W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciach przy analu!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alina007
    Świętoszek
    • May 2006
    • 41

    Obciach przy analu!

    mam chłopaka, bardzo go kocham! ale narobiłam sobie strasznego wstydu podczas uprawiania sexu analnego (mojego pierwszego seksu analnego) kochalismy sie szalenie! ale gdy on wyjął pałke z mojej dupki zauwazylam ze mial coś bronzowego na penisie... tak to była kupa <beczy> teraz juz nie proponuje seksu analnego! strasznie sie źle czuje bo wiem ze czuł się zniesmaczony ale nie chce mi zrobić przykrości! ja jednak wiem ze o mało nie zwymiotowal na widok tej kupy na penisie! czy mam z nim o tym porozmawiać czy może nic nie mowic? PROSZĘ O RADY! (szczególnie męzczyzn czy oni czuli by sie bardzo zniesmaczeni )
  • HeaveN
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 175

    #2
    Nie, nie czul bym sie, nie obchodziloby mnie to...
    Kazdy wie do czego drugi otwor sluzy, wiec jezeli sie decyduje na wkladanie czegos w to miejsce, trzeba sie z pewnymi mozliwymi konsekwencjami liczyc.

    Skomentuj

    • padme
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 666

      #3
      Myjcie sie dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny !!!!!!
      "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

      Skomentuj

      • Syn_biskupa
        Świntuszek
        • Jan 2006
        • 98

        #4
        Dokladnie. Skoro wklada tam penisa to chyba wie co sie ta dziurka robi. Nie widze w tym nic nienormalnego. To tak jakby po oralu byl zdziwiony ze na jego penisie sa slady sliny.

        Skomentuj

        • OMFG
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 613

          #5
          Jakis nadwrazliwy ten Twoj facet.. Wiedzial w co sie pakuje.

          Skomentuj

          • Luk
            Erotoman
            • Feb 2006
            • 427

            #6
            Anal bez gumki? Te dzisiejsze dzieci, ktore uwazaja sie za doroslych.... (kiedys te dzieci uwazajace sie za doroslych byly chociaz troszeczke madrzejsze)

            Skomentuj

            • OMFG
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 613

              #7
              Napisał Luk
              Anal bez gumki? Te dzisiejsze dzieci, ktore uwazaja sie za doroslych.... (kiedys te dzieci uwazajace sie za doroslych byly chociaz troszeczke madrzejsze)
              Mozna jasniej? Bo ja na przyklad wogole nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi.

              Skomentuj

              • lexy83
                Świętoszek
                • May 2006
                • 8

                #8
                No co Ty nie martw sie dla mnie to normalna sprawa jak wspomnieli inni koledzy wiedzial w co sie pakuje. Takie rzeczy sie zdazaj ale dla mnie to jest jak najbardziej normalne! Mi osobiscie by to nie przeszkadzalo po prostu umyl bym siusiaka i dalej bym sie Toba zajal!

                Skomentuj

                • TRS Broskow
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 961

                  #9
                  No dla mnie nie było by sprawy, wiadomo do czego służy drugi otworek i trzeba liczyć się z konsekwencjami. Twój chłopak chyba się nie liczył z konsekwencjami, albo miał nadzieję ze nic nieprzewidzianego się nie zdarzy. Na przyszłość proponuję lewatywę, gdzieś na forum już było opisywane poprawne jej wykonanie. Czy z nim pogadać? Nie wiem, raczej tak, w końcu partnerzy powinni ze sobą rozmawiać, a jak by ta rozmowa miała przebiegać niech już poradzą inni forumowicze.
                  0statnio edytowany przez TRS Broskow; 09-05-06, 20:44.

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #10
                    Dobrze ze cie nie obrzygal ;P Dzienego masz faceta, nie powiem. Fakt ze go ubrudzil malo go z butow nie wyrwala, do tego ma penisa 9 cm z minimalnym wytryskiem A jaka byla jego reakcja?
                    (a moze ma traume i dlatego tak malo mleka daje ) A i za anal wzieliscie sie z powodu kompleksu na punkcie twoich warg?
                    0statnio edytowany przez Bender; 09-05-06, 21:06.
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • sUsHi
                      Ocieracz
                      • May 2006
                      • 159

                      #11
                      ciesz sie ze orala nie zaproponowal
                      Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                      Skomentuj

                      • Kasiarzyna
                        Świętoszek
                        • May 2006
                        • 27

                        #12
                        Napisał padme
                        Myjcie sie dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny !!!!!!
                        A co ma do tego wszystkiego mycie??

                        Napisał Luk
                        Anal bez gumki? Te dzisiejsze dzieci, ktore uwazaja sie za doroslych.... (kiedys te dzieci uwazajace sie za doroslych byly chociaz troszeczke madrzejsze)
                        No tak. Bo w tyłku jest macica, a jak orala sie robi to plemniki zapładniaja migdałki.
                        Czemu sie w szkole nie uczycie/uczyliscie biologi??

                        A tak poza to to jest całkiem normalne, chociaz sama nie praktykowalam i nie mam zamiaru bo uwazam ze ta druga dziurka jest stworzona tylko do wydalania ale to juz swoja droga. Czytalam gdzies na forum (nie tym) ze wartko tuz przed sexem analnym pojsc do kibelka i zrobic co trzeba

                        Skomentuj

                        • sUsHi
                          Ocieracz
                          • May 2006
                          • 159

                          #13
                          lewatywe?

                          a co do gumki przy analu, to kwestia zdrowotna, i chigieniczna (jesli tak wogole mozna powiedziec) :/
                          Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                          Skomentuj

                          • mirakla
                            Perwers
                            • Feb 2005
                            • 805

                            #14
                            Napisał Kasiarzyna
                            No tak. Bo w tyłku jest macica, a jak orala sie robi to plemniki zapładniaja migdałki.
                            Czemu sie w szkole nie uczycie/uczyliscie biologi??
                            gumki przy analu uzywa się nie po to żeby zabezpieczyć się przed ciążą tylko po to żeby nie nabawić się jakiejś choroby...i kto tu sie nie uczył biologii??
                            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                            Skomentuj

                            • student
                              Banned
                              • Feb 2006
                              • 18

                              #15
                              Napisał OMFG
                              Mozna jasniej? Bo ja na przyklad wogole nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi.
                              no to ty za madry nie jestes

                              Skomentuj

                              Working...