Kobiety. Jaki macie sprzęt do masturbacji?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raija
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 416

    #61
    Wszelaki. Przetestowalam juz chyba wszystko z takich bardziej standardowych rzeczy. I ze wszystkiego najbardziej lubie i polecam masazer do lechatczki. mozna naprawde odleciec. choc tez trzeba stosowac nie za czesto bo to sa dosc silne bodźce i z czasem powoduja zmniejszenie wrazliwosci lechtaczki i odczucia juz nie są tak intensywne. ale wystarczy odczekac jakis czas i znowu wszystko wraca do normy.
    A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

    Skomentuj

    • Alex_Andra
      Świętoszek
      • Mar 2014
      • 4

      #62
      Ja regularnie paluszki i prysznic, zastanawiam się jednak nad kupnem wibratora łechtaczkowego, można sprawdzić w temacie o kobiecej masturbacji mojego autorstwa. Mile widziane każde porady, chciałabym coś solidnego i trwałego. dobrze jakby działał pod wodą

      Skomentuj

      • ziger
        Ocieracz
        • Sep 2013
        • 163

        #63
        A czy kupujecie większe wibratory od penisa swego faceta ?

        Skomentuj

        • nicola_1985
          Świętoszek
          • May 2014
          • 1

          #64
          Uważam że lepiej nie szaleć z wielkością bo jeśli się przyzwyczaimy do większego rozmiaru to niestety potem nasz partner może nas nie zadowolić. Ja mam rozmiar wibratora zbliżony do wielkości penisa mojego partnera lubię zamawiać w internecie
          Last edited by iceberg; 04-05-14, 10:18. Powód: użytkownicy tego forum są mądrzy i umieją szukać - reklamy nie potrzebujemy

          Skomentuj

          Working...