Problem z masturbacją i skórą

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dolek
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 9

    #16
    ej ale ja to chce robic bez skóry tylko dla tego ze ponoć bez skóry jest 100% lepiej a i ja mam dziewczyne ale żaden seks nie w chodzi w gre stary ja mam 14 lat narazie musi mi rączka wystarczyć

    Skomentuj

    • hefalumpka
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 146

      #17
      Po pierwsze mam nadzieje ze to STARY nie do mnie bylo. Bo ja wyrazam sie w formie zenskiej nie meskiej jak zauwazyles (no ale co wymagac od 14 latka). To idz sobie do innej..nie wiem kub sztuczna cipke czy jak to sie nazywa w sklepie internetowym.
      Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

      Skomentuj

      • DarkAngel
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1020

        #18
        Napisał dolek
        ej ale ja to chce robic bez skóry tylko dla tego ze ponoć bez skóry jest 100% lepiej
        Brak mi słów.
        Ręce opadają.
        Czy Ty siebie chłopaku w ogóle czytasz?
        Ponoć jest 100% lepiej? Widocznie dla Ciebie NIE!
        Omfg, jeśli swe życie seksualne zamierzasz opierać w przyszłości na opiniach innych, nie wczuwając się w realne potrzeby swoje i partnerki... To ja takowej bardzo współczuję i od razu radziłbym zmianę chłopaka...

        Nie sugeruj się tym, co piszą, mówią i myślą inni.
        MASZ swój rozum.

        PS. Młody wiek nie usprawiedliwia tego, co piszesz, skoro przebywasz na forum o takiej tematyce.
        Sama obecność tu wymaga już jakiegoś "poziomu", jeśli zamierzasz w życiu forum aktywnie uczestniczyć...

        Hefalumpka:
        Jeśli moderatorzy usunęliby ten temat, to powinni także usunąć setki innych, które również są beznadziejne i powtarzające się...
        Takie życie.
        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

        Skomentuj

        • dolek
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 9

          #19
          dzieki za rade ale ja mam swoje zdanie tylko chce sprubowaci czegoś innego

          Skomentuj

          • jet-set
            Ocieracz
            • Oct 2006
            • 117

            #20
            Napisał dolek
            dzieki za rade ale ja mam swoje zdanie tylko chce sprubowaci czegoś innego
            No to spróbuj czegoś innego ale nie kieruj się tym co dla kogoś jest dobre bo to wcale nie musi się Tobie podobać.

            Podpisuję się obiema rękami pod tym co Ci już napisali, jesteś jeszcze młody i dużo jeszcze przed Tobą. Polecam czytać wątki a na pewno znajdziesz coś do wykorzystania dla siebie. A dziewczyny też mają swoje sposoby i jak już do tego dojdziecie ze swoją panną to ona pewnie Cie też jeszcze zaskoczy. I tego Ci życzę
            Jet-Set
            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

            Skomentuj

            • dolek
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 9

              #21
              dzięki ale mnie to martwi ze jak ja sciągne ta skóre to potem ona mnie uciska tam na dole za zoledziem to chyab nie normalnie nie ?

              Skomentuj

              • DarkAngel
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1020

                #22
                Napisał dolek
                dzięki ale mnie to martwi ze jak ja sciągne ta skóre to potem ona mnie uciska tam na dole za zoledziem to chyab nie normalnie nie ?
                Grrr... NIE, to nie jest normalne. Nic nie powinno uciskać, wszystko powinno być komfortowe, bez bólu, ucisków itp.

                Geez... Po co mielić w kółko to samo? Przecież już Ci napisałem co możesz z tym zrobić... Uciskanie powinno minąć, jeśli będziesz tę skórę rozciągać...

                I jeśli poprzestaniesz na martwieniu się - stojąc w miejscu,
                to może to być później Twym problemem, więc działaj a nie marudź.
                >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                Skomentuj

                • dolek
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 9

                  #23
                  [QUOTE=DarkAngel]Grrr... NIE, to nie jest normalne. Nic nie powinno uciskać, wszystko powinno być komfortowe, bez bólu, ucisków itp.

                  to straszne jestem jakis inny ma jakiegos zpesutego fiuta

                  Skomentuj

                  • glizdziarz
                    Banned
                    • Sep 2005
                    • 1981

                    #24
                    Dolek ile ty masz lat? P...lisz bez sensu, nic nie masz popsutego, no może jedynie pod kopułą. ja w wieku 12-14 lat miałem podobnie a przez częste i cierpliwe zabawy problem znikął. Tutaj dobrze zadziała złota maksyma masochistów "Przez cierpienie do rozkoszy".
                    A ta w ogóle to zamknąć temat

                    Skomentuj

                    • DarkAngel
                      Perwers
                      • Nov 2006
                      • 1020

                      #25
                      Ano zamknąć, zamknąć.
                      Wszystko, co można było w tej kwestii powiedzieć już zostało powiedziane.

                      PS. Dolek, bierz się lepiej za "czytanie ze zrozumieniem", może do swej matury się tego nauczysz, bo jak na razie to... Nie rysuje się przed Tobą moim zdaniem świetlana przyszłość, jeśli chodzi o to...

                      Pozdrawiam ostatecznie.
                      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                      Skomentuj

                      Working...