Czy geje czują wstręt do kobiet...?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adri
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 32

    Czy geje czują wstręt do kobiet...?

    Jak taki temat był to wybaczcie... Chodzi mi oto czy geje czują wstręt do kobiet... tak jak i czy lesbijki do facetów...? jakto właściwie jest...?!
    No i drugie pytanie:
    Jestem chyba bi... kiedy będe na 100% tego pewien? musze się przespać z facetem i kobietą? Zostanie mi już tak czy może kiedyś przejść...? mam 17 lat... moi znajomi nie akceptują mniejszośći... ukrywam się.... co robić...?
  • viper_88
    Erotoman
    • Mar 2005
    • 417

    #2
    Osobiście również mam poczucie bycia bi (mam 18 lat). Uważam, że aby przekonać się o tym w 100% muszę się przespać zarówno z facetem jak kobietą. Nie przeszkadzałoby mi także, gdyby tak zostało. Zawsze twierdził, że orientacja biseksualna jest najlepsza ze względu na dowolność i różnorodność praktyk jakie ze sobą niesie

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Napisał adri
      Jak taki temat był to wybaczcie... Chodzi mi oto czy geje czują wstręt do kobiet...
      Niektórzy tak, inni nie.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #4
        Ci, których znam, nie czuja wstrętu. Mają przyjaciółki - kobiety, i wiem, ze potrafią byc dobrymi przyjaciółmi..

        Skomentuj

        • Dasiek
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 25

          #5
          skoro chcesz sie przespać z facetem to już świadczy wg mnie o innej orientacji seksualnej ja osobiscie na samą myśl o "tym" z facetem czuje wstręt, a jak mi sie kiedyś zdarzało oglądać jakieś erotyki, i był tam facet to przełączałem/wyłączałem bo mnie to obrzydzało

          Skomentuj

          • gesio
            Świętoszek
            • May 2006
            • 28

            #6
            Myślę że kobieta dla geja może być dobrą przyjaciółką, koleżanką. Moja klasa (niby) wie że jestem gejem, nie ma żadnego problemu związanego z tym.

            Skomentuj

            • lawlessness
              Erotoman
              • Aug 2006
              • 504

              #7
              Znam kilku, zadają sie ze mną, więc Ci konkretni chyba nie
              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

              Skomentuj

              • padme
                Erotoman
                • Mar 2006
                • 666

                #8
                Też znam kilku, a nawet więcej i chodzę z nimi na imprezy. Są fajniści
                "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                Skomentuj

                • Xena
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2005
                  • 338

                  #9
                  Chodzi mi oto czy geje czują wstręt do kobiet...
                  Zalezy ktory z nich "spodnie w domu nosi".
                  "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                  Skomentuj

                  • Panna O.
                    Świntuszek
                    • Feb 2007
                    • 75

                    #10
                    Osobiście znam kilku homoseksualistów, którzy w nowrmalnych stosunkach znaczy przyjaźnią się z kobietami, ale kompletnie nie pociągają ich fizycznie.
                    "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                    Skomentuj

                    • chłopczyk
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 34

                      #11
                      Ale chodzi o to czy geje maja wstret fizyczny do plci przeciwnej. Tzn np nie podniecaja sie widzac naga kobiete. Jak to jest?

                      Skomentuj

                      • lawlessness
                        Erotoman
                        • Aug 2006
                        • 504

                        #12
                        Kiedyś znajomemu gayowi w żartach powiedziałam, że go wykorzystam i porzucę, a on odpowiedział że miałabym małe problemy bo obawia sie że go nie podniecę. Więc pociągu fizycznego raczej nie mają, w każdym razie nie wszyscy. Ale po co od razu mówić o wstręcie i obrzydzeniu?
                        Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                        Skomentuj

                        • borusek
                          Świętoszek
                          • Nov 2005
                          • 8

                          #13
                          Podobno gej to najlepszy przyjaciel kobiety.
                          U mnie się to nie sprawdza, co prawda mam wiele koleżanek; ale kobieta nie mogła by być moją przyjaciółką.
                          Faceci i kobiety za bardzo się od siebie różnią, jednych to pociąga a innym poprostu nie odpowiada.

                          Skomentuj

                          • Aronu
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 5

                            #14
                            Heh to mój pierwszy post na forum więc głupio tak od razu tutaj ale niech będzie. Lat od dwóch tygodni mam 19 i jestem biseksualista. Chociaż bardziej czuje pociąg do kobiet to faceci również mnie podniecają. A nie czuje jakoś wstrętu do żadnej z tych płci. Mam kilku kolegów gejów i żaden z nich takiego wstrętu nie czuje. Jedni z nimi sie przyjaźnią inni nie umieją znaleźć wspólnego języka, ale żaden z nich nie traktuje ich gorzej ani z jakimś obrzydzeniem.

                            Skomentuj

                            • shyboy
                              Świętoszek
                              • May 2007
                              • 12

                              #15
                              Napisał adri
                              Jak taki temat był to wybaczcie... Chodzi mi oto czy geje czują wstręt do kobiet... tak jak i czy lesbijki do facetów...? jakto właściwie jest...?!
                              To zależy od charakteru. Są geje którzy nie zbliżają się do kobiet i unikają jak ognia, a są tacy, dla których jedynie kobiety mogą być prawdziwymi przyjaciółmi (bo faceci w końcu są do miłości ). U lesbijek jest identycznie. Czyli są takie które facetów traktują jak zło konieczne, a są takie, dla których facet może być fajnym kumplem.
                              Nie mam pojęcia jak to wygląda procentowo, ale pewnie jest jakoś po równo.

                              Skomentuj

                              Working...