Adopcja przez pary homoseksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • evika
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1083

    Gucio, dokładnie. Tak własnie bym odpowiedziała rojze.
    Dorzuce jeszcze od siebie tyle,ze nasz obecny swiat wyglada, jak wygląda. Ogół, póki co nie toleruje homoseksualizmu (przynajmniej w naszym kraju). Dlaczego więc mamy skazywać dzieci na 'napietnowanie, ostracyzm, przesladowania? Może za 200 lat to bedzie wygladało inaczej, ale dzis jest, jak jest, nie oszukujmy się

    Rojze! Nie zyjemy w prózni, tylko własnie w tym społeczeństwie, i niektóre obszary maszego zycia wymagaja realizacji w tym własnie społeczeństwie.

    Skomentuj

    • brzydula
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 31

      DLa mnie dziecko powinno się wychowywać nie koniecznie w " typowej rodzinie " ale w rodzinie gdzie partnerzy się KOCHAJĄ !
      aa pozatym myślę,że jak bachorek ma się męczyć w jakimś domu dziecka czy coś ..
      to napewno lepiej mu będzie właśnie a taką parą.
      Nigdy nie dyskutuj z debilem,


      sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświaczeniem.

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        Czy myslisz,ze jak rówiesnicy będą mu niewybrednie dokuczać, bo ma np. dwóch tatusiów, to będzie mu dobrze?

        Skomentuj

        • brzydula
          Świętoszek
          • Mar 2007
          • 31

          Napisał evika
          Czy myslisz,ze jak rówiesnicy będą mu niewybrednie dokuczać, bo ma np. dwóch tatusiów, to będzie mu dobrze?
          Myślę, że lepiej niż mają mu dokuczać z powodu braku rodziców
          ewent. rodziców alkoholików oraz z innymi zboczeniami.
          Nigdy nie dyskutuj z debilem,


          sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświaczeniem.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            Napisał evika
            Czy myslisz,ze jak rówiesnicy będą mu niewybrednie dokuczać, bo ma np. dwóch tatusiów, to będzie mu dobrze?
            Wiesz, mi rówieśnicy także dokuczali niewybrednie, bo nosiłam okulary.
            Dzieci dokuczają także z powodu tuszy, nietypowych ubrań, rudych włosów, piegów, seplenienia, odstających uszu i tysiąca innych powodów.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • evika
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1083

              to sie nazywa "odwracać kota ogonem". A co powiecie na temat dokuczania dorosłych?? Oni sa jeszcze mniej wybredni, zwłaszcza w tym temacie. Na tematy okularów juz raczej nie dokuczają. Nie udawajcie,że nie widzicie róznicy. Tak gdzieś za 200 lat bedzie w tym temacie ok.Nie mozna walczyc ze stereotypami i ciemnogrodem zaczynając od adopcji dzieci. To powinien byc raczej element końcowy procesu. Najpierw jednak proponuje oświatę w tym temacie
              Last edited by evika; 13-03-07, 15:57.

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                Nie sprowadzajmy rzeczy nienormalnych do normalnych.

                Gdyby geje mieli mieć dzieci to mieliby takie fizjologiczne możliwości.
                A nie mają Proste i oczywisce

                Dla mnie to oczywista dewiacja i jestem tego pewien. Nie mam nic przeciw nim bo w lozku kazdy ma prawo robic co chce i mnie to nie obchodzi.
                Dziecko jest jednak dodatkowym elementem w tej układance. Jeśli samo nie wybierze to moim zdaniem w zadnym wypadku nie powinno sie zezwalac na adopcje przez pary homoseksualne.
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • PabloBi
                  Świętoszek
                  • Mar 2007
                  • 7

                  Co do adopcji dzieci przez pary homosexualne nie mam raczej zadnych zastrzezen byle dziecko bylo kochane i odpowiednio traktowane. Przeciez spotykamy sie zarowno z samotnymi matkami czy ojcami to dlaczego w wychowaniu dziecka nie moze byc dwoch mezczyzn jak i dwie kobiety.Tu raczej chodzi o wychowanie dziecka a nie kto i z kim je bedzie mial.

                  Skomentuj

                  • Ludek90
                    Świntuszek
                    • May 2007
                    • 81

                    Całym sercem na nie. Tu nie chodzi np . o to że nie lubię gejów- nic do nich nie mam. Ale popatrzcie z punktu widzenia dziecka. Spyta się kiedyś: a gdzie jest tata?? Kobieta (jeśli to lesbijki) odpowie mu:
                    1Taty nie ma wyjechał gdzieś....
                    2Nie masz taty, tata umarł
                    3Tata to dla ciebie np Ewa
                    Pierwszą i drugą odpowiedzią okłamiemy swoje dziecko natomiast trzecią narazimy chłopca na wyśmiewanię się z niego przez rówieśników. A więc niech się trzymają za ręke i żenią ale nie adopcja

                    Skomentuj

                    • elnotcho
                      Świętoszek
                      • Feb 2007
                      • 34

                      Na nie i to zdecydowanie na nie!!!
                      Dlaczego? Po pierwsze z wyżej wspomnianych powodów (wytykanie, wyszydzanie i setki innych miłych dla dziecka rzeczy)...
                      Po drugie wyobraźmy sobie, że takie dziecko ogląda bajkę i widzi tam mamę, tatę i np. dziecko. I zaczyna się zastanawiać dlaczego u niego jest tata i tata albo mama i mama, dlaczego u niego jest inaczej?. I prawdopodobieństwo, że to dziecko będzie w przyszłości poszukiwało takiego modelu (homoseksualnego) życia jest ogromne...
                      Last edited by elnotcho; 21-05-07, 18:45.
                      Always look on the bright side of life

                      Skomentuj

                      • Martin81
                        Świętoszek
                        • Jun 2007
                        • 25

                        Jestem jak najbardziej na NIE

                        Dlaczego?
                        Bo to nie zgodne z naturą człowieka. Po to jesteśmy tak a nie inaczej wyeluowani aby się tego trzymać. W jednym z wcześniejszych postów wyczytałem, że jęsli "homo" chcą mieć dzieci niech je sobie spłodzą.
                        Krótko i na temat.
                        Nie chce tu pisać textów typu "model rodziny" itp jednak nie miesci mi się to w głowie i koniec. Mozecie pisać, że jestem nietolerancyjny, zacofany itd, mam to gdzieś! Pary homosexualne niech się żenią/wychodzą za mąż, niech się rozliczają razem, dziedziczą, wogóle niech sobie robią co chcą ale od dzieci precz! Jak wiemy dzieci biorą przykład z rodziców. Prawda? Czy takie dziecko bedzie miało szansę na prawidłowy rozwój? Raczej nie, bedzie brało przykład ze swoich rodziców i TO jest ponad wszelką wątpliwość udowodnione. Dlatego badźmy realistami i przestańmy o tym dyskutować. Naprawde nie ma o czym!

                        Skomentuj

                        • uuee6543
                          Świętoszek
                          • Mar 2007
                          • 8

                          Napisał elnotcho
                          I prawdopodobieństwo, że to dziecko będzie w przyszłości poszukiwało takiego modelu (homoseksualnego) życia jest ogromne...
                          Tak myślisz? A przytoczysz jakieś badania czy tylko własne opinie?

                          Obiektywizm oparty na uprzedzeniach...
                          Napisał Martin81
                          W jednym z wcześniejszych postów wyczytałem, że jęsli "homo" chcą mieć dzieci niech je sobie spłodzą.
                          Krótko i na temat.
                          A uważasz, że homo są bezpłodni? Powiedz, co mają zrobić z dzieckiem, którego biologiczna matka (z wcześniejszego związku, zapłodnienia in vitro lub zrodzonego przy pomocy zaprzyjaźnionego kolegi) lub ojciec (podobnie) nagle zginą, a pozostanie ich wieloletni partner z którym dziecko wiele lat żyło pod jednym dachem i nazywało mamą/tatą? Czy w takiej sytuacji dziecko ma wylądować w domu dziecka?

                          Poczytajcie: http://lysakowski.wordpress.com/2007...acja/#more-465

                          Skomentuj

                          • elnotcho
                            Świętoszek
                            • Feb 2007
                            • 34

                            Napisał uuee6543
                            Tak myślisz? A przytoczysz jakieś badania czy tylko własne opinie?

                            Obiektywizm oparty na uprzedzeniach...
                            Dokładnie tak myślę, powiem więcej, jestem o tym przekonany. Znam osobiście 4 takie pary, z którymi rozmawiałem na ten temat i wszystkie potwierdzały, że właśnie tak mają zamiar wychowywać swoje dzieci, bo nie ma w tym absolutnie nic złego.

                            A jeśli chodzi o badania to nie przytoczę bo nie widzę najmniejszego sensu.

                            P.S. Kompletnie mnie nie znasz, więc nie oceniaj.
                            Always look on the bright side of life

                            Skomentuj

                            • Albinoska
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2009
                              • 207

                              Napisał PabloBi
                              Co do adopcji dzieci przez pary homosexualne nie mam raczej zadnych zastrzezen byle dziecko bylo kochane i odpowiednio traktowane. Przeciez spotykamy sie zarowno z samotnymi matkami czy ojcami to dlaczego w wychowaniu dziecka nie moze byc dwoch mezczyzn jak i dwie kobiety.
                              Brawo. Jestem podobnego zdania.
                              A z tym wyśmiewaniem... To znaczy, że trzeba edukować od małego, że nie zawsze musi być zestaw "mama+tata" :]
                              - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
                              - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
                              – ... Bo głupi jesteś.

                              Skomentuj

                              • kenta
                                Ocieracz
                                • Feb 2005
                                • 178

                                Napisał Martin81
                                Jestem jak najbardziej na NIE

                                Dlaczego?
                                Bo to nie zgodne z naturą człowieka. Po to jesteśmy tak a nie inaczej wyeluowani aby się tego trzymać. W jednym z wcześniejszych postów wyczytałem, że jęsli "homo" chcą mieć dzieci niech je sobie spłodzą.
                                Krótko i na temat.
                                Nie chce tu pisać textów typu "model rodziny" itp jednak nie miesci mi się to w głowie i koniec. Mozecie pisać, że jestem nietolerancyjny, zacofany itd, mam to gdzieś! Pary homosexualne niech się żenią/wychodzą za mąż, niech się rozliczają razem, dziedziczą, wogóle niech sobie robią co chcą ale od dzieci precz! Jak wiemy dzieci biorą przykład z rodziców. Prawda? Czy takie dziecko bedzie miało szansę na prawidłowy rozwój? Raczej nie, bedzie brało przykład ze swoich rodziców i TO jest ponad wszelką wątpliwość udowodnione. Dlatego badźmy realistami i przestańmy o tym dyskutować. Naprawde nie ma o czym!
                                Po przeczytaniu tej wypowiedzi,nie muszę już pisać ani słowa .
                                Myślę dokładnie tak samo jak cytowany wyżej kolega.
                                K.

                                Skomentuj

                                Working...