Pierwszy raz?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Onai
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 2

    Pierwszy raz?

    Jestem dziewicą i na razie jestem z tego zadowolona. Ostatnio męczy mnie pewne pytanie. Czy podczas pierwszego razu mężczyzna powinien szybko wejść w kobietę żeby mniej bolało?(jeśli będzie boleć) Czy powinien zrobić to możliwie najwolniej i delikatniej?
  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    #2
    Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu dobrze zrobić.
    Wpadnij, to Ci pokażę.

    Skomentuj

    • Onai
      Świętoszek
      • Jan 2015
      • 2

      #3
      Jestem pewna że z odrobiną wysiłku da radę to opisać teraz możesz spróbować coś o tym opowiedzieć, pogimnastykować się słownie

      Skomentuj

      • Falanga JONS
        Banned
        • Feb 2012
        • 1156

        #4
        Nie da się wszystkiego dobrze opisać.
        Nie opiszesz dokładnie na przykład tego, jak smakuje porządna, wojskowa grochówka. Trzeba wziąć łyżkę i spróbować.
        Z Twoim problemem jest podobnie.

        Skomentuj

        • KoneserSmaków
          Erotoman
          • Jan 2012
          • 560

          #5
          Zalezy pewnie od osoby nie ma jednej recepty. Podobno najlepiej na misjonarza z poduszka pod tylkiem a czy szybko czy wolno to juz ciezko stwierdzic

          Skomentuj

          • dahrehor
            Banned
            • Jul 2007
            • 218

            #6
            Tak poważnie, to najlepsza jest początkowo wolna penetracja, w dodatku członkiem w półwzwodzie.

            Skomentuj

            • Sophia
              Świętoszek
              • Dec 2014
              • 30

              #7
              Radziłabym Ci nie zaprzątać sobie głowy takimi szczegółami, po prostu skup się na tym co czujesz i jak będzie boleć to powiedz partnerowi, żeby zwolnił albo w ogóle się na chwilę zatrzymał.

              Ja podczas pierwszego razu byłam na górze, więc mogłam wszystkim sterować, nadawać takie tempo, jakie mi odpowiadało itp i muszę przyznać, że polecam taką pozycję na początek - nie miałam żadnego bólu ani dyskomfortu.

              Skomentuj

              Working...