W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy przyłapaliscie lub podgladaliscie kiedys kogos

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • macqu
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 40

    Czy przyłapaliscie lub podgladaliscie kiedys kogos

    podczas stosunku lub masturbacji(np.brata,siostre,rodziców,kogos obcego,kumpla w akademiku)Opiszcie ta sytuacje
  • tomekas5
    Świętoszek
    • Sep 2005
    • 15

    #2
    Ja podglądałem kumpla pod prysznicem. Tak z ciekawosci jakiego ma.

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #3
      Ja raz (nie wiem czy to się zalicza do podglądania), na obiedzie u rodziny, po drugiej stronie siedziała moja siostra cioteczna, miała jakąś bluzę z dość luźnym kołnierzykiem i… brak stanika. Nie mogłem się powstrzymać, bo co jakiś czas się pochylała, i nie zdawała sobie sprawy, że co nieco można dojrzeć, siedziała do mnie pod kątem, że miałem niezły wgląd na jej prawą pierś. Byłem wtedy zły na siebie, że nie mogłem się powstrzymać i zły na nią, że tak niefortunnie usiadła, ubrała i pochylała się. Kurde w końcu to była siostra cioteczna!

      Skomentuj

      • macqu
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 40

        #4
        to ja teraz sam napisze ; kiedyś gdy bylem z kumplem na splywie kajakowym gdy spalismy na polu namiotowym w nocy ktos szarpnol linke od namiotu wiec sie obudzilism a ze na tym polu byl wielu ludzi to zabardzo niezwrócilismy na to uwagi ale ja wstalem bo chcialem sie odlac .zszedlem nad rzeke a tam na ,,pomoscie,,na kocu lezal chlopak z dziewczyna ,wszystko niby ok ale ona w pewnej chwili zdiela bluzke potem spodnie nastempnie on wyjal z kieszeni (chyba z kieszeni ciemno dosyc bylo)gumki zgiolspodnie i sie z nia ,,bawil,, obserwowalem ich do mometu kiedy skonczyli prawie10 min
        0statnio edytowany przez macqu; 19-03-07, 14:47.

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          #5
          Napisał macqu
          ...poló...zeke...
          ....

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            ale brecht www.ortografia.pl polecam
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • pythonmonty
              Świętoszek
              • Feb 2006
              • 28

              #7
              ja podglądałem kiedyś sąsiadkę z przeciwka
              APEL:
              SASIADKI Z PRZECIWKA! NIE ZASŁANIAJCIE OKIEN I ZDEJMUJCIE CZASEM TROSZKĘ UBRANKA
              a i waszą wyobraźnię może to pobudzi...

              Skomentuj

              • MaRcO_WrK
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 15

                #8
                Heheh....teraz ja...To było tak:
                Obudziłem się rankiem i słyszałem, że tata myje się w łazience.
                Wię pomaszerowałem się przywitać, otwieram drzwi, a tam mój starszy marszczy(ł) Freda i słysząc dźwięk opadającej klamki podskoczył ze strachu, schował interes i udawał że myje ręce.
                Jakby tego było mało to na pralce leżał świerszczyk
                Ledwo się powstrzymałem od śmiechu, chyba nigdy tego nie zapomnę

                Skomentuj

                • macqu
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 40

                  #9
                  o to chodzi

                  Skomentuj

                  • paul111
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2005
                    • 234

                    #10
                    hehe, też bym chciał przyłapać kogoś na masturbacji a później śmiać się z tego aż oczy wyskoczą
                    I just wanna live ...

                    Skomentuj

                    • YoungStallion
                      Perwers
                      • Jul 2005
                      • 1184

                      #11
                      Ja bym chcial jakas kobiete na tym przylapac ale nie po to zeby sie smiac. Mnie to podnieca
                      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                      Stanisław Lem

                      Skomentuj

                      • Łukasz85
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2006
                        • 374

                        #12
                        Siedze sam w chacie , nagle akcja - kuzynka z chlopakiem(dzis mezem) beda u mnie nocowac , bo sa przejazdem . Jej fagas dal mi plytki z filmami i mowi zebym sobie przejrzal filmy jakie tam sa Poszli sie myc -RAZEM A , ze w drzwiach mam szpare , to przechodzac spojrzalem , on siedzial na wannie , ona siedziala we wannie - glowe miala miedzy nogami Troche dziwnie ogladac kuzynke w takiej syt. , ktora 18 lat temu mnie nianczyla

                        Skomentuj

                        • Doktorek
                          Świętoszek
                          • Mar 2006
                          • 2

                          #13
                          hehe u mnie ostatnio tez byla kuzynka z mezem , siedzielismy troche popilismy wkoncu poszlismy spac...po 0,5 h poszedlem sie odlac i slysze jak moaj kuzynka jeczyzatrzymalem sie przy drzwiach i sluchalem jak Ona sie podnieca , wkoncu sam wyciagnalem freda i zaczalem go marszczyc a co najciekawsze doszedlem wteyd kiedy Ona

                          Skomentuj

                          • proti prhleij
                            Świętoszek
                            • Feb 2006
                            • 26

                            #14
                            kiedys podglądałem samego siebie

                            Skomentuj

                            • truskawka
                              Ocieracz
                              • Mar 2006
                              • 126

                              #15
                              Ja podglądałam, a właściwie to zobaczyłam przez przypadek jak moja młodsza siostra (12 lat) wkładała sobie do cipki rączke od szczotki do włosów... Ja mam 17 lat i ledwo pierwszy raz mam za sobą...
                              +TruskawkA+

                              Skomentuj

                              Working...