Połykanie dużej ilości spermy ...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prącisław
    Banned
    • Jan 2013
    • 8

    #16
    Napisał cbt100
    Czyli w najgorzej dla pani wersji mogło to być 0,01 l x 172 wytryski = 1,72 l
    RISPEKT ...
    10 ml to max? Bez żartów, nie wiem co za źródło tak podaje, chyba statystyka wg badań na Azjatach Jestem pewien, że w dniach swej dawnej chwały (+ dla argininy) wyrzucałem więcej niż stołową łyżkę, co najmniej półtora a na pewno daleko mi do rekordzistów.

    Skomentuj

    • cbt100
      Świętoszek
      • Oct 2011
      • 28

      #17
      Napisał Prącisław
      10 ml to max? Bez żartów, nie wiem co za źródło tak podaje, chyba statystyka wg badań na Azjatach Jestem pewien, że w dniach swej dawnej chwały (+ dla argininy) wyrzucałem więcej niż stołową łyżkę, co najmniej półtora a na pewno daleko mi do rekordzistów.
      Znalazłem nową pretendentkę do rekordu !

      Nie dam linka bo mnie znowu ukarają punktami karnymi , a ja te linki poprzednio dałem tak z dobrego serca w celach edukacyjnych i pewnie Admin sam też sobie pobrał ... ale nic to .
      Było minęło !
      Nowa panna (właśnie azjatka ) przez ok. 12 godzin pochłonęła ok. 300 wytrysków . To , jak piszesz , przy azjatach powinno być ok. 3 Litrów !

      Ta panna to Nanami Nanase a klip ma nazwę SDDM-059

      Tego rekordu to chyba łatwo pobić nie będzie !

      Skomentuj

      • gymhunter92
        Świntuszek
        • Feb 2013
        • 56

        #18
        Napisał Shibu
        zaraz sie porzygam obrzydlistwo
        same here
        Chcesz, to pisz

        Skomentuj

        • cbt100
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 28

          #19
          Napisał Shibu
          zaraz sie porzygam obrzydlistwo
          Właśnie ...

          Czytałem w jednej z książek pana Imielińskiego na ten temat .

          Pisał właśnie jakie są osobnicze ,skrajne odmienne zachowania seksualne - wg niego istnieje mały odsetek kobiet , które odczuwają satysfakcję seksualną przede wszystkim przy połykaniu nasienia (spermatophagia ) , inne robią to od czasu do czasu jak najdzie je ochota , jeszcze inne łykają nie lubiąc tego ale robią to dla swojego faceta , jeszcze inne robią "loda" ale bez finiszu w ustach i jeszcze takie ,które za nic w świecie nie wezmą penisa do ust .

          Ta konkretna pani musi to po prostu lubić , bo sama gratyfikacja finansowa myślę była by nie wystarczająca na takie jazdy .

          Skomentuj

          • Shibu
            Ocieracz
            • Sep 2012
            • 153

            #20
            co innego lyknac sperme podczas seksu, kiedy jest to jedna ze skladowych i tutaj w wiekszosci licza sue psychiczne doznania a nie, ze sperma jest dobra:/
            a wypijanie 0,7 l spermy ktora jednak jest zwykla wydzielina a nie jakims napojem jest wyjatkowo niesmaczne
            dla mnie nie ma tu niczego seksownego, wrecz przeciwnie
            tak samo zaden "normalny" facet nie zajadalby sie ze smakiem wydzuelina z pochwy powiedzmy 100 kobiet mimo ze smak tej jednej podczas moze mu odpowiadac

            Skomentuj

            • Arletta
              Świętoszek
              • May 2012
              • 40

              #21
              I ja bym chętnie coś tak ciepłego i miłego ły nele

              Skomentuj

              • polanin82
                Świętoszek
                • Jan 2013
                • 6

                #22
                A ja właśnie ide się zmasturbować i wypić swojej spermy. Mam ochotę bardzo wielką. Jakiś ma ochotę dolać swojej? Czekam nawet na dwudziestu chłopa. Chce mieć usta pełne spermy.

                Skomentuj

                • velvet_alice
                  Świętoszek
                  • Mar 2013
                  • 16

                  #23
                  słyszałam o wrednej szefowej, której asystent dodawał swojej spermy do jej kawy w sumie chciałabym być na jej miejscu;]
                  uwielbiam spermę w większych ilościach, najlepiej gdy facet spuści się na srebrną tacę i każe mi to zlizywać, mmm!

                  Skomentuj

                  • cbt100
                    Świętoszek
                    • Oct 2011
                    • 28

                    #24
                    Napisał velvet_alice
                    [...]
                    uwielbiam spermę w większych ilościach, najlepiej gdy facet spuści się na srebrną tacę i każe mi to zlizywać, mmm!
                    Połechtałaś wyobraźnie nie jednego faceta

                    A co to mojego tematu to myślałem ,że nie da się tego rekordu już pobić ... a jednak .

                    Dopiszę jak znajdę linki do nowego wątku w tej sprawie .

                    Skomentuj

                    • possam
                      Świętoszek
                      • Jan 2013
                      • 29

                      #25
                      Napisał cbt100
                      ...
                      Dopiszę jak znajdę linki do nowego wątku w tej sprawie .

                      Mam nadzieję, że szukasz tych linków.. bo czekam

                      Skomentuj

                      • cbt100
                        Świętoszek
                        • Oct 2011
                        • 28

                        #26
                        No i znalazłem ! J No fake!

                        Niestety linków nie podam bo mnie znowu postraszą banem …

                        Ale opisać mogę .

                        Jednak japońska fantazja seksualna jest nie do pobicia !

                        Film pokazuje coś na kształt Big Brother’a - taki eksperyment .
                        Eksperyment ma na celu wykazanie dobroczynnego działania spermy .
                        Dziewczyna zostaje zamknięta na tydzień z panami i jej jedynym pożywieniem przez ten czas ma być tylko sperma , którą pozyskuje od współlokatorów .
                        Tym panom ona przygotowuje jedzenia ale sama nie może nic zjeść .
                        Wszyscy mężczyźni trzy razy dziennie są przez nią dojeni (rano – śniadanie , w południe – obiad , i wieczorem – kolacja )
                        Pierwsze dwa dni przebiegają spokojnie ale na trzeci dzień dziewczyna jest już bardzo głodna
                        Płacze i błaga panów o jeszcze trochę nasienia , ale oni nie są w stanie wyprodukować więcej spermy .
                        Jeden z facetów nie wytrzymuje płaczów głodnej dziewczyny i rezygnuje z dalszego udziału w eksperymencie .
                        Reżyser przyznaje ,że dawców nasienia jest za mało i że w następnej edycji zwiększy odpowiednio ilość dawców spermy .Wprowadza zmianę - pozwala dziewczynie dodatkowo oprócz spermy konsumować dziennie jedno białko z kurzego jajka , ale nic więcej !!
                        W ostatnich dwóch dniach dziewczyna jest już bardzo blada i wycieńczona . Łamie regulamin zabawy .Nie czeka na lunch tylko błaga wszystkich po kolei o dodatkową spermę …

                        Na koniec dostaje bukiet kwiatów . I zarzeka się już nigdy nie zgodzi się na taką zabawę .

                        Przez tydzień dziewczyna schudła ponad 4 kg …


                        Obrazy z pierwszego i drugiego dnia

                        Хостинг картинок, изображений. Бесплатный сервис размещения картинок, изображений, постеров и скриншотов



                        Jak ktoś chce linki to na priv


                        EDIT :

                        Hehe !
                        Piszą do mnie ludzie z prośbą o linka a zablokowany odbiór wiadomości z forum mają , ech . To proszę przynajmniej podać e-mail gdzie wysłać ?
                        Dziękuję za uwagę !
                        Last edited by cbt100; 08-09-13, 11:25.

                        Skomentuj

                        Working...