W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss z lodem ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Filemon
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 9

    Piss z lodem ?

    witam wszystkich.

    Wczoraj, gdy moja kobieta zajmowala sie mna, a dokladnie calowala i piescila ustami penisa, trwalo to moze ok 15 min. Bylo mi cholernie dobrze (no bo jak inaczej, siedzialem wygodnie na fotelu, ona na kolankach zajmowala sie mna. Bylem bardzo podniecony, rowniez odczulem ze moj penis jest bardzo czuly, kazdy maly pocalunek sprawial ze czulem sie jak chodzaca bomba...
    ...nagle kochanie moje moje mowi... "ze leci ci"... nie, to nie byla sperma,, tylko lekki z mala iloscia mocz... bylo dziwne to ze nie czulem tego ze moge zaraz "popuscic"
    W tym wszystkim dobre bylo to ze podobalo nam sie, troxche jeszcze polecialo, na twarz i do buzi,, i po chwili mialem obfity orgazm.
    Ktos to przezyl? napewno! chetnie poczytam.

    pozdrawiam cieplo.
    Pieprz mnie, patrz mi w oczy maleńka kiedy... i jeszcze raz... pieprz mnie!
  • sexuality
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 6

    #2
    Npewno to był mocz?
    A może wydzielina przed wytryskowa,taka lepka
    Bo coś mi się niewydaje aby to był mocz....

    Skomentuj

    • tacobell
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 25

      #3
      Napisał sexuality
      Npewno to był mocz?
      A może wydzielina przed wytryskowa,taka lepka
      Bo coś mi się niewydaje aby to był mocz....

      albo lejesz albo tryskasz, ew wlasnie wydzielina przed wytryskowa, tuz przed ograzmem, wskutek silnego podniecenia

      Skomentuj

      • Filemon
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 9

        #4
        hmm, nie wiem, nie wydaje mi sie i nam ze bylo to leppkie, raczej rzadkie i calkiem sporo tego bylo. "wydzielina", wiem o czym mowisz tacobell, ale to bylo cos innego, tak jakbym wypił szklanke wody i ta woda zleciala po mnie i wyleciala prosto z kutasa

        pozdrawiamy cieplo forumowiczow
        Pieprz mnie, patrz mi w oczy maleńka kiedy... i jeszcze raz... pieprz mnie!

        Skomentuj

        • zabrze69
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 9

          #5
          A co twa kobieta?

          Jaka była reakcja twej kobiety?

          Skomentuj

          • Iwo_79
            Świętoszek
            • Feb 2007
            • 27

            #6
            nie pamietam dokładnie, ale czytałem chyba o tym, że nie jest mozliwe oddawanie moczu tuż przed wytryskiem... ale... może ktoś jest na bierząco i może się "fachowo" o tym wypowiedzieć. zaciekawiło mnie to.
            piszesz, że podobało się wam to no i jeśli tak jest to wszystko OK

            mi się coś takiego jeszcze nie przytrafiło.
            "...opinia publiczna to dziwka..." - Napoleon

            Skomentuj

            • Filemon
              Świętoszek
              • Jan 2007
              • 9

              #7
              Co na to moja kobieta? hmm... pozytywnie raczej, pierwsze co to wielkie oczy i... "leci.." uslyszalem , i dalej "robila swoje", a mnie rozwalalo na fotelu. Byłem tak czuły, tzn moj kutas (ach jak to brzmi, ze nie moglem spokojnie wysiedziec,, a po chwili osiagnalem orgazm, rowniez mokry oczywiscie ale to juz byla jak najbradziej sperma, no bo jak inaczej

              pozniej chwile o tym rozmawialismy, ze "kochany, miales to pierwszy raz...." , "kochanie, wiem.... podobalo ci sie?, bo mnie bardzo" "mnie rowniez, bylo ciekawie..." i dali sobie buzi zakochani

              Ogolnie bardzo pozytywnie, i jak najabrdziej rozmowa o tego typu sprawach jest wskazana, bo kto wie nastepnym razem moze bedzie jeszcze inaczej, wiecej i mocniej i ciekawie i ... sex to za****sta sprawa!

              pozdrawiam wszystkich korzystajacych z tej opcji
              Pieprz mnie, patrz mi w oczy maleńka kiedy... i jeszcze raz... pieprz mnie!

              Skomentuj

              • zabrze69
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 9

                #8
                to niezle.Pissing obustronny to fala przyjemnosci.Ciekawe jak daleko jestescie z swojimi igraszkami od pierwszego razu.

                Skomentuj

                • Księciunio
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 348

                  #9
                  Z tego co wiem to jesli jestes podniecony to blokuje sie "ujscie" moczu na rzecz "ujscia" spermy. wg mnie nie ma szans na to aby to byl mocz. pozdrawiam.
                  Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                  Skomentuj

                  • vincentoo
                    Świętoszek
                    • Jan 2007
                    • 30

                    #10
                    naprawde dziwne to co piszesz:/ pierwszy raz słysze o czymś takim!!!

                    Skomentuj

                    • PSJ
                      Ocieracz
                      • Dec 2016
                      • 198

                      #11
                      Zawsze tak jest nie przejmuj sie

                      Skomentuj

                      Working...