W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w rajstopach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czarnulka_22
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2009
    • 212

    #61
    Jeśli to było do mnie marvick to wcale nie czuje się egoiską.Każdego kręci coś innego a mnie akurat to nic a nic.Natomiast jeśli byłaby taka sytuacja że mój partner by tego chciał to spełniłabym jego prośbę,więc widzisz egoista nie jestem.

    Skomentuj

    • robson1982
      Świętoszek
      • May 2010
      • 2

      #62
      to jest wspaniałe pieścić kobiete w rjstopach

      Skomentuj

      • bene_rafaello
        Świętoszek
        • Jan 2011
        • 3

        #63
        creampie w rajstopach

        Jeśli rajstopy, to:
        1) bez majtek
        2) bez wzmacnianej części majteczkowej
        3) z mocno futrzaną cipką

        no i jeszcze fajnie jest kochać się w pozycji od tyłu z lekko opuszczonymi na uda rajstopami, skończyć seks obfitym creampie'm i zaraz założyć z powrotem rajstopki na pupę i czekać aż sperma zacznie wylewać się w rajstopki

        Skomentuj

        • Stela7
          Tygryska
          • Aug 2009
          • 985

          #64
          Jeśli oglądaliście francuski film Gwałt to tam jedna z głównych bohaterek preferuje rajstopki i to w jaki sposób,żaden facet nie pozostaje obojętny
          "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

          Skomentuj

          • bene_rafaello
            Świętoszek
            • Jan 2011
            • 3

            #65
            Jak pończochy, to nylonowe (na pasie albo na open bottom girdle albo na waist cincher) FF albo RHT - te oczywiście biją rajstopy - dlatego też napisałem "jeśli w ogóle rajstopy, to..."

            Skomentuj

            • wakus999
              Świętoszek
              • Jan 2014
              • 4

              #66
              Ja uwielbiam jak żona ma rajstopy na sobie podczas sexu, choć zakłada je zadko, a chciałbym żeby miała je za każdym razem.

              Skomentuj

              • Ogier89
                Banned
                • Jan 2014
                • 14

                #67
                Ja też uwielbiam jak kobieta je nosi, choć seksy jeszcze nie uprawiałem wcale, to jednak jakby do tego doszło, namówiłbym moją dziewczynę by je założyła, lub przynajmniej pończochy.

                Skomentuj

                • Pony Luna
                  Świntuszek
                  • Sep 2014
                  • 60

                  #68
                  Napisał Ogier89
                  Ja też uwielbiam jak kobieta je nosi, choć seksy jeszcze nie uprawiałem wcale, to jednak jakby do tego doszło, namówiłbym moją dziewczynę by je założyła, lub przynajmniej pończochy.
                  Ja też o tym marzę
                  Zapraszam do rozmowy na PW

                  Skomentuj

                  Working...