Co sądzicie o erotycznych zabawkach?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ardein
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 115

    #16
    kule mnie swedza

    Skomentuj

    • Marika
      Świętoszek
      • Jan 2006
      • 22

      #17
      Tilia a powiedz mi jakie jest uczucie jak wkładasz sobie kule czy to nie boli?Ja osobicie wolę penisa mojego męzczyzny , chociaż czasami powiem szczerze że posiadam swojego własnego "przyjaciela".Więc jak mozesz opisz jak to jest może kiedyś spróuje.

      Skomentuj

      • żaba
        Świntuszek
        • Mar 2006
        • 68

        #18
        yyy...w zyciu nie wlozylabym sobie zadnego warzywa ani owoca... jakos mnie to nie kreci... a kulki... takie specjalne,czemu nie. jesli zabawki,to tylko specjalnie do tego przeznaczone...

        wlasciwie w jakiej cenie sa takie kulki?? chetnie bym sprobowla. dawno nie odwiedzalam sexshopu i jakos sie nie orientuje...
        Last edited by sister_lu; 10-05-09, 13:15.

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          edytuj posty, nie pisz jednego pod 2
          cena ok 20 pln - sprawdz na allegro.
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Księciunio
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 348

            #20
            chciałbym kupic "zabawke" mojej kobiecie lecz ona nie chce, a ja jednak chcialbym jej kupic np wibrator, qrcze sam niewiem, bo jak kupie i sie obrazi to bedzie przerabane a jak sie obrazi i nie bedziemy tego uzywac to tez do kitu ehh
            Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

            Skomentuj

            • uległa
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 22

              #21
              Napisał gucio222
              do pań co sądzicie o wkładaniu do pochwy óżnych przedmiotów ale nie wibratorow. czy uzywacie coś takiego ja kulki albo ogórki babany lub inne rzeczy

              Szczerze mówiąc chętnie spróbowałbym czegoś takiego, gdyby partnera to kręciło.

              Skomentuj

              • OMFG
                Erotoman
                • Mar 2006
                • 613

                #22
                Slyszalem ze kobiety bardziej kreca przedmioty codziennego uzytku, owoce, warzywa. Nie sprawdzalem ale ale nie widze w tym nic zlego.

                Skomentuj

                • Enea
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1010

                  #23
                  kolega opowiedzial mi kiedys o swojej fantazji stwierdzil ze chcialby zeby dziewczyna zaspokajala go ustami i w tym samym zasie wkladala sobie butelke.. zapytalam jaka butelke co ty gadasz.... a on na to no np taka po piwie ktore przed chwila wypilem...

                  Osobiscie nie mialam w pochwie niczego innego poza paluszkami czy penisem i tak na pewno na razie zostanie uwielbiam to uczucie... wcale nie podnieca mnie fakt pakowania tam pięści, stopy, głowy, butelet, kaszanek ,deodorantow, warzyw i owocow.... nie dla mnie

                  Skomentuj

                  • Tilia
                    Erotoman
                    • Feb 2005
                    • 560

                    #24
                    Raine: "Znam wypadek zaspokajania się pojemnikiem od dezodorantu."

                    Rzeczywiście kształt byłby dość poręczny.
                    Ale dezodorant jak dezodoront. Za to pojemniki od niektórych kosmetyków (zwłaszcza flakony od perfum) wyglądają jakby ich projektanci od razu mysleli o dodatkowych zastosowaniach.
                    __________________________________________________ ______________

                    Raine: "a po ile za kilo?"

                    A chcesz po użyciu? Spytaj raczej w dziale "Fetysz".

                    __________________________________________________ _____________
                    Marika: "jakie jest uczucie jak wkładasz sobie kule czy to nie boli?"

                    Oczywiście, że nie boli. Uczucie przyjemne, ale znacznie przyjemniejsze gdy są już w środku i milutko sobie postukują. Jeden warunek: jedna musi być dość płytko, blisko wejścia - przecież ta strefa jest wrażliwsza niż "głęboki środek".

                    __________________________________________________ ______
                    żaba: "wlasciwie w jakiej cenie sa takie kulki??"

                    Najtańsze barachło (ewntualnie do spróbowania na początek) już za kilkanaście złotych. Troche lepsze, warte zakupu za 30-60 zł.

                    __________________________________________________ _________
                    uległa: "Szczerze mówiąc chętnie spróbowałbym czegoś takiego, gdyby partnera to kręciło."

                    Możesz być pewna, że będzie. Zwłaszcza jesli pozwolisz, zeby je sam wkładał i wyciągał. A jak mu dasz popatrzeć jak je wypychasz, to będzie zachwycony.
                    Last edited by Tilia; 12-05-06, 19:33.
                    To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                    Kto ma cycki, ten rządzi!

                    Skomentuj

                    • Gawędziarz
                      Ocieracz
                      • Nov 2005
                      • 94

                      #25
                      Dziwne te banany, robia sie miekkie w kobiecej szparce ... odwrotnie niz penis
                      Są ryby piły i ludzie młoty.

                      Skomentuj

                      • Enea
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1010

                        #26
                        to ja sie pochwale ze dzis kupilam piekny żelowy wibrator... juz wyprobowany z moim aniolem ktory teraz spi zmeczony... nie ma to jak wolne dni

                        Skomentuj

                        • Tilia
                          Erotoman
                          • Feb 2005
                          • 560

                          #27
                          "juz wyprobowany z moim aniolem ktory teraz spi zmeczony..."

                          Na drugi raz kup wibrator na baterie, a nie na dynamo - to się nie zmęczy.
                          To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                          Kto ma cycki, ten rządzi!

                          Skomentuj

                          • OMFG
                            Erotoman
                            • Mar 2006
                            • 613

                            #28
                            Napisał Tilia
                            Na drugi raz kup wibrator na baterie, a nie
                            na dynamo - to się nie zmęczy.
                            I zrob zapas baterii bo w razie wyczerpania akumulatorka i tak bedzie musial stymulowac cie recznie.

                            Skomentuj

                            • Enea
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1010

                              #29
                              Aj tam głupoty gadacie.. nie ma to jak porzadnie sie zmeczyc...

                              Skomentuj

                              • kuglarz
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jun 2006
                                • 307

                                #30
                                Była mowa o kaszance: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=58

                                Skomentuj

                                Working...