W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najlepszy alkohol

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #31
    Inna nazwa ale chodzi o to samo bo potem pisali wszystko nie tylko piwo

    Skomentuj

    • tabula rasa
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 640

      #32
      Fuj,rozcieńczanie absyntuPity nierozcieńczony wcale nie pali,mimo 70%,A efekty jakie potrafią być,matko jedyna,żonę mojego kumpla,na urodzinach u innego,tak trafiło,że jej się na szczerość zebrało.No i dowiedział się kolega że ma rogi jak łoś.
      Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

      Skomentuj

      • Woland
        Banned
        • Jul 2005
        • 259

        #33
        A wiecie wogole z czego absynt jest robiony???


        ps. a tak na marginesie, w polsce od poczatku roku 2005 absynt jest juz legalnie produkowany..

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #34
          Woland a to mnei zszokowales hyhy absynt jest produkowany z piołunu prawda?? i destylatow itp. we Francji kiedys zakazali produkcji bo podomno mial on jakis zly wplyw na uklad nerwowy
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • Woland
            Banned
            • Jul 2005
            • 259

            #35
            Napisał Sama słodycZ
            Woland a to mnei zszokowales hyhy absynt jest produkowany z piołunu prawda?? i destylatow itp. we Francji kiedys zakazali produkcji bo podomno mial on jakis zly wplyw na uklad nerwowy
            Zakazali bo "podobno" byl halucynogenny, a faktycznie jest na bazie piolunu...polmos z zielonej gory ma licencje jako jedyny...

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #36
              oo widzisz no i gitarra... wiadomo ze co polskie to dobre slyszalam ze produkuja to w hiszpani i Czechach no i prosze prosze w Polsce tez... hoho
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • Woland
                Banned
                • Jul 2005
                • 259

                #37
                francja, belgia, holandia ...i juz

                Skomentuj

                • tabula rasa
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  #38
                  Ten od żabojadów jest najlepszy,nigdy się nie upodliłem na tyle żeby mieć halucynacje,ale wszystko przedemnąA zły wpływ na kobiety potwierdzam z całą mocą.
                  Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #39
                    aa no dlatego rojze ostrzeglam ze scina latwo generalnie na kobiety to kazdy alkohol zle wplywa jakbym wam wypisala wszystki eteksty wszystkie sytuacje to byscie sie posikali
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • nowicjusz
                      Ocieracz
                      • Feb 2005
                      • 101

                      #40
                      Slodka to wypisz chetnie sie posmiejemy, zwlaszcza ze smiech to zdrowie

                      A co do historii i wszystkiego o absyncie to czytajcie pod linkiem od Bendera albo na wikipedi

                      Skomentuj

                      • Sama słodycZ
                        Erotoman
                        • Jun 2005
                        • 482

                        #41
                        aa tam no na przyklad
                        -na imprezie klasowej robionej na statku o ktorym juz nie raz wspominalam tancowalam z kolega z klasy i w pewnym momencie w jednej sekundzie upojenie alkoholowe sieglo zenitu i se zachwialam i polecialam na tort a kolega na mnie aaa i jeszcze stluklismy 60 kieliszkow szampana

                        -hm... no co tam jeszcze... moja kolezanka pijana zabrali jej buta a ona si epoplakala i zdjela drugiego i biegajac na boso pytala ludzi czy nie widzieli prawego buta eheh

                        -co tam jeszcze w wakacje zakladalam z kolezanka chustki na glowe zeby nas slonko nie przygrzalo i pewnego wieczoru podczas regularnych lipbacji bilysmy sie kijami i ona chciala zawiazac chustke i schylila sie szybko na dol zeby wlosy zarzucic do przodu coby bylo jej latwo zawiazac chustke i delikatnie mowiac wbila sobie kij w sam srodek czola

                        - a ja ostatnio z klega po kilku drinkach zaczelismy klucic sie o gwaizdozbior Wieli woz ze dyszel sie nie przyczepia do konikow tylko rolnik owy woz pcha sila wlasnych miesni eheh

                        oraz tekty typu :
                        -papieros mi sie wdeptal w buta
                        -piwo mi sie zaplatalo w zeby
                        -najlepsze sa samochody na baterie prostota sama w sobie jest doskonala
                        -co ie cieszysz jak konsa dupa do bata
                        -co sie smiejesz jakbys se seru najadl
                        -wygladasz jak szopen po nieudanym koncercie
                        itp.

                        no i oczywiscie seria zwierzen niekontrolowanych o ktorych powiem jak ulegne zdradzieckiej mocy napojow wyskokowych hehe
                        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                        Skomentuj

                        • nowicjusz
                          Ocieracz
                          • Feb 2005
                          • 101

                          #42
                          to otworz barek Twojego Taty i uzycz sobie kilka trunkow, jak juz zaczna dzialac to usiadz przed kompem i drukuj nam wszystkie co ciekawsze zwierzenia

                          Skomentuj

                          • Sama słodycZ
                            Erotoman
                            • Jun 2005
                            • 482

                            #43
                            ehhe ale to nie dzis musze nauczyc sie chodzic spac o normalnych porach a jutro mam klasowa bibe ktora zostala przesunieta z dzisiaj na jutro a alkohol dziala na mnie jak wykrywacz klamst i czesto rozwaizuje mi sie jezyk jesli chodzi sex na trzezwo nie jestem w stanie mowic tego co mowie w chwili upojenia % ok koniec gledzenia ide lulu hehe papa kolorowych koszmarkow kochani
                            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                            Skomentuj

                            • Falcon
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2005
                              • 369

                              #44
                              Jakub to juz wiem czemu mi wyszukiwarka nic nie znalazla Sorki ale widze ze i tak temiacik jest ciekawy i troche o czym innym wiec warto bylo
                              Sama ja mam dokladnie odwrotnie po alkocholu siedze cicho jak mysz pod miotla co by czegos nie chlapnac nieodpowiedniego bo nieraz tak bywalo, no chyba ze alkocholu jest za duzo to puszczaja wszelkie hamulce i leca historie z zycia prawdziwe i nieprawdziwe i na dugi dzien udaje glupiego w stylu : ja cos takiego powiedzialem?? nie mozliwe to ten alkochol nic nie pamietam, a na szczescie mi sie nie zdazylo zeby mi sie film urwal bo ja znam moich kolegow koledze wmowili z jaka dziewczyna to spal tej nocy a na prawde spal z noga od stolu pod tymze stolem
                              Swoja droga teraz tez jestem na lekkim humorze wiec jakby co nic nie pamietam
                              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #45
                                Nie pamiętam, kiedy się się ostatno upiłam. Ale to musiało być bardzo dawno. W każdym razie zwykle w takich stanach rozpaczliwie płakałam. albo byłam bardzo złośliwa.
                                Lekko wstawiona byłam ostatnio w zeszłym roku. Zachowywałam się zupełnie zwyczajnie.
                                Nie znaczy to, że nie piję alkoholu. Po prostu mam wyczucie.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...