Czy dziewczyna moze dojsc do orgazmu poprzez calowanie szyi.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • D'Artanian
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 43

    #31
    Całowanie, lizanie szyi i okolic strasznie mnie kręci jednak do orgazmu nigdy mnie to nie doprowadziło.

    Skomentuj

    • tadzio69
      Świntuszek
      • Aug 2009
      • 62

      #32
      Strasznie rozpala to moją kobietę, ale wybuchu nie powoduje. To chyba najbardziej podatna na pieszczoty część jej ciała, oprócz łechtaczki, a zaraz po szyi są nadgarstki i wnętrze dłoni

      Skomentuj

      • szysko
        Świntuszek
        • Dec 2009
        • 92

        #33
        mialem jedną partnerkę, którą się dobrze zająłem przed naszym wspólnym pierwszym razem, i jak zacząłem się zabierać ustami za szparkę (wcześniej tylko od pasa w górę i całowanie), to jak moje usta spoczęły pierwszy raz na niej, poczułem pod językiem po kilku sekundach silne skurcze i okazało się że już doszła. to było fantastyczne doświadczenie.

        A co do orgazmów od nietyypowych pieszczot, to wszystko jest możliwe, ale to nie znaczy, że wasza partnerka tak ma, raczej jest to wątpliwe...

        Sam czytałem ciekawy artykuł o tym, że jest też takie zjawisko, że część kobiet czuje przyjemność seksualną od dłubania w pempku w jakiśtam sposób właściwy. Poza tym znajdzie się wiele historii o orgazmach od całowania, pieszczenia piersi itd, jednak takie zjawisko uznaję za na tyle marginalne/uzależnione od stanu emocjonalnego i innych, że nie próbuję doprowadzać swojej partnerki do orgazmu w taki sposób.
        Last edited by szysko; 16-12-09, 03:06.

        Skomentuj

        Working...