W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Za mały napletek.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mywyoni
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 10

    Za mały napletek.

    cześć,
    ostatnio, w sumie to jakieś 2-3dni temu pojawił mi się problem, mam wrażenie że mam za mały napletek. Od razu powiem, że to nie stulejka, bo 4dni temu i całe życie nie było problem z ściąganiem napletka.
    Jak się uprę to ściągnę, ale mnie to boli i widzę pęknięcia skóry. Wydaje mi się, że pojawił się na skórze na samej górze nalot (z rana jak wstałem).
    Raczej z niczego i z dnia na dzień stulejka się nie zjawia i nie znika, a z niczego chyba czegoś groźnego się nie nabawiłem...

    może jakieś sugestie, porady?
  • Wiedźmin
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2010
    • 302

    #2
    Może Ci urósł przez noc

    A tak na serio, to może nabawiłeś się jakiegoś otarcia napletka no podczas onanizmu. Smaruj przez 3-4 dni kremem, zero masturbacji, a jesli to nic nie da, to idź do lekarza.
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
    Rémy de Gourmont

    Skomentuj

    • mywyoni
      Świętoszek
      • Nov 2009
      • 10

      #3
      no i chyba otarcie jakies wszystko działa, troche kremiku i po problemie..
      ale post do jutra, w noc sylwestrową się zobaczy ważne, że juz wszystko działa!

      Skomentuj

      • hejej1020
        Ocieracz
        • Oct 2010
        • 107

        #4
        Zdecydowanie otarcie ja tak miałem po nie dokładnie nawilżonej rękawiczce

        Skomentuj

        Working...