Fantazje typu "matka - syn"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    Fantazje typu "matka - syn"

    Wśród rozmaitej maści opowiadań erotycznych jednym z dość mocno dominujących tematów jest kontakt seksualny między matką a synem. Da się to również zauważyć na BT. Zastanawia mnie, co takiego mają w sobie te opowiadania. Odrzuca mnie myśl mojego kontaktu z moją matką. Co innego jednak, gdy czytam opowiadanie o takiej tematyce. Tego rodzaju wątek nawet mnie wciąga, ale absolutnie nie odnoszę go do mojej osoby. I zastanawia mnie, jak do tego podchodzą inni faceci. Czy to, że ktoś lubi opowiadania o takiej tematyce, oznacza, że dana osoba czuje seksualny pociąg do własnej matki, marzy o kontakcie z nią, czy to upodobanie jest podobne jak u mnie, bez odnoszenia do własnej osoby, ale podniecające, ponieważ zakazane? A jak to wygląda w przypadku autora takiego opowiadania?
    255
  • MyszkaZ
    Erotoman
    • Dec 2005
    • 535

    #2
    Zerknij w forum Problemy seksualne watek "Poranne klopoty", tam dzieki Monuli mamy spojrzenie na ten problem w oczach matki.

    Ja powiem tylko tyle, ze nie bede pisac o takich odczuciach matki do syna, bo sama matka nie jestem i nie bede sie wypowiadac.
    Ale moge zapewnic z cala pewnoscia, ze nie chcialabym zeby moj ojciec patrzyl na mnie w ten sposob i czul do mnie pociag seksualny, i nie wyobrazam sobie zeby moj facet spojrzal tak kiedykolwiek na nasza corke...

    Mysle ze moj brat tez poczul by sie dziwnie, gdyby moja mam miala fantazje erotyczne na jego temat.

    W ogole dla mnie to jest cos, co nie powinno miec miejsca, i w zadnym przypadku mnie nie kreci. Sa pewne granice.
    Even though she seems so high
    He knows that she can't fly
    and when she falls out of the sky
    He'll be standing by

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #3
      Gremialnie uznacie mnie teraz za z****, ale mając 12-13 lat...podglądałem matkę gdy się myła prze dziurkę w drzwiach Aż wstyd się przyznać
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • e-rotmantic
        Perwers
        • Jun 2005
        • 1556

        #4
        Napisał MyszkaZ
        Zerknij w forum Problemy seksualne watek "Poranne klopoty", tam dzieki Monuli mamy spojrzenie na ten problem w oczach matki.
        Ależ ja właśnie pod wpływem wątku Monuli napisałem niniejszy. Tylko mi chodzi bardziej o spojrzenie facetów na tę kwestię.

        Skomentuj

        • MyszkaZ
          Erotoman
          • Dec 2005
          • 535

          #5
          Hehe, a skad ja biedna myszka moglam to wiedziec?
          I tak jeszcze tylko dodam, ze jest duza roznica pomiedzy zainteresowaniem cialem jako takim, w aspekcie zwiazanym bardziej z budowa, anatomia, innoscia ciala kobiecego od meskiego, a czysta fascynacja seksualna, popedem.
          Dla mnie podejrzenie mamy pod prysznicem to fascynacja, ciekawosc. Co innego marzyc o tym, zeby uprawiac z nia seks, dotykac jej, piescic.
          Even though she seems so high
          He knows that she can't fly
          and when she falls out of the sky
          He'll be standing by

          Skomentuj

          • manus dei
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 420

            #6
            No tak takie to chore... zanim zaczniecie ganić i potępiać dowiedzcie się czegoś na temat kompleksu Edypa i kompleksu Elektry.
            "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

            Skomentuj

            • MyszkaZ
              Erotoman
              • Dec 2005
              • 535

              #7
              Wiem duzo na ten temat, wynika to z mojego wczesniejszego zainteresowania psychologia. Ale nie bede sie podczas wyrazania subiektywnej opinii podpierala faktami ksiazkowymi Pisze o tym, co czuje, a nie o tym, co wyczytalam.
              Nikt nie gani: pytanie=odpowiedz.
              Even though she seems so high
              He knows that she can't fly
              and when she falls out of the sky
              He'll be standing by

              Skomentuj

              • manus dei
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 420

                #8
                MyszkaZ subiektywna opinia zawsze ma się nijak do faktów, subiektywność jest domeną moherowych beretów w ostatnich czasach. No i moje stwierdzenie odnosiło się do ogółu, a zwłaszcza tych najbardziej zgorszonych, że zanim zaczną oceniać i gwałtownie zaprzeczać to powinni zapoznać się z prawdą.
                "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Lubię je, o ile są dobrze napisane. Nie mam nic przeciwko.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • tjeN
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2005
                    • 201

                    #10
                    W takich opowiadaniach podniecający jest fakt dojżałej i doświadczonej kobiety a nie fakt że to matka. Czy w jakimkolwiek opowiadaniu wyobrażaliście siebie uprawiąjącego sex z kimś z rodziny? Bo ja nie a troche tego się naczytałem. Niewiem wogule coma piernik do wiatraka. Opowiadania jest o "jakiejs" matce i o "jakimś" syniu a nie o mnie i mojej matce więc w czym problem?

                    Skomentuj

                    • Monula
                      Ocieracz
                      • Dec 2005
                      • 154

                      #11
                      Jestem zaskoczona że ktos czerpie inspiracje z mojego tematu i pisze nowy.
                      To co ja opisywałam,to zwykła ciekawość,która została zaspokojona.I już.Nie mam zadnych fantazji tego typu.

                      W wieku 11-12 lat,podobnie jak Redechmist,byłam bardzo ciekawska,i widok mojego taty tez bardzo mnie ciekawił.a nie było w tym nic,poza naturalnym odruchem ciekawosci.

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        Napisał rojze
                        Lubię je, o ile są dobrze napisane. Nie mam nic przeciwko.
                        Nic dodac, nic ujac... ale rodzicie i proba wyobrazenia ich sobie w sypialni jest dla mnie traumatyczna
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • YoungStallion
                          Perwers
                          • Jul 2005
                          • 1184

                          #13
                          Podpisuje sie pod Rojze i Benderem. Czyta sie fajnie ale ciągot do rodziny nie mam zadnych.
                          Rownie dobrze moglyby to byc opowiadania o jakiejkolwiek dojrzałej kobiecie i mlodszym od niej sporo gościu
                          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                          Stanisław Lem

                          Skomentuj

                          • Enea
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1010

                            #14
                            nie lubie, nie podoba mi sie

                            Skomentuj

                            • e-rotmantic
                              Perwers
                              • Jun 2005
                              • 1556

                              #15
                              Napisał manus dei
                              No tak takie to chore... zanim zaczniecie ganić i potępiać dowiedzcie się czegoś na temat kompleksu Edypa i kompleksu Elektry.
                              Kompleks Edypa w rozumieniu współczesnej psychologii nie ma nic wspólnego z pociągiem seksualnym syna do matki, a kompleks Elektry nic wspólnego z pociągiem seksualnym córki do ojca. Przynajmniej w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca, chociaż psycholog stwierdził u mnie kompleks Edypa, jak miałem 21 lat(!)

                              Obydwa kompleksy, przynajmniej według Freuda, ale i nie tylko, przechodzi każdy z nas we wczesnym dzieciństwie, i nie polegają one bynajmniej na fizycznym pożądaniu jednego z rodziców. Dziecko jest po prostu zazdrosne o rodzica przeciwnej płci w sensie MENTALNYM. Prawidłową koleją rozwoju dziecka jest, aby około 5., 6. roku życia, w wyniku lepszego rozumienia porządku rzeczy na tym świecie, zupełnie zapomniało (tak jak zapomina się sny) i zaniechało takich nieprawidłowych emocji. Ów "zapomnienie" nie jest oczywiście całkowite. Cały kompleks zostaje zepchnięty do podświadomości. "Porażkę" z dzieciństwa "odbijamy" sobie w życiu dorosłym, kiedy to bezwiednie, podświadomie właśnie, szukamy partnera płci przeciwnej, który jest w miarę możliwości podobny do rodzica płci przeciwnej. Stąd też Freud miał niemal "obsesję" na punkcie tych dwóch kompleksów, gdyż twierdził on, że to one ustalają bieg życia jednostki, a skoro jednostki, to wszystkich ludzi, a więc mówiąc krótko, rządzą światem.

                              Natomiast kompleks Edypa / Elektry jako schorzenie psychiczne ma miejsce wtedy, gdy "porażka" poniesiona w dzieciństwie zamiast zmobilizować do "walki" o partnera w życiu dorosłym, powoduje totalne zamknięcie w sobie i strach. W efekcie objawia się to dużymi problemami i strachem w kontakcie z płcią przeciwną. Taka osoba cierpi samotność. W jej rozumieniu jest samotna, ponieważ jest nieśmiała lub wstydliwa. A prawda leży ukryta głęboko w podświadomości, która panicznie boi się odrzucenia, "porażki" podobnej do tej z dzieciństwa, kiedy to dziecko zostało "odrzucone" przez rodzica płci przeciwnej.

                              Tylko żebym nie został źle zrozumiany. Kompleks Edypa / Elektry jest tylko jednym z wielu możliwych powodów problemów w kontaktach z płcią przeciwną. A czy jest nim faktycznie, to może chyba stwierdzić jedynie psycholog.

                              To tak pokrótce o rzeczonych kompleksach dla rozjaśnienia sprawy. Mam nadzieję, że nie zanudziłem.



                              Napisał tjeN
                              W takich opowiadaniach podniecający jest fakt dojżałej i doświadczonej kobiety a nie fakt że to matka. Czy w jakimkolwiek opowiadaniu wyobrażaliście siebie uprawiąjącego sex z kimś z rodziny? Bo ja nie a troche tego się naczytałem. Niewiem wogule coma piernik do wiatraka. Opowiadania jest o "jakiejs" matce i o "jakimś" syniu a nie o mnie i mojej matce więc w czym problem?
                              tjeN, no właśnie dotknąłeś sedna sprawy. Piernik do wiatraka jednak coś ma. Dlaczego zestawia się w tych opowiadaniach matkę z synem zamiast chłopaka z matką jego kolegi na przykład? W tym drugim przypadku przecież też mamy dojrzałą i doświadczoną kobietę. Dlaczego autor opowiadania robi akurat takie "niemoralne", kazirodcze zestawienie, skoro nikt z czytających ani pewnie on sam nie odnosi takiej fantazji do samego siebie? Mnie osobiście zawsze podnieca tylko to, na co sam miałbym, przynajmniej hipotetycznie, ochotę, a opowiadania "matka - syn" są tutaj ciekawym wyjątkiem, który chcę w tym wątku, z Waszą pomocą, jakoś wyjaśnić.


                              Napisał Monula
                              Jestem zaskoczona że ktos czerpie inspiracje z mojego tematu i pisze nowy.
                              To co ja opisywałam,to zwykła ciekawość,która została zaspokojona.I już.Nie mam zadnych fantazji tego typu.
                              Monula, Twój wątek był jedynie kroplą, która przelała kielich. Już wcześniej chciałem postawić na forum ten temat, tylko jakoś zapomniałem. Gdy przeczytałem Twój wątek i wypowiedzi pod nim, to przypomniałem sobie o sprawie i stworzyłem niniejszy. A prawdziwą inspiracją były liczne na tym forum, i nie tylko, kazirodcze opowiadania erotyczne.
                              Last edited by e-rotmantic; 26-01-06, 09:22.

                              Skomentuj

                              Working...