W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja w PKS'ie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kochana
    Banned
    • Jul 2005
    • 249

    #16
    Ja nie mam wątpliwości żeby uwierzyć w historię autora tego wątku.. Sama miałam ciekawą historię w autobusie

    Siedzieliśmy na końcu z moim chłopakiem i zrobiłam mu lodzika, bo tak mnie słodko do tego podpuścił Polecam wszystkim, bo doznania są ciekawe, tak samo jak myśl że ktoś was przyłapie.. Niesamowita sprawa A jak podnieca mmm..

    Skomentuj

    • picasso_24
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 24

      #17
      Napisał Kochana
      Ja nie mam wątpliwości żeby uwierzyć w historię autora tego wątku.. Sama miałam ciekawą historię w autobusie

      Siedzieliśmy na końcu z moim chłopakiem i zrobiłam mu lodzika, bo tak mnie słodko do tego podpuścił Polecam wszystkim, bo doznania są ciekawe, tak samo jak myśl że ktoś was przyłapie.. Niesamowita sprawa A jak podnieca mmm..
      A jaki był finisch ??

      Osobiście nie masturbowałem się w autobusach lub innych pojazdach komunikacji miejskiej lub ogólnopolskiej , ale kilka razy zdarzyło się, że siedząc na przeciw pięknej dziewczyny, "maszt stawał na baczność"

      Skomentuj

      • m'n'm
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 124

        #18
        Oj, jak to dobrze że nie jeżdżę PKS'ami
        Ona M, On M;
        M'n'M to my!

        Skomentuj

        • hefalumpka
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 146

          #19
          ja kiedys zauwazylam jak pewien chlopak masturbowal sie w PKS'ie. Jechalam z kolezanka i bylysmy lekko wstawione...tak wiec mialysmy sporo odwagi On byl na koncu my par siedzen przed nim ale bylo slychac co robi wiec sie przesiadlysmy .... do niego na koniec Chlopak byl nadzwyczajnie urodziwy , ach. Zabraklo mi odwagi zeby mu pomuc ale numer telefonu mi zostawil Oczywiscie zawsze bilam sie w myslach czy zadzwonic az w koncu pech chcial ze numer zgubilam
          Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

          Skomentuj

          • kenji kun
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 8

            #20
            no cóż.......w tramwaju sam bylem xD

            Skomentuj

            • Nick Nicksonn
              Ocieracz
              • Sep 2006
              • 136

              #21
              Napisał kenji kun
              no cóż.......w tramwaju sam bylem xD
              jesteś kierowcą ?
              Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

              Skomentuj

              • kenji kun
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 8

                #22
                Napisał Nick Nicksonn
                jesteś kierowcą ?
                hehe nie ale tak się zdarzylo że jechalem jako jedyny pasażer. Wyciagnalem ''malego'' i .....

                Skomentuj

                • loe
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 4

                  #23
                  Napisał hefalumpka
                  ja kiedys zauwazylam jak pewien chlopak masturbowal sie w PKS'ie. Jechalam z kolezanka i bylysmy lekko wstawione...tak wiec mialysmy sporo odwagi On byl na koncu my par siedzen przed nim ale bylo slychac co robi wiec sie przesiadlysmy .... do niego na koniec Chlopak byl nadzwyczajnie urodziwy , ach. Zabraklo mi odwagi zeby mu pomuc ale numer telefonu mi zostawil Oczywiscie zawsze bilam sie w myslach czy zadzwonic az w koncu pech chcial ze numer zgubilam
                  No hmmm niesamowite ja to robiłem w pks-ie dość często(już nie jeżdżę), chciałem zawsze wpaść (żeby fajna laska zauważyła), ale nigdy nie pomyślałem żeby kiedyś mi się tak trafiło aby mi pomogła, a to by był zupełny odlot, niesamowita fantazja erotyczna.

                  Skomentuj

                  • Leontio
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 15

                    #24
                    "opowiadacz" Tej Historii, ściągnął Ją Z Blogu Jakieś "literata''

                    Skomentuj

                    • thomas83
                      Ocieracz
                      • May 2005
                      • 178

                      #25
                      1. w poniedziałek jechałem pociągiem z moją ex - strzeliłem jej palcóweczkę w pkp oraz popieściłem trochę jej piersi
                      2. tego samego dnia jechałem pks - gdy było już ciemno, zrobilem sobie dobrze [na foletu obok siedziała jakas pani, ale nic nie widziała]
                      3. dzis jechalem pociagiem - zrobilem sobie dobrze, ale nie doszedlem do konca, bo ktos wlazł do przedziału
                      a licznik postów bije...

                      Skomentuj

                      • Edgar
                        Świntuszek
                        • Aug 2006
                        • 48

                        #26
                        łooo masz szczęście że niejeżdze PKS bo by było z tbą cienko
                        Bo dawałem linki do Bitefightu...

                        Skomentuj

                        • Wrocławiak
                          Świętoszek
                          • Nov 2006
                          • 10

                          #27
                          Ale lodzik w PKS-ie na ostatnim siedzeniu gdy za oknami juz ciemno a autobus w szczerym polu i wszedzie ciemno..... było super

                          Skomentuj

                          • Mechanik
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 16

                            #28
                            jak dla mnie w sumie to może i podniecające ale bym tak nie zrobił nawet biorąc pod uwage te Dziecko...;P

                            Skomentuj

                            • Misiunia3
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 462

                              #29
                              PKS- brud, smród i ubustwo.

                              Cos okropnego...takie zabawy mogłbyś sobie darowac juz z samego wzgledu, ze dziecko było w autobusie.
                              Grzesznica...

                              Skomentuj

                              • extasylove
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 129

                                #30
                                no to ja sie musze przyznac,ze nigdy nie spotkalam nikogo kto by sie masturbowal w pks-ie,ale...zrobilam dobrze mojemu owczesnemu facetowimusze dodac,ze autobus byl full ludzi bo o tej porze wszyscy do szkoly i do pracy jezdzili.tlok byl niesamowity.a my siedzielismy obok siebie,mielismy na sobie kurtki,bo byla zima.on mial taka puchowa,wiec jak wsunelam mu raczke za spodnie to nikt nic nie widzial.planowalam go tylko troche podraznic,ale zanim sie zorientowalam to trysnal... bardzo szybko doszedl,widocznie bylo to dla niego niesamowite przezyciedla mnie teznikt sie nie zorientowal,a sperme wytarlam o jego bielizne i juz.to byl jeden jedyny raz w zyciu
                                "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                                Bolesław Prus

                                Skomentuj

                                Working...