Problem z kolesiem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andrzej18
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2012
    • 291

    #16
    Ona ma Cie ewidentnie w dupie, znam sytuacje kiedy laska sama nie wie kto jest dla niej ważniejszy, Jebnij ją i tyle, żeby moja kobieta na równi stawiała mnie i "kolege" to chyba nie jest zdrowe. Twoja wina ? Zart, jescze na Ciebie wine przezuca. Jebnij ją teraz bwdzie minej boleć niż potem jak sie okaże,ze sie puka na lewo z kims innym.

    Skomentuj

    • meblowy1990
      Świętoszek
      • Nov 2015
      • 13

      #17
      Wczoraj jak wróciła to siedziała cicho przez dobrą godzinę, podszedłem do niej a ona do mnie mówi przytul mnie. Zrobiłem to i słyszę od niej słowa :

      " Przepraszam Cię że oszukiwałam i kłamałam, więcej tak nie zrobię. Za daleko poszły moje kłamstwa, wiem że Cię nimi krzywdzę, wybacz mi to już się nie powtórzy"

      Zobaczymy co czas pokaże, na pewno to plany związane z oświadczynami w święta wstrzymuje. Zobaczymy czy nic nie będzie kombinować jak będę miał podejrzenia to sprawdzę znowu bilingi i wtedy się pożegnamy. Koledze jej daje spokój podobno nic nie wiedział że ona kłamie mi, ale kiedyś na pewno mu to powiem jak przypadkiem go spotkam ......

      Skomentuj

      • diablo1990
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 88

        #18
        Te oswiadczyny to grubo przeloz ,bo nie wiem jak z Toba,ale u mnie taka laska dlugo by musiala odbudowywac zaufanie..Tez raz zwlekalem z oswiadczynami i odbrze bo sie rozstalismy,a lepiej sie rozstac "ot tak" przed wszystkim powazniejszym

        Skomentuj

        • Mrau2
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2011
          • 207

          #19
          No to tyle dobrego, że w końcu wykazała skruchę i przeprosiła za kłamstwa. W moim przypadku (w swoim czasie) za kłamstwa nie doczekałem się przeprosin. Tylko mi wytłumaczyła, że kłamała, bo byłbym zły za prawdę. FAK LOGIK!

          Nawet jeśli chwilowo się pogodziliście, to przykra sprawa, że straciłeś chęci na oświadczyny. Panna wiele straciła.
          Nie wstanę! Tak będę leżał!

          Skomentuj

          • biwer
            Świętoszek
            • Mar 2014
            • 14

            #20
            Bez sensu związek w którym sobie nie ufacie , to sprawdzanie billingów też mega słabe ale jeśli do tego już dochodzi to bądź teraz mega czujny , jak coś wyczujesz to zbierz dowody i jej pokaż a następnie odejdź bo szkoda czasu na kogoś kto Cię nie szanuje

            Skomentuj

            • Teren
              Świętoszek
              • May 2014
              • 30

              #21
              Jestem zdania, że facet musi być w związku pewny kilku rzeczy i każdemu zdarza się sprawdzić telefon drugiej połówce... Wracając do sprawy, to bardzo przegrana karta. Ona i tak w końcu odejdzie do niego Z doświadczenia własnego mogę to powiedzieć. Wystarczy tylko, że na chwilę stracisz kontrolę. Np. wyjedziesz na tydzień.
              Bang

              Skomentuj

              • meblowy1990
                Świętoszek
                • Nov 2015
                • 13

                #22
                Właśnie jakoś dziwnie mi teraz jest mam wiele podejrzeń że znowu oszuka.... Najgorsze w tym wszystkim jest to że jej siostra też spotyka się z tym kolesiem i bywało tak że on przyjeżdżał jak ona u niej była. Zawsze mówiła że nie wiedziała że on tam będzie, jej siostra za mną nie przepada bo mówi że teraz moja kobieta nie ma czasu na spotkania z nią bo jest ze mną.

                Zastanawiam się czy nie zrobić czegoś żeby ona choć trochę poczuła się zraniona jak ja..... Może w ogóle nie warto coś takiego robić ?

                Skomentuj

                • Andrzej18
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2012
                  • 291

                  #23
                  Takie robienie sobie na zlosc na stowke nie przyniesie nic dobrego.

                  Skomentuj

                  • biwer
                    Świętoszek
                    • Mar 2014
                    • 14

                    #24
                    Widzisz, już kombinujesz. Oznacza to, że mimo jej przeprosin wciąż jej nie ufasz co będzie meeeega ciężko odbudować a i jeszcze na horyzoncie jest jej zazdrosna siostrzyczka która może też jej różne pierdoły do głowy wkładać. Chłopie, w co Ty się pakujesz? W obecnej sytuacji widzisz was za 5 lat? Szukaj normalnej i uczciwej panny.

                    Skomentuj

                    • meblowy1990
                      Świętoszek
                      • Nov 2015
                      • 13

                      #25
                      Jako że od kilku dni jest spokój postanowiliśmy dziś szczerze porozmawiać. Wczoraj wieczorem powiedziałem że odsunę oświadczyny trochę w przód i usłyszałem od niej że dobrze, bo ona teraz by nie wiedziała co zrobić i możliwe że by się nie zgodziła. Trochę mnie to zabolało ale cóż i tak chciałem zrobić to później.

                      Zastanawiam się o czym z nią dziś porozmawiać może o tym co nam przeszkadza w partnerze ?? Jak myślicie ?? Czy w ogóle warto zaczynać ??

                      Może tylko posiedzieć i poprzytulać się do siebie ??

                      Skomentuj

                      • elKoj69
                        Perwers
                        • Sep 2012
                        • 1195

                        #26
                        1. Czy myślisz, że powodem było to, że coś jej w Tobie nie pasowało i zrobiła Ci na złość?
                        2. Zawsze mówię, że rozmowa i rozmowa, ale łatwo przesadzić. Jak będziesz w kółko walkowal temat, nawet pod różnym kątem to ja zmeczysz, a ona być może będzie chciała powiedzieć komuś, że jest zmęczona.
                        1+2= nie.
                        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                        Skomentuj

                        • paul_78
                          Erotoman
                          • Jul 2007
                          • 470

                          #27
                          Znajdź sobie inną, tego kwiatu to pół światu.
                          Non serviam

                          Skomentuj

                          • meblowy1990
                            Świętoszek
                            • Nov 2015
                            • 13

                            #28
                            Nie chcę innej ta jest najlepsza Chciałem porozmawiać ale tylko i wyłącznie na spokojnie o przyszłości nie przeszłości.
                            Chyba te wszystkie problemy biorą się z tego że jest 4 lata młodsza ja mysle o tym co będzie a ona chce żyć chwilą .

                            Skomentuj

                            • Ingvarr
                              Ocieracz
                              • Feb 2015
                              • 151

                              #29
                              Szczerze? Ewakuuj się z tego jak najszybciej. Miałem jakiś czas temu sytuację trochę do twojej podobną i teraz wiem że nie warto było w ogóle się pakować w to wcale.
                              Uciekaj jak najszybciej, a po drodze może wpadniesz na jakąś porządną dziewczynę.

                              Skomentuj

                              • roksana_p
                                Ocieracz
                                • Nov 2015
                                • 178

                                #30
                                Napisał meblowy1990
                                Nie chcę innej ta jest najlepsza
                                Najlepsza laska nie robiłaby takich rzeczy - zapewniam Cię.

                                Skomentuj

                                Working...