma.Przez kilka lat jednym z moich głównych celów było sprowokowanie ich do zbliżenia seksualnego ( mowa o jego siostrze ).Mój szatanski pomysł niemal sie udał , ale na przeszkodzie stanął pewien muł z włosami na żelu
                          Łóżko czeka , czas ucieka

                          Skomentuj

                          • ankka84
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 491

                            #58
                            a czemu miales taki cel?
                            O_O

                            Skomentuj

                            • Topek
                              Banned
                              • Oct 2006
                              • 148

                              #59
                              Pewnie chciał sprawdzić, czy urodzą się X-meni

                              Skomentuj

                              • Gurgun
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 707

                                #60
                                Napisał Topek
                                W pierwszym pokoleniu szanse na urodzenie genetycznego śmietnika są takie same, jak w zwykłym związku dwojga obcych genetycznie sobie ludzi.
                                Szczerze wątpię. Jeśli dziecko brata i siostry byłoby zupełnie zdrowe, to i w drugim pokoleniu byłoby zdrowe dziecko (skoro spłodziły 2 zupełnie zdrowe osoby) itp itd.
                                Gurgun - jaki jest każdy widzi

                                Skomentuj

                                Working...