Wszystko na temat zakonnic.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seba499
    Świętoszek
    • Jan 2016
    • 3

    Wszystko na temat zakonnic.

    Cześć. Nie zastanawia Was, czy dajmy na to siostry zakonne mają czasem zbereźne myśli? W końcu, to też ludzie. Czy dajmy na to jak już siedzą w tych swoich jednoosobowych celach, to czy nie zdarza im się... Noo wiecie. Zastanawialiście się kiedyś na podobne tematy? Zna ktoś może odpowiedzi?
    Last edited by Seba499; 13-01-16, 12:36. Powód: Tak chciałem poprawić post.
  • ogo.thai
    Ocieracz
    • Apr 2015
    • 134

    #2
    owszem, i nawet książki o tym piszą.
    większość niestety to zakompleksione panie, które uważają krocze to zło. I cały czas im to jest przypominane. Nie liczymy oczywiście pewnych sióstr bodjaże z Portugalii, które uprawiają dobroczynną prostytucję.

    Skomentuj

    • spermopompka
      Świętoszek
      • May 2015
      • 40

      #3
      Każdy, kto składa ślub czystości bądź*jego odpowiednik w danej religii pozbawia się jednego z podstawowych atutów bycia człowiekiem. Współczuje tym osobom. Robią sobie krzywdę na całe życie.

      Co do myśli. Po latach mogą nauczyć się wypierać uczucia. Może i mają, ba, na pewno mają, niemniej mają swoje sposoby aby uczynić*zadość*wszelkim żądzom.

      Czytałem kiedyś, że niektóre biorą środki zmniejszające popęd seksualny. Nie pamiętam w tej chwili tychże nazw.

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3899

        #4
        Zastanawialiście się kiedyś na podobne tematy? Zna ktoś może odpowiedzi?
        Odpowiedzi szukaj u Diderota i Markiza de Sade
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • Seba499
          Świętoszek
          • Jan 2016
          • 3

          #5
          Ja słyszałem jakieś plotki o mniejszej ilości jedzenia. Słabiej odżywiony organizm ma mniej siły. Z drugiej zaś strony, część zakonnic jest przy sobie. Może mało jedzenia rozwala im metabolizm i sprawia, że gromadzi się tłuszcz? Słyszałem też plotę o jakimś środku dawanym mnichom do jedzenia. Podobno czynił impotentem, ale to tylko ploty. W każdym razie nie słyszałem, żeby mnisi zajadali się dajmy na to selerem. Może unikają substancji, uznawanych powszechnie za afrodyzjaki? Czytałem kiedyś jak wygląda zwykły dzień typowej zakonnicy. Dużo modlitwy i pracy. Ora et labora. Skoro tak się zapracowują, to może od tego im się nie chce? Może też brak czasu na grzeszenie ma swój wpływ w takim natłoku zajęć?

          Skomentuj

          • Sollat
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 629

            #6
            Myślę, że jak wszędzie, nie ma tu reguły. Większość ma popęd seksualny, bo niby czemu nie, i go tłumi lub pokonuje. Są też oczywiście takie łamiące śluby, ale stawiam na mniejszość.
            https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

            Skomentuj

            • PZ IV
              Ocieracz
              • Dec 2015
              • 152

              #7
              Napisał spermopompka
              Każdy, kto składa ślub czystości bądź*jego odpowiednik w danej religii pozbawia się jednego z podstawowych atutów bycia człowiekiem. Współczuje tym osobom. Robią sobie krzywdę na całe życie.

              Co do myśli. Po latach mogą nauczyć się wypierać uczucia. Może i mają, ba, na pewno mają, niemniej mają swoje sposoby aby uczynić*zadość*wszelkim żądzom.

              Czytałem kiedyś, że niektóre biorą środki zmniejszające popęd seksualny. Nie pamiętam w tej chwili tychże nazw.

              Rucham wiec jestem czlowiekiem

              Dobre hehehehe... i gupie
              Last edited by PZ IV; 06-03-16, 09:22.

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #8
                Napisał Seba499
                ... Ora et labora....
                Seba, chyba żresz za dużo selera.
                Poczytaj ojca Leona, może znajdziesz odpowiedź na swoje pytania
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • Christophero
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 1039

                  #9
                  Temat wcale nie śmieszny,
                  akurat czytałem wczoraj artykuł:

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    #10
                    "Marta Abramowicz. Dziennikarka, badaczka, psycholożka. Reportażu uczyła się pod okiem Hanny Krall."
                    Nie ma to jak solidne pranie, w pralce.
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • Christophero
                      Banned
                      • Feb 2009
                      • 1039

                      #11
                      no, na każdego znajdzie się paragraf...

                      a o zakonnicach słyszałem nieciekawe rzeczy od szwagierki, która pracowała u zakonnic..

                      jak szwagierka opowiada o nich to mniej więcej brzmi to tak:
                      - te pie....... kur......., dziadkom dawały przeterminowane jedzenie, no bo kto wpadnie na to? jak ma babka z dziadkiem sraczkę to przecie to normalne...

                      albo jak opowiadała w jaki sposób klasztory przejmują majątki.... ****a mać, to mafia w sutannach...

                      szkoda gadać...
                      mnie temat nie śmieszy...

                      Skomentuj

                      • wiarus
                        SeksMistrz
                        • Jan 2014
                        • 3264

                        #12
                        Bo nie ma w tym nic śmiesznego.
                        I każdy, kto w życiu choć raz nie dokonał błędnego wyboru, niech we mnie pierdyknie kanciastą cegłą.
                        Ale, żeby ktoś kto powinien służyć ludziom, w chwili gdy są zagonieni do kąta zbijał na tym kapitał - nie to nie moja perspektywa ocen.
                        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                        James Jones - Cienka czerwona linia

                        Skomentuj

                        • JKL
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2014
                          • 375

                          #13
                          Błędny wybór - w każdym zakonie istnieje coś takiego jak nowicjat - jest to okres w którym przyszłym zakonnicom i zakonnikom daje się tak w kość by zrezygnowali - kościół nie stara się zbierać na siłę i na ilość -szuka ludzi z powołaniem .
                          Bardzo ciężkie jest życie w zakonie - tam jest mówiąc kolokwialnie przechlapane i trzeba mieć dużo wiary by wytrwać .
                          Znam dwóch księży którzy odeszli bo sie zakochali i ożenili żaden z nich nie pluł na kościół .
                          Myślę że wybory odejścia to sprawa osobista - osobista tragedia - nie słyszałem by w zakonie ktoś kogoś trzymał na siłę i chyba dobrze .

                          Pieprzenie o przejmowaniu majątków przez kościół to zwykłe sku......stwo - NIECH PRZEJMUJĄ CO ICH - PRZYNAJMNIEJ TEGO NIE SPRZEDADZĄ KAUFLANDOWI CZY INNEJ BIEDRONCE !
                          Jak przejmują gminy żydowskie to ja nigdzie nie słyszałem by ktoś oponował .

                          W mojej okolicy znajdują sie dwa zakony żeńskie - jeden zajmuje sie nie wiem czym , drugi zorganizował dom dziennego pobytu dla ludzi -starych , po wylewie itp - jedna z zakonnic świadczy usługi pielęgniarskie dla dzielnicy - rola społeczna tego zakonu jest nie do przecenienia dla wielu rodzin .

                          Temat raczej do przeniesienia - Akademia bez Tabu
                          Last edited by JKL; 06-03-16, 21:26.

                          Skomentuj

                          • maria.j
                            Świętoszek
                            • Jun 2016
                            • 8

                            #14
                            a ja bym chętnie jakiegoś młodego zakonnika lub księdza (czy nowicjusza, w każdym razie w jakiejś sutannie ) trochę pokusiła

                            Skomentuj

                            • przyjaciel40
                              Perwers
                              • Jul 2010
                              • 1116

                              #15
                              ale nie ma problemu , tyle jest na ten temat ogłoszeń pań i można się pokusić i dać takie ogłoszenie i czekać , a na pewno znajdziesz księdza czy zakonnika
                              Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                              Skomentuj

                              Working...