Masturbacja u kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #31
    zwroc uwage na maly niuans slowny - my z Shalimar pisalismy o kobietach a ty mowisz o dziewczynach...a w takim okresie to burza hormonow... Ale nie mowie ze nie ma takich kobiet: Nie to zebym uwazal to za nalog, ale jako nawyk. Pozatym jest coś takiego, ze im wieksza akywnosc seksualna jednostki, tym jego potrzeby zwiekszaja sie (ofcourse do pewnego poziomu, jak i wieku)
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Shalimar
      Świętoszek
      • Mar 2005
      • 22

      #32
      Niekoniecznie Bender. Ja jestem już raczej kobietą, młoda bo zaledwie 22 letnia, ale jednak kobietą. A masturbuje się dość często- czasem kilka razy dziennie, nawet gdy mam partnera

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #33
        Czy ty doczytalas post do konca ?
        Przcie pisze, ze sa takie kobiety (i mam tu przyklad ), ktore poprostu to polubily, przyzwyczaily sie do tego typu aktywnosci i juz PS. taka dziewczyna to skarb A jakbym mogl jeszcze sobie na to czasem popatrzec... :>
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Kocham Was
          Świętoszek
          • Apr 2005
          • 36

          #34
          Bender, a co to jest patrzenie na kogoś jak uprawia seks? Podajesz mi tytuły książek więc jesteś oczytany. Jak nazywa się taka dewiacja?.
          __________________________________
          Kocham Was

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #35
            Samo oglądanie nie jest perwersją. Wrażenia optyczne sa najczęstrzym sposobem wzbudzania pobudzenia libidalnego. Uważane jest to za perwersje jeśli : a) ogranicza sie wyłacznie do genitaliów b) wiąże sie z przezwycięzeniem uczycia wstrętu (przygladanie sie czynnosciom wydalniczym) c)wypiera normalny cel seksualny zamiast do niego przygotowywać. (najleszy przyklad to ekshibicjoniści - pokazują swoje genitalia, aby jako świadczenie wzajemne otrzymać widok genitaliów 2 osoby.
            W tym momencie do kultury masowej nazwa brzmiec powinna voyeur i odnosi sie ogolnie do wszystkich form podgladania. Jednak zanim weszlo do powszechnego uzycia, jako termin naukowy znaczyło podgladanie czynności wydalniczych.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Kocham Was
              Świętoszek
              • Apr 2005
              • 36

              #36
              Blender, zaskakujesz mnie z tą przyjemością oglądania. Będę mósiał przyglądać się ale Tobie Shalimar a Ty zaskakakujesz mnie z tą masturbacją.
              Nie żałuję Wam tego ale chciałbym poznać faktyczny powód (praktyczny a nie naukowy i gdzieś pisany) Blendera, że lubi na to patrzeć jak dziewczyna masturbuje się i Twój powód, że mając partnera masturbujesz się.
              Wydaje mi się, że znam różne uczucia 'UCZUCIA' i chcę je zrozumieć no ale Wasze postępowania nie mieszczą mi się w żadnych uczuciach.
              Czy faktycznie to jest przyjemność patrzeć jak ktoś masturbuje się lub jest przyjemnością masturbować się jak ktoś na to patrzy?
              Jak nazywają się takie uczucia lub zachowania naukowo i nienaukowo.
              __________________________________
              Kocham Was

              Skomentuj

              • mirakla
                Perwers
                • Feb 2005
                • 805

                #37
                to podchodzi pod lekką perwersję ale ja nic złego w tym nie widzę...to dodaje pikanterii związkowi i jeśli oboje partnerzy nie widzą w tym nic zdrożnego to uważam że nic w tym takiego że lubia patrzeć...
                Kocham Was: To jest BENDER a nie Blender
                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #38
                  @Kocham Was
                  Nie wiem dlaczego ale znowu mam uczucie ze nie zabardzo idzie ci czytanie ze zrozumieniem...
                  Napisał Kocham Was
                  Twój powód, że mając partnera masturbujesz się.
                  Przecież
                  Napisał Shilmar
                  ...nie żeby mi czegos brakowało, po prostu orgazm, który zapewniam sobie sama jest zupełnie inny od tego, ktory daje mi mężczyzna
                  Jedziemy dalej
                  Napisał Kocham Was
                  Czy faktycznie to jest przyjemność patrzeć jak ktoś masturbuje się lub jest przyjemnością masturbować się jak ktoś na to patrzy?
                  Jak widać jest O ile masturbacja przed kims nie kreci mnie jakos nadzwyczajnie, to popatrzeć lubie... A zreszta - z kontekstu wnioskuje ze nie masz takich doświadczeń. Kiedy takich nabedziesz to pogadamy
                  Napisał Kocham Was
                  Wydaje mi się, że znam różne uczucia 'UCZUCIA' i chcę je zrozumieć no ale Wasze postępowania nie mieszczą mi się w żadnych uczuciach.
                  To jaka jest wg. ciebie definicja słowa "uczucie"? I napisz jakos inaczej ten ciag zdania od "Wasze...". Bo w takiej formie jest to dla mnie kontraminacja...
                  A jak mialbym nazwać to powiedziałbym przyjemnośc, pożądanie :]
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • Lwica_Elza
                    Świętoszek
                    • Mar 2005
                    • 8

                    #39
                    Napisał Dick
                    Pytanie raczej dla pań
                    Interesuje mnie czy masturbacja u kobiet jest częstym zjawiskiem czy raczej nie ... ? Jesli takl to jak to wyglada(gdzie, kiedy, czym)? Jest na forum kilka kobiet wiec myśle że chetni podzielą sie swoją wiedzą/doświadczeniami?

                    ps. witam wszystkich!
                    ja tam nie lubie..zreszta nie ma takiej potrzeby
                    BUZIACZEK :*

                    Skomentuj

                    • kuna
                      Ocieracz
                      • Jan 2005
                      • 157

                      #40
                      Napisał Kocham Was
                      Samiec onanizuje się a samiczka masturbuje się.
                      Onanizacja i masturbacja to jedno i to samo, nie ma podzialu na plcie.

                      Skomentuj

                      • Shalimar
                        Świętoszek
                        • Mar 2005
                        • 22

                        #41
                        Kocham Was- no widzę, ze Bender mnie uprzedzil i wszystko wyjasnił

                        Zaś co do patrzenia na masturbującego się partnera, partnerkę to jest tak, ze mojego mężczyzne strasznie podnieca patrzenie na mnie gdy to robię podobnie jest ze mną

                        Skomentuj

                        • dziabag
                          Ocieracz
                          • Apr 2005
                          • 97

                          #42
                          Hello All !
                          Szczerze mowiac choc praktykuje od niedawna to robilem juz z moja dziewczyna pare fajnych rzeczy i uwielbiam patrzec na Nia jak swoimi zgrabnymi paluszkami dziala na/w sobie samej bardziej od tego kreci mnie tylko gdy to Ja jestem celem jej figlarnych zabaw
                          "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

                          Skomentuj

                          • Eros
                            Świętoszek
                            • Apr 2005
                            • 29

                            #43
                            Uwielbiam jak moja kobieta pieści się sama chociaż rzadko to robi bo się krępuje ale jak już to ja wymiękam.

                            Skomentuj

                            • true_ann
                              Ocieracz
                              • Feb 2005
                              • 111

                              #44
                              zabawa sama ze soba mnie nie kreci, ale jak patrzy na mnie moj facet,to mmm

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #45
                                eros - z zachamowan tez sie da wyleczyc moja juz sie nie wstydzi ;>
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...