Durex performa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cocacabana
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 42

    #16
    Odświeżę trochę wątek, dzieląc się swoim ostatnim doświadczeniem.

    W moim przypadku (20 lat, kocham się z moją dziewczyną dość rzadko z racji braku okazji[rodzice]) pierwszy raz w gumkach Extra Safe to jakieś 5-7min, kolejny po krótkim odpoczynku koło 40min. Jakiś czas temu kupiłem Perfromy, z czystej ciekawości aby sprawdzić czy to faktycznie działa. Wyczerpały się zapasy Extra Safe'ów więc przyszła kolej na inne ogumienie. Mój "pierwszy raz" (w cudzysłowie bo nie doszedłem) trwał około 40min, przy czym nie odczuwałem zbyt wiele, a gdy już zaczynałem to partnerkę zabolała dziurka i postanowiliśmy przerwać. Podczas stosunku zauważyłem, że mimo tej całej sytuacji (cudownej dziewczyny w łóżku) mój członek nie jest tak twardy i sztywny jak w przypadku korzystania Extra Safe.
    Jeśli o mnie chodzi, wracam do poprzedniego ogumienia czyli Extra Safe, wolę dojść szybciej i cieszyć się kolejnym razem niż niewiele czuć i przy okazji nie w pełni usatysfakcjonować moją partnerkę.

    Skomentuj

    • Iwi
      Świętoszek
      • Jun 2010
      • 32

      #17
      pozwolę sobie zacytować mojego kolegę:
      "Spróbowałem [durex performa] i musiałem jechać na wiotkim kut***e" rozwalił mnie tym tekstem ;D
      Aaale Jego doświadczenie mnie nie zniechęciło i z moim facetem praktycznie od samego początku tylko tych gumek używamy i jeszcze NIGDY nie miał żadnych problemów technicznych, wręcz przeciwnie!

      Raz była tylko zabawna sytuacja. Oczywiście te same gumki, ale chyba był nieźle wyposzczony i podniecony po doszedł dosłownie po kilku ruchach. Przeżywał to baaaardzo, ale jak dla mnie to był najlepszy seks! Poważnie, bo wtedy zobaczyłam jak na Niego działam (jak tylko we mnie wszedł, od razu głos mu się zmienił i powiedział, że jest straaaasznie ciepło i przyjemnie po czym doszedł)

      Wszystko zależy od indywidualnych reakcji. Najlepiej wypróbować na sobie
      Last edited by Iwi; 20-06-10, 15:59.

      Skomentuj

      • totgeliebt
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 263

        #18
        Dla mojego faceta zmniejszały odczucia, co było jednoznaczne z tym, że seks był też dłuższy. W sumie gumki całkiem okej. Chyba tych najczęściej używaliśmy.

        Skomentuj

        Working...