W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endriusek
    Świntuszek
    • Sep 2011
    • 68

    ponownie proszę o przypomnienie jak się dodaje zdjęcia bo nie pamiętam co wpisać w rubtyczce pod dondanymi plikami jakis adres URL czy co tam ma być?

    Skomentuj

    • krzysiek1538

      moja ma jedena kurtke 4 lata i wyglada jescze dobrze od nowosci niebyla prana jeszcze a uzywa ja tylko kolo domu i wiadomo inne prace ale niedlugo bede mial nastepne przeznaczone tylko do demolki 3 dlugie jedana ma zamek rozwalony czarna jest w srodku porozrywana a niebieska jest z tylu rozcieta prawie jak za darmo a to jest petarda dla mojej zony na imieniny na piatek rozowa kurtczka z kapturem duzym kolnierzem z paskiem w talij i duzo kasy kupilem na e ba yu za 60 e u ro
      Załączone Pliki
      0statnio edytowany przez Gość; 22-10-13, 18:59.

      Skomentuj

      • Mxzm
        Banned
        • Feb 2011
        • 23

        Lukas1506 kurta dla żonki jakiej firmy?

        Skomentuj

        • hoodie
          Świętoszek
          • Dec 2010
          • 19

          no właśnie, jakiej. Chociaż zdjęcie niewyraźnie to zapowiada się fajnie

          Skomentuj

          • krzysiek1538

            teranowa ta kurtka ma byc
            Załączone Pliki

            Skomentuj

            • teranowa
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2011
              • 249

              nooo krzychu niezła niezła

              Skomentuj

              • specialboy
                Świntuszek
                • Mar 2012
                • 54

                Napisał pikowany
                Cześć wszystkim.

                Szukając ostatnio w necie fajnych kurtek natknąłem się na link tego forum z waszym fetyszem i bardzo miło się zaskoczyłem, ponieważ ja i moja żona, jeśli chodzi o kurtki to również uznajemy tylko takie pikowane, raczej błyszczące z kapturami. Ja mam aktualnie 4 kurtki, ale moja żona znacznie więcej ma kurtek i płaszczy(no ale wiadomo jak to kobiety Może nie jest to dla nas az tak mocny fetysz jak dla was(choć mamy różne fetysze) ale fakt że tylko takie kurtki nosimy, no i seks również dosyć często nam się zdarza w tych ubraniach czy to w domu czy poza domem z różnych powodów.

                Pozdro.
                Pokaz jakie macie zdobycze na jakiś fotkach

                Wszyscy z chęcią na pewno zobaczą

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  Witaj Pikowany na naszym pokładzie fajnie że odnajdują się kolejne osoby zakręcone w podobny sposób. Pamiętam kiedy dotarłem tu pierwszy raz takie odkrycie i ulga że nie jestem sam jedyny ze swoim fetyszem Kurteczki bardzo fajne zwłaszcza różowa i czarna

                  Skomentuj

                  • kokoko6
                    Ocieracz
                    • Jun 2012
                    • 146

                    gdzie żona kupiła tą różową i za ile? jest zaje**sta w środku fajny materiał też :O

                    Skomentuj

                    • n3bfan
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 216

                      Witaj Pikowany, kolekcja świetna:-) Próbowałeś przymierzać wszystkie te kurtki?

                      Skomentuj

                      • AdidasBoy
                        Świętoszek
                        • Oct 2013
                        • 9

                        dresy, błyszczące ciuchy, kurtki puchowe

                        Witam wszystkich.
                        Właśnie znalazłem to forum i ten temat. Ja podobnie jak poprzednicy (niestety ponad 80ciu strona nie dałem radę przeczytać) jaram się (zwłaszcza błyszczącymi) kurtkami puchowymi. U mnie jednak ten fetyszyzm jest bardziej rozwinięty. Ogólnie lubię ciuchy sportowe, zarówno męskie (na mnie) jak i damskie (na kobietach, w tym mojej żonie ). Tylko jest jeden problem, moim największym fetyszyzmem są ciuchy firmy Adidas. Jest to o tyle uciążliwe, że szukam tylko tej firmy, zwłaszcza ortaliony, puchówki itp. Ale kolekcja się powiększa. Dlatego specialboy jak zobaczyłem Twoja galerię i jedną wypasioną puchówke Adidasa to szczena mi opadła na ziemię.
                        Zaczęło się to dużo wcześniej ale swój fetysz ukrywałem tak, że nosiłem dresy i puchówki tylko po domu, bo ubierałem się zupełnie inaczej. Ale to wzięło góre i zaczęło mnie jarać noszenie poza domem. Teraz wieczorami lubię także ubierać błyszczące dresy - jakoś kręci mnie to, że zwracam w ten sposób swoją uwagę. Więc poluję na jakieś fajne ciuchy dla siebie i żony
                        Na fotkach pokazałem co mnie jara - szukam dla siebie i żony takich dresów Adasia no i mam w planach kupno takiej lub podobnej (kolejnej) kurki puchowej - właśnie mega błyszcząca i z wąskimi przeszyciami.
                        Później, jak kogoś to ciekawi, to podeślę fotki części mojej kolekcji (w załączeniu najnowsze moje nabytki - spodnie Adidas i kurtka Adidas)

                        Pozdrawiam
                        Załączone Pliki
                        0statnio edytowany przez AdidasBoy; 31-10-13, 15:22.

                        Skomentuj

                        • teranowa
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 249

                          Witaj Adidasboy, takiego ruchu w temacie już dawno nie mieliśmy. 2 nowe osoby w ciągu tygodnia, nieźle tylko się cieszyć. Może przebijemy forum.doctissimo tyle że oni mają 425 stron śliskiego puchowego tematu także trzeba sie sprężyć...
                          A co powiesz na te kurtkę z Adasia?
                          Załączone Pliki

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            No zgadza się niestety, używane chodzą po 400zł... Ale może coś traficie tańszego

                            Skomentuj

                            • krzysiek1538

                              a to moje nowe rozowe blyszczace cudo
                              Załączone Pliki

                              Skomentuj

                              • n3bfan
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2010
                                • 216

                                Zgadzam się z Pikowanym. Najlepiej możliwie gruby i z dużą gardą

                                Skomentuj

                                Working...